Nedávno jsem byla v kadeřnictví,nechala jsem si přeliv a zastřihnout vlasy.Mám je skoro do pasu,ale tak normální,nijak extra husté,spíš jemné.Zaplatila jsem 1100,-Kč. Připadalo mi to teda hodně,navíc jsem byla dost nespokojená,protože mě kadeřnice kudlila a ještě jsem byla od přelivu celá pomatlaná.Tak se chci orientačně zeptat kolik tak za stejné služby platíte vy?Myslím tedy za přeliv a zastřihnutí,ne kudlení a matlaní barvou)

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Platím stejně,pokud si dávám výživu tak i více,ale naštěstí mě nikdo nematlá a nekudlí.

Jak kde, cena je smluvní. Já taky nejsem ochotná dávat za zastřihnutí majlant, takže se nechávám stříhat na Slovensku v malém městě za 5 eur (i s umytím a vyfoukáním a hlavně mi to jen zarovnají, žádné hrozné prostříhávání), ale chápu, že dražší salony v centru velkých měst musí z něčeho platit pronájem, výplaty a materiál od Loreálu.

arrow
profile_image
Flowers
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ono asi záleží z jakého si města a v jakém si byla kadeřnictví. Mám dlouhé vlasy jako ty a za přeliv/barvu + zastřižení zaplatím po slevě na ISIC 1600,- Kč – (Praha - Bomton).

Přesně tak záleží hodně na městě, u nás v Jihlavě stojí barva v Loreal studiu plus pěkný sestřih dlouhých vlasů max. 800,- což se mi zdá parádní, v Praze stojí toto samé trojnásobek... Nechávala jsem se před pár měsíci obarvit v Praze a platila jsem 2500,- a to ještě není na Prahu tolik... Výsledek naprosto stejný..

Cituji Fredyna: Zaplatila jsem 1100,-Kč

to mi přijde opravdu hodně Určitě seženeš levnější kadeřnictví a možná budeš i více spokojená.

Já platím v Brně za sestřih konečků plus melír 1000 Kč.

arrow
profile_image
janik05
od 12. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já platila za střih 150Kč a za přeliv 340Kč.Tak se mi ta tvá cena zdá až moc vysoká.A ještě k tomu si nespokojená.Zkus jiné kadeřnictví.

arrow
profile_image
Elaine1
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Platím v Praze vždy okolo 900 - 1000,- Kč a jsem spokojená.

arrow
profile_image
Mispulka
od 9. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já platila v Brně 800,- za obarvení s melírem, stříhání, mytí, regenerace, foukání, žehlení... a to v centru. To mám vlasy do půli zad, hustší. Kadeřnice šikovná, ale nikdy mě nikdo neudělal z kadeřníků vlasy, jaké jsem si výslovně přála. Barva či melír měli vždy jiný odstín. V Kadaňi jsem platila taky 800,- za stejné služby a to je na takovou s prominutím "díru" hodně...

1.100,- zase není tolik, ale jak psaly holky, záleží na lokalitě...

Za 2 týdny jedu k moři a potřebovala jsem barvu, ale vyhazovat za kadeřníka se mi teď nechtělo, pr-že je stejně budu mít od moře a sluníčka zničené. Tže jsem si koupila 2 barvy za 200,-, zastřihla ofinku a efekt je jako od kadeřníka

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám vlasy do pasu, hodně husté. Za přeliv + střih + vyfoukání platím na okraji Brna 700,- . Takže se zkus podívat jinde..v okrajových částech a menších městech bude samozřejmě levněji
Kde sis to nechávala dělat? Někde v centru většího města?

Za přeliv a stříhání platím ve Welle kolem 900 kč.

zazleží na tom i jakou kosmetiku používa...ale když ře kudlila tak asi nic moc...ale ono se to nezda....přeliv, voda, elektřina, prostory, šampon atd..práce a to vše platíš, takže si zase nemysli, že to je hrozne a píšeš vlasy do pasu...no ono se to bere i podle toho...já si myslím, že to tak je no...ale záleži na kadeřnictví....raději se vždy ptej na cenu předem....jo a upatlana? tak tohle by mě fakt naštvalo....už jsou kapesničky co to odstraní a myslím, že tohle by měli mít všude!

To "skvělé" kadeřnictví se nachází v cetru Ostravy...já právě když byla jinde,tak jsem platila kolem 700,- Kč,ale je pravdou,že před dvěmi lety.No úroveň byla hrozná,kadeřnice neschoná a už tam nikdy nejdu.Dík za příspěvky,aspoň jsem si udělala obrázek jak je to jinde.

Za zastřihávání konečků platím 40 kč., ale je pravda že pokud bych chtěla nějaký sestřih tak asi minimálně 300 až 600 kč zaplatím, a barvy ty jsou drahé, tak za 200 kč i více. Stejně mi to připadá hodně. Nevím jak hodně ti vlasy zkracovala. Ale víc jak 700 kč by se mi za to dávat nechtělo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené