Ahoj holčiny, chtěla jsme se zeptat na tento nový makeup , kamarádka si ho ted přivezla z Londýna a je suprovej suprově kreje , ale hledala jsme hned na netu a nenašla cenu a nic konkrétního, tak jsem se chtěla zeptat zdali nevíte jestli je už u nás na trhu.
Strašně bych ho chtěla pač mi vážně vyhovoval , za veškeré infa budu moc ráda.

Jedině kde jsem ho našla jsou Loreal paris stránky, ale tady nepíšou cenu nic a zdali je na trhu .URL

Aneee, bohužel ne vše se dostane k nám. Třeba Maybelline (který spadá pod Loreal) má na svých stránkách spousty výrobků, ale u nás je jich zlomek. To samé Neutrogena, Cetaphil.... prostě bohužel do ČR se toho dostává málo.

Tenhle make-up jsem u nás neviděla... každopádně pokud je tak skvělý, tak bys ho možná mohla objednat ze zahraničí, třeba více kusů do zásoby a ono by to poštovné pak nebylo tak hrozné.

Děkuji moc , je to velká škoda no

Já jsem na něj koukala před časem na aukru, tak se zkus podívat, ale netroufala jsem si objednat kvůli odstínu, trefit to podle barvy na obrazovce je fakt nemožné

Reaguji na SpeedMouse:
Ju hned to jdu omrknout děkuji

Je tam Reaguji na Aneee: Seš zlato děkuju strašně moc

Reaguji na Aneee: Nemáš vůbec zača jaký budeš objednávat odstín? Já koukala na ty americké stránky, tam je i celý návod jak nejlíp vygenerovat svůj odstín pleti a barvu make-upu ale stejně mi to nepomohlo. Používám teď do Loreal Mat Morphose odstín beige apricoat, a sedí mi super, ale tento odstín u true match není

Já jsem si objednala tu N4 uvidím no a ta kamarádka má R3 a jsou ty odstíny vážně v pohodě nejsou přehnaně tmavé nic .

No já bych se taky rozhodovala mezi těmi dvěma, ten R3 je víc do oranžova než ten tvůj?Jsem opálená, spíš do olivova než do růžova. A nanáší se jakoby tím válečkem?je to jednoduchý pochopit?

arrow
profile_image
mišunda
od 9. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si to vůbec neumím představit,jak se ten make up roluje na obličej.

Reaguji na SpeedMouse: Jj je užásný právě tím válečkem, spíš jeslti jsi opálená tak ten N4 ten R3 je ruže béžová , takže bude do ružova asi a N4 je jen béžový.
A tím válečkem se projede ten makeup a pak nanášíš na plet jakoby válečkuješ váleček je točivý a krásně se tím dostaneš všude do ohybu atd... a skvěle právě kryje já to chci hlavně kvuli černým porum aby mi zakryl tím víc tím válečkem jakoby se vsákne a vícekrát překryje.

Reaguji na mišunda: Právě ten váleček je točivý takže jn naneseš makeup a jezdíš po obličeji

On asi až tak nový nebude. Mám takový pocit, že jsem ho viděla v UK už loni. Jen holt my jsme v ČR zas pozadu.

Cituji SpeedMouse: A nanáší se jakoby tím válečkem?je to jednoduchý pochopit?

arrow
profile_image
Cendrillon
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mishka999: Moc pěkné video...jen mít odstín pleti, jako jsou ty odstíny make-upu... Aby nešel znát, stejně jako té modelce...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené