1. . .6789101112. . .1516

Cituji Lauritta: Ani já ne, to by byla největší sexice Brna moje desetiletá dcera, neb tu pustí na přechodu deset aut z deseti

V okolí mého bydliště je to má téměř devadesátiletá sousedka, ještě jsem neviděla, že by ji nějaké auto nepustilo.

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka: Souhlasím a to samé je to s těmi tramvajemi - trošku normální řidič počká na každého a určitě v tu chvíli nerozlišuje, jestli zrovna dobíhá postarší maminka s taškama nebo blondýna s velkýma prsama

Cituji Lauritta: Zajímavé je, že ty opravdu atraktivní ženy, soudím dle fotek na oml jako např. Amelie1111, sem nemají potřebu psát.

To ale zase neznamená, že slečny, které zde nemají fotku, atraktivní být nemohou

Cituji Lauritta: tolik sebestřednosti už jsem dlouho neviděla

Nenazvala bych to hned sebestředností, i když je pravda, že trochu skromnosti a pokory by některým neuškodilo...

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zazushka: Cituji Lauritta: Zajímavé je, že ty opravdu atraktivní ženy, soudím dle fotek na oml jako např. Amelie1111, sem nemají potřebu psát.
To ale zase neznamená, že slečny, které zde nemají fotku, atraktivní být nemohou

Tak nějak... Někomu je proti srsti zveřějňovat vlastní fotky, i když se nemá za co stydět.

Nevidím důvod, proč se tady množí posměšné komentáře. Jestli má někdo pocit, že mu vzhled pomáhá nebo naopak škodí, ať sem své zkušenosti klidně napíše - kvůli tomu bylo téma založeno.

Nedávno se dvě kamarádky ucházely o místo recepční - mají stejnou praxi, stejný věk, řekla bych, že i jejich schopnosti a vystupování jsou na velmi podobné úrovni. Jedna má téměř 2m na výšku, 120kg a problematickou pleť, druhá je drobná usměvavá blondýnka... Hádejte, koho pozvali na druhé kolo pohovorů? Vzhled teda žádnou z nás nevytrhne, sám o sobě nestačí, ale... Opravdu na něj nikdo nedá a vůbec na něm nezáleží?!

arrow
profile_image
Lemonka
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nik23: Nevidím důvod, proč se tady množí posměšné komentáře. Jestli má někdo pocit, že mu vzhled pomáhá nebo naopak škodí, ať sem své zkušenosti klidně napíše - kvůli tomu bylo téma založeno.

Přesně tak

Co je špatného na tom, že se někdo pochválí? Copak se Vám lépe čtou nářeky: jsem ošklivá, mám dvacet kilo nahoře, připadám si odporná a nikdo mě nemá rád? Mě se teda lépe čte tahle diskuze

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji nik23: Opravdu na něj nikdo nedá a vůbec na něm nezáleží?!

Určitě záleží, ale je to spíš ovlivněno (podle mého názoru) tím, jak se kdo cítí, jak sebevědomě vystupuje atd. Každá holka když se upraví a stará se o sebe ze sebe může udělat kočku. Já osobně si třeba myslím, že hodně výhod sklidí ty, které působí nevinně, panenkovsky, tak že každý má potřebu se o ně postarat a ochránit je. Proto možná ty sebevědomé krásky občas působí namyšleně

Celou diskuzi jsem jen tak prolítla.. A co mě nejvíc zaráží je, že některé píšete, že díky svému vzhledu máte krásného přítele, a ještě z toho máte radost. Mě říct přítel, že je se mnou, protože jsem krásná, tak okamžitě balím kufry a nebudu čekat, až se mi objeví první vráska a třeba strie po těhotenství, a pán mě vymění za hezčí. Takovýho povrchního hňupa bych fakt doma chtěla mít.

Druhá neskutečně ponižující věc by pro mě bylo získání zkoušky nebo zápočtu za velkej výstřih. Kdo to má za potřebí a ještě se tím chlubit, že je člověk dutej a potřebuje si takhle pomáhat..
A trochu uberte s tou domýšlivostí.. To, že vám nějaký muž otevře dveře, svědčí o jeho slušnosti, ne o vaší kráse.

Cituji nik23: Jedna má téměř 2m na výšku, 120kg a problematickou pleť, druhá je drobná usměvavá blondýnka... Hádejte, koho pozvali na druhé kolo pohovorů?

Tohle mi nepřijde jako objektivní příklad, protože recepční musí mít reprezentativní vzhled, tak se dá pochopit, že vybrali hezčí. Kdybys uvedla, že se jednalo o pozici účetní nebo kuchařky, tak potom jo, ale stejně je to Tvůj subjektivní názor, že tím důvodem pro vybrání blondýnky byl vzhled nebo ne?

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji JulčaPulča: Tohle mi nepřijde jako objektivní příklad, protože recepční musí mít reprezentativní vzhled

Objektivní možná ne, ale ze života ano a sama píšeš, že v tomto případě mohl vzhled přispět k získání pracovního místa. Není to tak potom všude? Když se sejdou dva lidé s totožnou kvalifikací, kteří do firmy přinesou stejně dobré nápady a morálku - nebude vždycky lepší se "dívat" na toho atraktivnějšího z nich?

Holky znám moc dobře, dokonce věřím, že ta "ne-blond" působila otevřeněji a komunikativněji, na nic si nehrála. Nenapadá mě žádný jiný důvod, než vzhled, co by mohlo tu blondýnku předsunout před druhou kamarádku...

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Pafka: Jedna věc mě zajímá - jak poznáte, že se na vás někdo závistivě dívá (a že je to závistivě a ne třeba zaujatě)? Lidi se na sebe (na ulici, v mhd apod.) přece koukají automaticky, ne? Nepočítám situace, kdy je připojen jedovatý komentář, tam je to jasné.

to přece nemusí být vždycky závistivě - poznám to jednoduše - když ten dotyčný zaměří pohled a sjede tě od hlavy až k patě i když vidí, že vidíš.. nebo když na sobě něčí pohled cítím, pak se otočím a ten člověk se takovým tím přichyceným způsobem usměje ..
Navíc tohle není jen o přechodech na silnicích - i když pokud mám sukni, procentuelně mi zastavují určo víc.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sportacka: trošku normální řidič počká na každého a určitě v tu chvíli nerozlišuje, jestli zrovna dobíhá postarší maminka s taškama nebo blondýna s velkýma prsama

to by ses divila, páč to by každej druhej řidič v Práglu musel být nenormální a pochybuji, že by jim dali profesionální licence, kdyby tomu tak bylo..

Cituji JulčaPulča: Druhá neskutečně ponižující věc by pro mě bylo získání zkoušky nebo zápočtu za velkej výstřih

to není o výstřihu, mě se takhle prostě stalo, že ve škole si mě prostě oblíbil profesor, který je považován všeobecně za tyrana, arogantní belba a o vědomostech to určitě nebylo - ptz zrovna jeho předmět pro mě byl stres - nicméně i spolužačky si pak už ze mě dělali srandu, když mě v hodině oslovoval a usmíval se na mě (prostě u něj věc nevídaná) - a to jsem mu nedala záminku, výstřihy nenosím, minisukně do školy už vůbec.. řekla bych z mé strany prostě kombinace vzhledu, slušnosti a korektnosti.

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nik23: Není to tak potom všude? Když se sejdou dva lidé s totožnou kvalifikací, kteří do firmy přinesou stejně dobré nápady a morálku - nebude vždycky lepší se "dívat" na toho atraktivnějšího z nich?

skoro by se zdálo že samozřejmě - ale určitě to není všude - minimálně však při práci, kde je kontakt s lidmy nutností, asi ano, ale netroufám si to říci najisto..

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Emma_Belle: páč to by každej druhej řidič v Práglu

Ono se totiž v Práglu jezdí podle jízdních řádů, jestli to nebude tím. Každá tramvaj/autobus o sobě dává vědět na dispečink, když odjíždí ze zastávky. Proto, když má předjeto, klidně otevírá dveře znova třikrát, a jindy klidně zaklapnou před nosem...Co cca 5 zastávek jsou kontrolní body, na kterých musí být na čas - když nejsou a není to z objektivních důvodů (třeba zácpa, kdy se zpozdí víc tramvají za sebou), tak jim to pěkně evidují a strhávají odměny.

Jinak co jsem si všimla, tak k večeru čekají všichni (hlavně na přestupech). Jednak asi chápou, že by si jinak lidi dost počkali, navíc tu ztrátu lehce naženou v prázdných ulicích. Ale někdy to prostě nejde...

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na daty:

samozřejmě toto chápu, přímo na tuhle problematiku byla i reportáž, - ale to není předmětem diskuze, bylo to uvedeno jako jeden z příkladů - samozřejmě nutně se nemusí zaměřovat jen Prahu.

Já vnímám svojí atraktivitu určitě pozitivně ač se to někomu líbí nebo ne atraktivní lidé mají nadbíhače jak se říká a ti jsou ochotni toho pro člověka hodně udělat. Vnímám všude výhody až na vztahy tam je to složitější, protože muž má vedle sebe raději méně atraktivní partnerku než tu atraktivní z mnoha důvodů převážně z hlediska ega. Někteří muži příliš žárlí. Někteří muži hezkou chtějí jen do postele, ale doma by se jí báli mít. Tady možná začíná to negativum a také ostatní převážně ženské, které si neumí ani obarvit hlavu mají různé závistivé pomluvačné poznámky samozdřejmě, tak to je někdy né nepříjemné, ale je to trapná situace. Jinak jsem spokojená

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené