arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Otázka je jasná.
Já chodím běhat, což je grátis. Pořádné boty plánuju koupit až na jaře, protože jsem začala tohle léto teprve.
Pak chci chodit na jogu, což mě vyjde asi jen na 300 za 4 měsíce.
A jednou nebo dvakrát do měsíce jdu na koně za 200.
Koupila jsem si permici do bazénu, ale to mi vlastně zaplatila pojišťovna... tam chci chodit jednou týdně, ale spíš do sauny.
Jinak přes zimu plánuju cvičit doma.

2x týdně chodím cvičit ..soukromá skvělá trenérka.1600kč měsíčně,Sauna teď pro mě začne období ..Běhám a to mám botky nějak za 600 kč nějak. Už druhý rok Jinak kolo ..to mám dražší , ale to je na dlouho .Bazén-platí pojištovna.Jinak masáže každej týden (antic.masáž a záda) 1x měsíčně čokoládovku a celkovku -ale to není koníček... rozmlsanost

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám členstvína Brumlovce, takže 2090 Kč/ měsíc včetně sauny, bazénu, studio hodin a posilovny....

pak mě dost stojí golf - 500 za 30min s trenérem, fee na hřiště ani nepočítám

pak lyže v zimě, to je taky pálka, no....letos chci nové lyže, den na sjezdovce cca 1000 kč, osoba....no, levné to není....

Kolem 40 000 ročně jsem orientální tanečnice takže jezdím po republice a snažím se vzdělávat na seminářích. Je ale pravda, že bych se tím ráda v budoucnu živila, takže to beru jako investici, která se mi jednou vyplatí

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Fitko 8 tisíc za rok, k tomu nějaký oblečení, cca 4 tisíce za rok, kupovala jsem si kvůli tomu i sporttester a nějaký potravinový doplňky skoro každej měsíc, cca 8 tisíc... koníček je třeba i lyžování, ale to teda připočítávat, to by byly pálky.. další koníček mám i jídlo a to bych se nedopočítala vůbec

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

co se sportu týče, tak skoro nic, tak kolem 250 Kč měsíčně bazén, běh zadarmo (boty jsem dostala a spešl oblečení nepotřebuju), procházky se psem zadarmo (ačkoli můj šedesátikilovej pes je celkem velká investice), jinej sport neprovozuju, krom kola v létě a snb v zimě, jenže to jsou nárazový akce a jezdíme v Čechách, takže to není tak zlý. Můj nejdražší koníček je kultura, za divadla, výstavy, koncerty, kina a já nevím co utratím příšernej majlant. Ale někdo ty peníze propije nebo utratí za šminky, tak co.

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co se sportu týče, permanentka na cvičení mě vyjde 1000,- na semestr + co jdu o víkendu občas na squash, do fitka apod., to je tak 400,-/měsíčně, sportovní oblečení nekupuji nijak často, takže měsíčně mě může v průměru vyjít kolem 300,-.
Ale "bohužel" mezi mé koníčky nepatří jenom sport, ale třeba i kosmetika + líčení, což trošku leze do peněz (cca 1500,-). Pak je tu kultura, to je taky tak 1500,- měsíčně (někdy i víc).
Když to tak počítám, trošku se i děsím, na jaké částky koníčky vyjdou...

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak koukám, že budu asi za exota.
Baví mě letadýlka, takže rc model..zatím mi stačil jeden, nějaké baterie do ovládání, simulátor na doma, když nemám kdy a kam...cca nějakých 8.000,- součtem. Hlavně protože už skoro nelítám, takže nic moc jsem nepotřebovala obnovovat nebo rozšiřovat.
Z praktických důvodů jsem si pořídila moto a to je v současné době mým velkým koníčkem. Pořízení 30tis, box a doplňky 3tis, přilba + oblečení 7tis, benzín cca 1tis. měsíčně.

Reaguji na Veselka10:
Pěkněěě

arrow
profile_image
Mirri
od 29. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

240,-Kč měsíčně za Pilates

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dřív fitko 9.600,- na rok, to jsem omezila takže teď cca 2000,- za rok. Nově se chystám na pole dance 1200,- na tři měsíce.. Jinak přes léto in-liny a kolo, kde je v podstatě jen ta počáteční investice. A abych nezapomněla tak ještě běhám v botech za nějakých 800,- Nedávno jsem si pořídili sporttester s GPS = 6.000,- Plus samozřejmě nějaké to oblečení a potravinové doplňky. Dalším koníčkem je kosmetika cca 1.500,- měsíčně.. Ani nechci vědět, kolik by to dělalo po sečtení..

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě se to bude špatně vyčíslovat. Mezi svoje koníčky počítám literaturu, takže tak 300 Kč ročně za členství v různých knihovnách. 500Kč měsíčně za nákup knih přes internet + počáteční náklady na čtečku elektronických knih. Jednou za čas do divadla, ale tam mám slevněné vstupné, takže se vejdu do 1000 Kč ročně. Potom experimenty v kuchyni, ale ty se všechny sní a něco bychom jíst stejně museli. Vyjížďky na kole jsou zdarma a cvičím leda podle DVD, takže žádné permanetky nepotřebuji.

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moj koníček je cestovanie a to stojí desattisíce ročne.Obuv na behanie 1x ročne je proti tomu slabá náplasť.

Reaguji na Veselka10: Originální

arrow
profile_image
im4fun
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak orientální tanec: 1600 za tříměsíční kurz, kino: jak kdy, ale tak 200 měsíčně, takže to skoro ani nepočítám. Dřív motorka - investice cca 100 000, potom náklady na pojištění, benzín atd. Literatura: cca 10 000 ročně. Někdy lyže, to je za den i tisícovka, záleží kde, ale nejezdíme každý rok, takže ok. Sportovní oblečení kupuju málokdy, takže nepočítám.
A mým koníčkem je vaření, ale to nemám spočítané, kolik za to jídlo utratím (no jíst se musí no né?).
A jak už někdo zmínil nahoře, tak koníčkem mi je kosmetika...Tady taky záleží jak kdy, ale někdy se mi sejde hodně věcí, které vypotřebuju během jednoho měsíce, tak to je tak 1500 za měsíc.
A určitě ještě hodně věcí jsem nezapočítala (koncerty, kafíčka s kámoškama, hospody, bazén, ...)...No když to tak vidím, tak mě úplně zarazilo, kolik člověk za ty koníčky utratí...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené