Nejak som si všimla, že sa mi robia kútiky vždy po oralnom sexe. Partner dodržuje hygienu, nieje to žiadny špindíra. Dosť mi to vadí. Vyzerám smiešne, akoby som bola ja špindíra, čo pije zo špinavej sklenky..mám bielu pleť a kútiky mi je dosť vidieť. Prečo sa mi to robí? Ja som taký paranoik a hneď v tom vidím neveru...možno aj preto som podráždena.

Není přítel objemnější? Mě se vždycky udělají koutky když jdu od zubaře, protože jak mi hodně otvírá pusu, tak prostě prasknou...Jinak zkus B-komplex, ten na to pomáhá...Třeba máš nedostatek tohodle vitamínu a proto si k tomu náchylnější

arrow
profile_image
mrjf
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Může jít o mechanické postižení, tím jak hodně otvíráš pusu nebo se koutky dělají, když chybí vit. B (jak psala Lency). Další příčinou, co mě napadá je mykotická infekce, která se u přítele nemusí nijak projevovat... tak zkuste přeléčit canestenem.

No, tak priateľ je vysmiatý, že ho ma big, že to preto sa mi robí..ten B-komplex som už mala a dobré. Sme spolu 7 rokov, ale tento problém mám posledný mesiac a spozorovala som, že fakt po sexe. Tak si dám do googlu čo ta mykotická infekce vlastne je a z čoho vzniká..

arrow
profile_image
mrjf
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

terminus technicus je angulární cheilitida nebo anguli infectiosi

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Měla jsem dříve problémy s prasklými koutky, ale z něčeho jiného teda , bavila jsem se o tom s doktorem a řekl mi, že samotné béčko mi nepomůže, že na tyhle prasklinky je nejlepší riboflavin A opravdu, pomohl ihned.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené