arrow
profile_image
Eternity
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Glazy
Nádhera!!
Odkud jsi, že bych se stala Tvou klientkou a něco se přiučila?

Ja používám kombinace hodně tmavě hnědou ale tužku na oči,nemám ráda černe linky dole...tekute černe používám ale dole NIKDYasi zkusím kombinaci te černé ale linky dole stejně ze zvyku dotáhnu hnědou tužkou..nejak se o to pokusim..dneska mam cestu do Brna tak se zkusím kouknout po nakych střibrnych stinech ale radci bych je brala v nake tubičce nebo tyčince..v konzistenci jako lesky na rty nebo v tužce....

arrow
profile_image
tulipanek
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co tady myslíte těmi zapadlými víčky? Myslíte spadlá, jakoby unavená víčka? Ty mám já a je to opravdu katastrofa. Ve dvaceti vypadají moje oči na padesát a malovat si oči je pro mě skáza.

Myslím tím víčka mirne zapadla ..jako že když se namalujete stínem jdou dobře videt při zavření očí.ja mam srovnaná vička s obočím dáse říct a jakykoliv stin se mi hned obtiskne...proto mam strach z kouřoveho ličení..nebo když si dam tekute linky na horni linku oka hruuuuza neni vic videt až po použití řasenky je malinky uspech ale jen malinky..myslim že zapadla vicka proste od mala je rozdil jako unavena.nekde to ma dany..ale s přibívajícím věkem skoro každe ženě oči malinko zapadají..

arrow
profile_image
Schatz1
od 4. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám taky povyslá víčka a mám to po mamce.Kouřové líčení se mi strašně líbí ale si to bohužel nemůžu dovolit.

arrow
profile_image
tulipanek
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám spadlá víčka a tím, že používám tmavé stíny, tak mám pocit, že se to zamaskuje, takže si kouřové stíny dělám, i když nepovedené

Já si kouřove oči nalíčím jen tak když jdu někam večer..teda doufám že z toho vždycky vzniknou kouřové oči je to výrazný třeba na denní nošení ,teda spon na mě jo..

další inspirace

další kouřové

Cituji Jaana: Glazy
to je fakt krásný. Není někde postup jak na to k té fotce?

to není to jsem dělala já a nikam jsem to nedávala...A dělala jsem se s tím docela dlouho tak 20 min. Je to fotka na soutěž.

Kouřové líčení sluší každému jde o to, jaké barvy (studené,teplé) se použijí a kam se rozmístí.. to záleží na tvaru očí, typu atd. Naopak si myslím, že zapadlé oči kouřové líčení jen vyzdvihne a dokáže je otevřít.

Holky a co paletky stínů na kouřové líčení.máte tipy?Dají se sehnat v jedné paletce?

Reaguji na Evina777:
Určitě Vyrábějí je jak ty levnější značky (Essence), tak samozřejmě i dražší (Estee Lauder apod.).

Cituji Evina777: Holky a co paletky stínů na kouřové líčení.máte tipy?Dají se sehnat v jedné paletce?

nově teď má takové i Bourjois, vypadají moc pěkně, ale zatím jsem je viděla jen na jejich oficiálních francouzských stránkách, tak nevím, jestli jsou i v ČR.

Cituji Glazy: Kouřové líčení jde vykouzlit nejen černou a na všech druzích očí

A myslíš, že to i každému sluší? Já se v tom nějak necítím, připadám si moc hrubě a drsně, tak nějak divně zmalovaně. Tak nevím, jestli dělám něco špatně. Přitom takhle na fotkách se mi to líbí moc.

Reaguji na Patty:
Já myslím, že to sluší každému, jen se musí najít ta správná kombinace barev. Nebo třeba jen na to nejsi zvyklá se takto vidět Někdo vypadá příšerně s černým kouřovým, ale s jemnějším dohněda či dozlatova mu to může slušet.

Děkuji ,kouknu,jsem začátečník v líčení kouř.očí

holky dá se na netu koupit od Essence výrobky?Nebo jen v drogerii?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené