http://rednews.nova.cz/clanek/fun-and-games/deset- vyhod-proc-mit-osklivou-zenu.html

řekla bych, že mnoho mužů se podle tohoto řídí..., ale neříkám, že všichni )

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdysi jsem byla v lázních a byl tam krásný chlap, že jsem si říkala, že je to až neslušné, jak je krásný. Bylo mu asi 30 let. Říkal, že má ošklivou ženu, ale má to tu výhodu, že doma nemusí nic dělat. . Taky byl naštvaný, že je opět těhotná, že ho tím chce k rodině připoutat. Že jí zahýbal je jasné. Než takového krasavce, tak to raději normálního, obyčejného muže.

Cituji Sati: ShoesManiac2..krásná baba

Cituji Adka: neskutečné kočky.

Děkuju
Od ženských to vždycky potěší, i když

Cituji Lisboa: ShoesM jsem viděla vždycky jenom bez obličeje

tohle je taky fakt
Já si myslím, že krása musí z člověka vyzařovat a pak je to vidět i navenek.
Sama nejsem "klasicky krásná," ale jsem se sebou spokojená a to mi přijde nejdůležitější.
Krása není všechno, je pomíjivá a pokud někdo staví jen na ní, tak bude jednou hodně zklamaný.
Přidala bych vám sem fotku s xichtem, ale net je svi*a a ti co mne znají, vědí

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Silvestra: Taky byl naštvaný, že je opět těhotná, že ho tím chce k rodině připoutat

Tak to nějak nepobírám, on u toho chudák nebyl?

Cituji ShoesManiac2: Já si myslím, že krása musí z člověka vyzařovat a pak je to vidět i navenek.

Vidíš, i přes monitor působíš jako nádherná ženská a jsem si jistá, že to je tvou úrovní a vyjadřováním, že jsi nádherná baba je až druhotné.

Cituji Emma_Belle: řekla bych z mé strany prostě kombinace vzhledu, slušnosti a korektnosti.

Věřím, působíš jako chytrá a rozumná slečna.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nik23: Objektivní možná ne, ale ze života ano a sama píšeš, že v tomto případě mohl vzhled přispět k získání pracovního místa. Není to tak potom všude? Když se sejdou dva lidé s totožnou kvalifikací, kteří do firmy přinesou stejně dobré nápady a morálku - nebude vždycky lepší se "dívat" na toho atraktivnějšího z nich?

To by to ve firmách muselo vypadat, že na nejvyšších postech budou největší krasavci a uklízečka bude vypadat jak mutant. Naštěstí to tak snad nebývá. Ale možná to bude tím, že většinu vyšších míst stejně zastávají muži. Jinak já osobně bych při stejné kvalifikaci upřednostnila vždy ošklivějšího člověka - muže i ženu. Z mých zkušeností prostě krása přináší aroganci a méně pracovitosti, protože si myslí, že jim to projde. Ale málokdo přemýšlí hlavou, takže..

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A pro pobavení, že i krásné ženy mají problémy.. (neberte si to osobně, je to vtip):

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zajímavé téma..já bych ještě dodala, že hezké a atraktivní ženy to mají v životě těžší v tom, že musí neustále dokazovat svému okolí, že nejsou jen povrchní prázdné nádoby.Každý má předsudky.Už předem je s vámi jednáno jako s hloupou husičkou, která nedělá nic jiného než honí modu a zabývá se jen sama sebou.Copak někdo ví, že líčení vám zabere pět minut, oblečení máte ze sekáče a doma vaříte, pečete, makáte na zahradě ? Ženy ve vašem okolí zbystří a předem se staví nepřátelsky, do té doby než poznají, že jste v pohodě a sympatická. Potkat prima kluka je fuška, hodní kluci si netroufají a lepí se na vás povrchní muži.Když je odmítáte jste za potvoru a to rodí další problémy a naschvály.Příjemný vzhled pomůže ,když je potřeba něco zařídit, vyjednat...nejlépe s muži )))

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji EleanorWoods: až na vztahy tam je to složitější, protože muž má vedle sebe raději méně atraktivní partnerku než tu atraktivní z mnoha důvodů převážně z hlediska ega.

zrovna teď byl článek, že pro spokojený vztah je lepší, aby muž byl méně atraktivní než partnerka, protože ho to víc motivuje se snažit..

Cituji Lauritta: Věřím, působíš jako chytrá a rozumná slečna.

v to věřím taktéž ..

Cituji yourcandy: Už předem je s vámi jednáno jako s hloupou husičkou

tak tohle bych netvrdila - neb se mi to snad nestalo a pokud už si to myslel někdo, tak jsem ho velmi rychle uvedla v omyl - na to stačí kolikrát zvednuté jedno obočí a poloudivený a polopohrdavý úsměv (třeba situace v baru, kdy začne oslňovat právě nějaký seladon.. nebo mám v tomhle výhodu, že umím působit jako ledová královna (což mi taky pár lidí řeklo, ač já si připadám jako skorototální optimista )..nevím

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Sang:

zajímavé taková lehce pojatá recese, až bych jim to skoro věřila..

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Emma_Belle: Bohužel se zdá, že to možná ani recese nebyla, ale raději se snažím držet optimistického vidění světa a tvrdit, že byla

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji yourcandy: Už předem je s vámi jednáno jako s hloupou husičkou

Emma _ Belle : tak tohle bych netvrdila - neb se mi to snad nestalo a pokud už si to myslel někdo, tak jsem ho velmi rychle uvedla v omyl - na to stačí kolikrát zvednuté jedno obočí a poloudivený a polopohrdavý úsměv (třeba situace v baru, kdy začne oslňovat právě nějaký seladon.. nebo mám v tomhle výhodu, že umím působit jako ledová královna (což mi taky pár lidí řeklo, ač já si připadám jako skorototální optimista )..nevím

*************************************************

......promiň,ale patrně jsi nezažila vyjednávání na úřadě, kde stará nenaladěná úřednice ( nebo nadřízená) ti to dá sežrat....a hry na ledové královny, pohrdané úškleby - to fakt asi funguje jen na slizouny v baru.Mezi normálními lidmi se tím degraduješ.Já jdu protivům naproti milým úsměvem a vlídným chováním.To odzbrojí každého a máš body k plusu a nepřítele na svojí straně

Holky, měla jsem na škole spolužačku, která byla sice hezká, ale zároveň totálně, ale totálně hloupá, větší hlupaňu aby svět pohledal, jednou mi ukazovala fotku své kamarádky, co na ní jako říkám, říkám hmmm hezká, protože mě to až tolik nezajímalo, ona že mi ukáže ještě její fotku s přítelem, ukázala, prý co na to říkám, tak já říkám, že jim to spolu sluší, a ona že to teda ne, že taková kráska jako ta její kámoška si zaslouží mít hezčího přítele, že má prostě na víc, byla jsem z toho názoru úplně v šoku, hned na místě jsem ji sjela a ona byla dotčená, že to je její názor, a že ho mít může. Jasně, může, ale když se s tím bude někde prezentovat na veřejnosti, může být pěkná jak chce...moc jí to nepomůže

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji nik23: Nedávno se dvě kamarádky ucházely o místo recepční - mají stejnou praxi, stejný věk, řekla bych, že i jejich schopnosti a vystupování jsou na velmi podobné úrovni. Jedna má téměř 2m na výšku, 120kg a problematickou pleť, druhá je drobná usměvavá blondýnka... Hádejte, koho pozvali na druhé kolo pohovorů?

Sama jsem pracovala na recepci, a když sme potřebovali přijmout novou recepční, nejenže musela zapůsobit vědomostně, ale i vzhledově, tak to bral ředitel. Někdy chodily skutečné hrůzy, a tam to bylo hned jasné, bez ohledu na vědomosti. Upravená a dobře působící vyhraje, a je v tom určitá logická filosofie, že host když vstoupí, uvidí první recepční, a ta by měla působit reprezentativně. O kráse tu není ani slovo, zkrátka dobře vypadat. Tak to prostě je. To je můj poznatek z praxe. A dá se říct, že všichni můžou být v určitých situacích zvýhodněni nebo znevýhodněni, viz. co píše yourcandy.

arrow
profile_image
Oilily2020
od 20. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z mojí zkušenosti: Výhody - bude jich asi dost.
Nevýhody - lidé jsou z krásných nervózní. Muži si často na nic netroufnou z resptektu . Averze žen, které vás vůbec neznají - z pocitu méněcennosti a totéž u zamindrákovaných mužů - toť můj názor.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sang: že i krásné ženy mají problémy..

Kdyby byly aspoň opravdu krásné, ale takhle to od nich působí akorát o to víc hloupě A řekla bych, že tyhle si jen myslí, že jsou krásné. Pro mě normální holky, kterých je všude plno .

Cituji Emma_Belle: zrovna teď byl článek, že pro spokojený vztah je lepší, aby muž byl méně atraktivní než partnerka, protože ho to víc motivuje se snažit..

Na tom něco bude. Docela nerada bych byla, kdyby to bylo obráceně .

Měla jsem spolužačku, která pro mě byla opravdu krásná (a stále je). Na ni bych se mohla dívat pořád a něco obdivovat (nejsem úchyl ). To je pro mě jedna z nejhezčích a nejatraktivnějších žen, jaké jsem kdy viděla. Krása je často pomíjivá. Někdo se vám líbí, ale za pár dní, týdnů, měsíců si na něj "zvyknete" a už vám ani tak hezký nepřijde, zato u téhle je to opravdu jiné tím, jak se umí pěkně a pokaždé jinak obléknout (hlavně sladit), učesat, namalovat - tak je stále "nová" a pořád je co obdivovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené