arrow
Neprodává v Bazaru

Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou nejlepší kompresivní bandáže po abdominoplastice ? Já koukala na lipoelastic VH speciál se zipy nebo comfort a VH variant. Nebo je vhodnější pás? Jaké máte zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já byla na abdominoplastice u Janečka v Pardubicích letos 1.září. Tam preferují pás za 365 korun a sami ho prodávají. Je na suchý zip. Tam u Janečka se nosí jen 14 dní ve dne v noci a pak postupně sundávat a nosit jen při zátěži. Prý aby si svaly zvykaly.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj já nosila pás necelé dva měsíce-no vlastně tak týden jsem uplně bez pásu a zvládám všechno...Chtěla jsem si koupit kalhotky z lipoelastic,ale pan primář mi to vymluvil ,že je to zbytečný na tu chvilku vyhazovat tolik peněz.Měl pravdu!

arrow
profile_image
Eka
od 19. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla oboje - kalhotky VH speciál se zipy a pás od Hartmanna. Nakonec jsem ale mnohem víc používala pás, kalhotky byly dost zbytečná investice. Nevím, jestli jsem měla vadný výrobek, nebo jsou tak dělané všechny, ale mě hrozně škrábaly zapínací háčky v rozkroku do stehen. Takže jsem kalhotky nosila v podstatě jen při praní pásu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené