arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Chaplinka: privátní osobě, když si jedeš koupit auto do Německa

a to auto si tam jako pojedeš koupit kam? Auta z privátu nejsou za ňáký supr ceny to fakt ne. A myslíš, že někdo, kdo tomu vůbec nerozumí a rozhodne se koupit auto z Německa, zavolá na nějaký inzerát z mobile nebo scoutu, tak ho sežene za lepší cenu a v lepším stavu než někdo, kdo tam jezdí x let? jako může se to samozřejmě stát, náhoda je vůl, občas se něco povede. Většina lidí si to vožení aut z Německa představuje jak Hurvínek válku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Chaplinka: když je tam tolik podvodníků

já sem neřekla, že tam jsou podvodníci. Jen že to neni tak, že dycky v Německu seženeš to co chceš, v supr stavu a za supr cenu. Já Ti Tvoje zkušenosti neberu, tak jezdíte pro auta taky, ale musíš uznat, že je tam prostě spoustu kýblů a než mezi tim vybereš něco použitelnýho, tak to dá kolikrát docela práci. Kolikrát sme jeli na pěkný auto na fotkách z inzerátu a kolikrát to byl kýbl, kterej nemá smysl brát. A pak hledej tam něco jinýho. A neříkej mi, že Vám se nikdy nestalo nic z toho, o čem tady mluvim

Cituji Ellenuschka: a to auto si tam jako pojedeš koupit kam? Auta z privátu nejsou za ňáký supr ceny to fakt ne

No kam asi, na adresu, kde se auto nachází . Auta z privátů bývají v podobné cenové relaci jako u handlířů, priváta můžeš ještě i zkecat. A ceny jsou pořád o 100 % nižší než v ČR.

Cituji Ellenuschka: Většina lidí si to vožení aut z Německa představuje jak Hurvínek válku

Nám se za 20 let ještě nestala ani jedna výrazně špatná zkušenost (ťuk, ťuk). Přijde mi, že jen zbytečně odrazuješ, proč asi ...Taky ti tvé zkušenosti neberu, ale rozhodně to není, tak černé, jak líčíš. Pro mě převažují pozitiva...Ale to jsem OT

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Chaplinka: priváta můžeš ještě i zkecat

handlera zkecáš taky
[

Cituji Chaplinka: A ceny jsou pořád o 100 % nižší než v ČR

nesmysl. Tak ať se zakladatelka tématu klidně koukne na mobile, porovná s cenama tady a udělá si představu.

Cituji Chaplinka: proč asi

no protože to tak je! Jen se o tom tady bavíme ne...

Cituji Ellenuschka: nesmysl. Tak ať se zakladatelka tématu klidně koukne na mobile, porovná s cenama tady a udělá si představu.

A ty jsi tam koukala? Já ano, ta auta začínají kolem 1000 euro. Ale už končím, ty stejně budeš psát, že se to nevyplatí, což je nesmysl, jinak byste tam přece nejezdili

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Chaplinka: A ty jsi tam koukala? Já ano, ta auta začínají kolem 100 euro. Ale už končím, ty stejně budeš psát, že se to nevyplatí, což je nesmysl, jinak byste tam přece nejezdili

Mobile de ceny skoro o polovinu levnější fajn auta ,a pokud někdo haní němce a pak tam jezdí tak to nemá cenu s ní debatovat

arrow
profile_image
Fatouma
od 20. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maiden: Proč by začátečník nemohl mít pomalejší auto, aby se naučil jezdit bezpečně? Začátečník v rychlém autě je prostě špatná kombinace.

Ale to je nesmysl. Vysoký výkon auta stejně nevyužiješ k rychlé jízdě, u nás je všude rychlost omezená na max. 130km/h.
Vysoký výkon (=ty tomu říkáš "rychlost") je právě pro začátečníka dobrý k tomu, aby získal jistotu při předjíždění, pohybu ve městě (rychlá reakce na situaci, přejíždění z pruhu do pruhu, rychlý start na semaforech) a ovládání auta při nepříznivých podmínkách na cestě (mokro, led ap.)
Takže naopak, začátečník v autě s nízkým výkonem jen zdržuje provoz a sám ze sebe je nervózní a nesvůj, nikdy nezačne autu důvěřovat.
Možná začátečník ve smyslu "nevyzrálý puberťák" nebo "blondýna ze satelitu, kterou situace přinutila řídit", ale to jsou menšiny, normální, reálně uvažující začátečník si stejně netroufne jezdit rychle a vlastnosti (výkon) auta využije k bezpečné jízdě.

arrow
profile_image
Fatouma
od 20. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chaplinka: A ceny jsou pořád o 100 % nižší než v ČR.

Takže zadarmo?

arrow
Neprodává v Bazaru

jáj holky tady toho je, já se fakt ale v nějakém obsahu a tak vůbec nevyznám a pak neměcky sice umí teta takže něco by se i v německu sehnat dalo, ale co ten převoz, přepis a tak? nikdo z mý rodiny se v tom nevyzná..takže bych radši z čech.
nejhorší je, že třeba v annonci už jsou samý inzeráty z bazaru aaa. já bych radši od soukromýho človíčka..chjo...

zatím se ptám hypoteticky, zda je něco možné..plánuju koupi až později..cca na konci roku..začátku příštího..ale vyplatí se vědět něco vícděkuji všem za reakce.

Cituji zzuzinna: pokud někdo haní němce a pak tam jezdí tak to nemá cenu s ní debatovat

Taky si myslím ...

Cituji Fatouma: Takže zadarmo?

Skoro zadarmo . Myslela jsem to tak, že tohle auto v Německu stojí od 30 000 Kč, takže v Čechách stojí o 100 % víc. Ale bylo to obrazné vyjádření, samozřejmě bych ti mohla vypočítat celkovou úsporu přesně, ale o to nikdo zájem nemá ne ..Uznávám, vyjádřila jsem se špatně, ale myslím, že nikdo neměl problém s pochopením, takže ta rýpavá poznámka byla mimo mísu .

Cituji jersey: převoz, přepis a tak

My s tím autem vždycky nazpátek jedem do Čech, v Německu dostaneš převozky, výdaj cca 100 euro. Ale nikomu to nenutím, chápu, že lidé mohou mít strach. Jestli tedy chceš kupovat v Čechách, tak rozhodně ne v AAA a podobných bazarech. Bylo by skutečně lepší najít nějakého priváta.

Cituji jersey: plánuju koupi až později..cca na konci roku..začátku příštího..

Tak to bych řekla, že ceny půjdou ještě dolů ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené