Ahoj kamarádka(měla vlasy nad zadek, husté) žehlí vlásky denně. Opravdu každý den. Ani jeden vlásek by nebyl vidět, že je roztřepený. Používá žehličku od Remington nějakou tu na mokré vlasy(mokré nežehlí), ale má takovou s vetšíma destičkama. Ale asi vše je o kvalitě vlasů, protoze ty moje(nebarvené) by byly snad ještě více suché.(po denním používání žehličky)

Cituji natt009: Ale asi vše je o kvalitě vlasů,

Taky si myslím, že na tom dost záleží. Já je mám sice barvené, ale podle kadeřnice dost kvalitní, protože se mi netřepí konečky a ani nejsou suché. Což barvené často bývají. Ale nemám jich zas úplnou hřívu, tak bych byla ráda, aby mi na té hlavě i po občasném žehlení něco zbylo Každý den ji používat nebudu, to vím jistě. Spíš tak 1x až 2x týdně.

Ještě dneska porovnám ten Remington s Rowentou přes internet a pak se rozhodnu pro favority.
Ještě mě napadá otázka- Co se týče toho kabelu do elektřiny, je ten otočný "kloub" lepší? Všimla jsem si, že ty Remingtony to mají snad všechny. Nebo byste upřednostnily pevnou šňůru, jak je třeba u fénů?

arrow
profile_image
dencazur
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta: Měla jsem remington, která byla i na vlhké vlasy a občas jsem to využila, vůbec jsem je neměla krepaté, byl to skoro stejný výsledek, jako když jsem je žehlila na sucho. Teďka mi přijde, že je ale nějaký menší výběr s těma žehlička i na mokré žehlení. Jinak jsem měla s otočným kabelem a určitě to doporučuji, hodně to usnadňuje žehlení Bohužel už mám po záruce a odešla mi, tak si zrovna taky vybírám novou.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tiakia: No moje vlasy ano, ale těžko říct, jestli by zvládla na jeden tah i silné a hodně vlnité vlasy - na to jsou taky vyšší teploty že jo.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bejbee: na to jsou taky vyšší teploty že jo.

Ano přesně.Každý vlas potřebuje jinou teplotu ale je důležité,aby se žehlilo jeden pramen vždy pouze jednou,protože pak se ty vlasy tak nepálí.Někdo projíždí vlasy x krát za sebou,to je špatně.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Někdo projíždí vlasy x krát za sebou,to je špatně.

To naprosto souhlasím, kolikrát je mi těch vlasů až líto, když vidím, jak je někdo x-krát přejíždí žehličkou.

Na žehličce na vlasy bych rozhodně nešetřila. Jakmile ti vlasy zničí, je konec a nic s tím nenaděláš...navíc je to škoda. Určitě bych nešla do žehličky bez ionizace, určitě digi display se stupnicí od 130 st. a určitě bych prošla veškeré recenze a chtěla znát názory spotřebitelů. Já mám tuto - Pro Straight Color iontová žehlička pro barvené vlasy od Welly - a jsem s ní max. spokojená. Mám jemné, ale husté vlasy, mírně odbarvené a neničí mi je. Taky zároveň používám spreje na vlasy pro snadné žehlení, které jsou odolné proti až 200 st a navíc vlasy i zafixují mírným stupněm fixace.

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Misy: Napadají mě jako jediné řešení nějaké rukavice

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dávaj si pozor na kvalitu, ja mám display kde si možem zvýšiť a znížiť teplotu akú chcem. Mám aj poistku plus úchytku na zavesenie.

Reaguji na J. Martina: omrknu to
Já zkoušela při fénování sprej od L'orealu a nujak jsem nepoznala zda to k něčemu bylo nebo ne. Jen mi to celkem příjemně vonělo.

Reaguji na 5Peta: Tak ten goldwell taky krásně voní a má ještě ten tužící účinek, tak pak vlasy vydrží o to déle dokonale rovné a nekroutí se ani při vlhkém počasí.. Zničené je nemám, ale nevím, do jaké míry je to zásluha spreje a do jaké míry kvalitní žehličkou...

Cituji J. Martina: Zničené je nemám, ale nevím, do jaké míry je to zásluha spreje a do jaké míry kvalitní žehličkou...

hlavní je, že nejsou zničené

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené