1. . .6789
arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já taky miluju zvířata a co nesnášim je cirkus,nechápu proč v tom rodiče děti ještě podporujou a smějí se tomu.už jako dítěti mi to k smíchu nepřišlo..naopak miluju ZOO kde vím že je to se zvířaty myšleno dobře a v jejich prospěch,kde netrpí..lidé využili toho že zvířata neumějí mluvit a dají se ulovit aby si na nich vydělali..moc mě mrzí že těmto lidem není líto těch zvířecích očí..taky mě dost vytáčí ptáci v klecích,pták jako symbol volnosti má být svobodný a ne v kleci..kousek od našeho města mají krásné ARY ARRARY v klecích,to mně vytáčí..
jinak asi to oproti mému názoru bude znít jako paradox ale nejsem vegetarián.nějak si myslim že maso je ke zdravému životu potřeba,nebo aspoň tak mi to vsugerovala mamka když jsem byla malá.jen nemám ráda když zvířata trpí nebo se na jejich utrpení vydělává i když je mi jasné že konzumace masa je taky jistým způsobem vydělávání..
je to smutné ale myslim že vegetariáni s tím nic neudělají,což mně mrzí a fandim jim..

arrow
profile_image
Alisss
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sexy_woman: a co nesnášim je cirkus

Tak tak

Cituji sexy_woman: .taky mě dost vytáčí ptáci v klecích

To jsme na tom stejně. Šíleně mě vytáčí zvěrimexy, kde jsou ty ptáci zavření a nikdy se neprolétnou. Máme doma 3 papoušky a jsou zavření jenom, když jsme v práci a ve škole. Hned odpoledne se pouští a jsou až do večera venku. A klec mají prostornou a plno hraček. A ve zvěrimexu jsou v malé kleci, bez hraček, zrní jenom slunečnice (i když potřebují vyváženou směs) a žádné ovoce, které je taky důležité. A k tomu všemu do nich ďoubají lidi kolem. Já bych ty zvěrimexy zakázala úplně, prodávala bych tam jen krmení, vodítka, doplňky a tak a kdo chce zvíře, ať si ho sežene od chovatele, který mu tu lásku dá.

arrow
profile_image
Morituri
od 25. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LedovaKralovna: To je šílené. Odporné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sexy_woman:

Cirkusy taktéž považuji za největší zvěrstvo. Zvířata žijí v neskutečně špatných podmínkách a to vše jen pro pobavení lidí. Jak by bylo nám, kdyby nás zavřeli do klecí, drezúrovali a posléze vyhnali do arény, kde by se nám posmívali. Já prostě nikdy nepochopím, jak lidé mohou být tak sobečtí. To se nedokáží zamyslet nad tím, jak ta zvířata trpí? Asi ne, a to je smutné.

arrow
profile_image
amaaja
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím jestli už to tu bylo zmíněno, nepročetla jsem celou diskuzi, ale Yves Rocher je kosmetika netestovaná na zvířatech, a dle mého i velice dobrá Nabízí i šampony za příjemné ceny. Ideální je založit si členskou kartu, jsou pak možnosti slev a hezkých dárků k nákupu.

Jinak stejně jako vy všechny/všichni, mrzí mě, že se všude dějí tak strašné věci jako je právě testování na zvířatech a lidé si myslí, že se jedná o naprosto neškodné "natření laboratorní myši krémem proti vráskám." Musím přiznat, že jsem nedávno byla sama zaskočená, v jakých podmínkách musí zvířátka umírat.. Nejsem vegetarián, natož vegan, ale rozhodně vegetariány podporuju a vážím si jich. Každopádně nechápu, proč zrovna snobské značky typu Estée Lauder, Lancome atd. jejichž ceny jsou neskutečně přemrštěné, si nemohou dovolit testovat na umělé kůži. Sama mám doma spoustu výrobků od značek, které na zvířatech testují, bohužel, nejde to obejít úplně, ale vždycky když bude možnost volby, vyberu si tu značku která netestuje, protože dobré záměry se musí podporovat.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amaaja:
souhlasím se vším..vždy se to obejít nedá ale vždy si raději vyberu tu netestovanou.

Cituji amaaja: Každopádně nechápu, proč zrovna snobské značky typu Estée Lauder, Lancome atd. jejichž ceny jsou neskutečně přemrštěné, si nemohou dovolit testovat na umělé kůži

přesně..to je smutné

Reaguji na amaaja: Yves Rocher je v seznamu pety, že testují...

Reaguji na Sandee: Testují se pouze výrobky dovážené do Číny, a to přímo v Číně. Jinak Yves Rocher netestuje... Bohužel spolupráce s Čínou bez jejich dodatečného testování zatím není možná a asi je to pro firmu dobrý obchod, když na to přistoupila..

Dnes jsem se dozvěděl, že všechny kosmetické firmy, které vyvážejí nebo produkují výrobky do/v Čině, MUSÍ mít své produkty testované na zvířatech. Tamní zákon to přímo nařizuje. Tak by mě docela zajímalo, jak to řeší koncerny jako L´ORÉAL apod... , kteří se dušují, že již na zvířatech netestují....

arrow
profile_image
luciezesv
od 8. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím víte někdo o dobré kosmetice netestované,na tělo a pro děti.Děkuji za zkušenosti

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené