arrow
profile_image
alia
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zajímalo by mě, máte-li některá zkušenosti s komplikací po augmentaci pod sval.Konkrétně reakcí cévy na implantát.Jsem 15 den po zákroku, prsa jsou ještě dost tvrdá, otoky ustupují, ale pod prsem(pod obouma,ovšem pod jedním víc) se mi objevila tenká velmi napnutá -jakoby céva,nebo žíla, která pne ještě více, když se chci narovnat.Hodně to bolí a je to velmi hmatatelné.Bylo mi doporučeno, že už můžu pomalu začít s masáží a mělo by to zmizet.Nejsem si tím vůbec jistá.

arrow
profile_image
Selene
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

alia
Nevím, jak se to jmenuje česky, ale na zahraničních fórech tomu říkají Mondor's cord a opravdu by to mělo zmizet. Držím palce.

arrow
profile_image
leontyna25
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já mám řez pod prsy- 17den. A včera jsem objevila pod objema jizvama taky takové naplé cevy..pod každou jizvou tak 3..A na levé straně se mi ta jedna cevka pne,až přes žebro..Ale mám to ,jen když se jakoby hodně vyprsím.
Myslíte,že je to normální.. Nikde jsem tady o tom nečetla..Doufám,že to zmizne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Našla jsem toto a přeložila v google:
Mondor na kabel není opravdu komplikace, protože odchází na to vlastní a nezpůsobuje žádné trvalé poškození nebo problémy Většina lékařů vám doporučí teplé obklady a / nebo ibuprofen za nepohodlí. Informujte se u svého lékaře, než začnete užívat jakýkoliv Over-The-volně prodejné léky.

http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u =http://www.justbreastimplants.com/gallery/mondors _cord.htm&ei=fNU1S66OBqHcmgPomeTFBA&sa=X&oi=transl ate&ct=result&resnum=3&ved=0CBMQ7gEwAg&prev=/searc h%3Fq%3DMondor%2527s%2Bcord%26hl%3Dcs%26client%3Df irefox%26rls%3Dorg.mozilla:cs fficial%26hs%3DXLT

arrow
profile_image
leontyna25
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to je přesně ono..Už jsem klidnější a budu čekat,až to zmizne..Děkuji za info

arrow
profile_image
leontyna25
od 4. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevíte za jak dlohou dobu to tak zmizne? A proč to vzniká?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mondor jsou vlastně záněty žil, může být jeden nebo více, a mohou být na jedné nebo obou stranách. Ačkoliv jsou bolestivé, jsou naprosto neškodné, nezpůsobují cestování krevních sraženin, a nakonec zmizí za měsíc nebo dva. Je to povrchní tromboflebitida.
Tyto žíly mohou být přímo traumatizované během operace. K jiným příčinám patří podráždění nebo opakované napnutí žil způsobené pohybem prsních svalů nebo prsními implantáty.
Neexistuje žádná specifická léčba, ale někteří pacienti říkají, že aspirin a teplé koupele jsou užitečné.
To jsem stáhla z netu, ale s tím aspirinem bych to neriskovala, ředí krev. To by ti měl říct doktor, hlavně že to není nic závažného.. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

kočky mala som to aj ja a popri tom mám pod žlazou tie implantáty a nie pod svalom, zmizlo mi to ani neviem presne kedy, ale ca. po 1,5 mes.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojte,
prosim niekoho o radu. Som 16 deň po opke... myslím si, že hojenie prebieha v pohode, postupne sa všetko zlepšuje..tri dni dozadu som začala mať problém s ľavým prsníkom...odzačiatku ma pobolieval viac než ten pravý, ale to som prikaladala k tomu, že som ľaváčka a asi viac namáham ľavú stranu. Ale čo ma najviac znepokojujje je, že pri predklone vždy cítim niekde v oblasti bradavky , akoby sa mi vnútri v tom ľavom niečo pohybovalo, alebo preskakovalo...proste cítim tam pohyb. Nebolí to, ale neviem, či je to normálne, nechcem kvôli tomu volať doktorovi, pretože do dvoch týždňov idem na kontrolu, ale asi ma porazí byť dovtedy v nevedeomosti. Doteraz som mala pocit že je to len pri predklone, vždy keď sa po niečo ohnem smerom k zemi, ale aj keď urobím nejaký prutší pohyb ľavou rukou, cítim ten pohyb tiež, ale menej, hlavne pri tom prekláňaní. Kontrolovala som, či niečo vidno aj napohlad, ale nič nevidno. Nemám ani žiadne vlnenie, ani nič podobné, len to ľavé s ktorým mám problem, je z vnútornej strany akoby málinkosploštené oproti tomu pravému s ktorým nemám problém..ináč vôbec nič.Prosím poraďte

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte holky, stalo se tu někomu to, že se implantát jako kdyby trošku sesunul ve vrchní části a jako kdyby se sroloval, nebo nakrčil na boku z vnitřní strany? Těžko se to popisuje, a na fotce to nejde vidět, jenom na prohmat, je to takové to místo jako kdyby vyvýšené.
Doktor říkal, že je ten implantát asi přeložený a že kvůli tomu nemusím na operaci, jenom kdyby mě to hodně vadilo. Že to mám nechat tak až se to nějak viditelně zhorší nebo že to může časem prasknout, když je to vlastně přeložené, tak že až pak mám jít na reoperaci.
Mám rok a 2 měsíce po operaci.
Máte tady někdo takovou zkušenost?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Teraňa: Je možné že máš malou kapsu na implantát a on se ti tam mačká,ale pokud to nejde vidět tak bych to neřešila,hlavně že to nebolí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky já mám pod prsem asi už 5 dní modřinu ale když si na ni máčknu tak to neboli,ale v těch místech kde ji mám mě několikrát za den zabolí,je to jako by mi tam někdo bodl nožem a když si na to šáhnu tak to přeskakuje,tak nevím mám se obávat že pár dnú po opce se mi třeba ohlásila malá kapsa pro implantát?jak bych to poznala,byla jsem už s tím na klinice,prý mě bolí ta modřina,ale holky modřina bolí jinak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené