Cituji Žlutá_lentilka: Jednak taky hodně práší a pak se mi z obličeje vytrácí barva. Ta moje obsahuje třpytky a po čase mi na obličeji zůstanou jen třpytky ve velkym množství.

A na čem ti ta tvářenka drží? Co máš pod ní?

arrow
profile_image
Žlutá_lentilka
od 30. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mishka999:
Make-up normálně . Zkoušela jsem to i na BB cream. A prostě barva se vytratí a zbydou mi na obličeji třpytky ve velkym, což se mi vůbec nelíbí .

Taky mám nejvíce stíny, rtěnky, gelové linky barevné, rojasňující pudr. Jsem spokojená a kupuji je přímo od prodejce tady v ČR. http://www.lemika.cz/o-nas/. mohu objednat asi to bude za lepší cenu než na chodově jelikož to mám na ŽL a při vyšší částce dávají slevu

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky nemáte některá doma ten jejich tekutej bronzer?...docela o něm uvažuji, ale ta cena je docela mazec..tak jestli stojí zato si ho koupit..

Reaguji na Janissinka:
Jani, já nad ním uvažovala, ale nebyla jsem si jistá, jestli bych ho využila. Je to totiž docela velká "lahev" 150ml (což vysvětluje i cenu).

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na mishka999: jj to jsem si právě taky říkala..
tak já se na něj dojdu mrknout a uvidim

Tak jsem v Inglotu na Chodově byla taky a co mě opravdu zklamalo, tak to bylo to, že nemají u stínů čísla. Šla jsem tam s papírkem, na kterém jsem měla čísla stínů a prodavačky mě utřely, že to asi nenajdeme, jelikož bych musela nadzvedávat každý stín a koukat na číslo. Což o to, kdyby to bylo srovnané alespoň třeba jako 51,52 atd...ale bohužel ani to ne

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak jsem se byla dneska kouknout na ten bronzer a nevím co si o tom myslet..chci bronzer na vytvoření opálení v obličeji a prodavačka mi řekla, že ten tekutej je na plošný mazání těla a obličeje..a cpala mi pudrovej bronzer..ale ten já nechci..
ale stejnak o něm pořád přemejšlim...jo a na chodově stojí pětikilo a v eshopu 800 dobrý no..
tak co myslíš, Míšo? dal by se použí třeba jako v tomhle videu? http://www.youtube.com/watch?v=OekVGiSCpDc

Reaguji na miri25:
To mě pobavilo Já takhle chodím s papírkem vždycky, ale nakupuji v Polsku. Řeknu prodavačce číslo a ona hned ví, zda ho mají nebo nemají a která to je barva Vždy jsem si pro jistotu psala k číslu i přibližný popis odstínu, kdybych náhodou musela obracet. To víš, většina zákaznic spíš vybírá podle toho, jak se jim barva líbí než podle čísla.

Reaguji na Janissinka:
Jani já v tom nevidím problém. Nechápu, proč ti to nedoporučila. Je to face and body bronzer, takže klidně i na obličej.

Reaguji na mishka999: No vidíš to a tady se mi smály, že podle čísel si to fakt jako nepamatují. A ta druhá no ještě aby jsme věděly názvy odstínů...takže jsem si nic moc nevybrala a příště si taky napíšu přibližný odstín.

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji miri25: No vidíš to a tady se mi smály, že podle čísel si to fakt jako nepamatují. A ta druhá no ještě aby jsme věděly názvy odstínů...takže jsem si nic moc nevybrala a příště si taky napíšu přibližný odstín.

znát zboží je přece jejich práce...a vzhledem k tomu, že tam nemají kompletní nabídku, to není nic nemožného

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Reaguji na miri25:
A to sis nevybrala přímo na místě, když jsi ty odstíny viděla na živo? To se divím, já bych vzala asi všechny. Celkem bych i pochopila, že si to třeba zatím nepamatují, po čase snad budou, ale že se ti smály? Četla jsem, že tam je příjemný personál.

Cituji miri25: tady se mi smály, že podle čísel si to fakt jako nepamatují. A ta druhá no ještě aby jsme věděly názvy odstínů...

Já bych se smála jejich výrazům v obličeji ve chvíli, kdy bych jim řekla, že mám zkušenosti s polskými prodavačkami, které znají perfektně svůj sortiment i podle čísel. Chápu, že ten obchod v Praze se sotva otevřel, ale mohly mít aspoň snahu.

Reaguji na whisper: Na místě? Něco málo jsem si vybrala, ale byla jsem zklamaná z předchozího 10minutového hledání přesně toho, co jsem chtěla. Ano, neříkám, že jsou nepříjemný, jsou příjemný, dokonce mi jedna asi minutu pomáhala hledat, ale ty řeči mě zklamaly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené