Cituji levhardova: neměla jsi třeba ten pupínek rozškrábnutý

nene
já nemačkám
večer to neštípalo nic a ráno, jak když mi tam nechal někdo dýl chem. peel než měl

arrow
profile_image
Hanulli
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Efca
ááááá, tak to nezávidím. Já jsem sice také světlý typ, ale ještě to jde...

arrow
profile_image
levhardova
od 11. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Efca
Jestli tomu dobře rozumím, tak jsi jej používala už 3 roky před tím a nikdy nebyl problém, až nyní. Mám podobnou zkušenost s jedním přípravkem (Duac gel) od kožní. Používala jsem jej několik měsíců pravidelně každý večer a jednoho hezkého rána mi na něj vznikla alergie (obličej jako by popálený a nateklá oční víčka).

Cituji levhardova: Jestli tomu dobře rozumím, tak jsi jej používala už 3 roky před tím a nikdy nebyl problém, až nyní.

ano přesně
spálené vrchní vrstva kůže..ono to ani nějak nebolelo..nebo bych to přirovnala, jako dys by jses škrábla a strhla vrchní kůžičku nebo mačkala pupínek a strhla tím okolní kůži..
nebo kámoška měla takovou reakci po depilaci nad rtem, strhlo jí to kůžičku vrchní
myslím, že mi rozumíš

Cituji levhardova: obličej jako by popálený a nateklá oční víčka).

jak jsi to léčila?

arrow
profile_image
Freesee
od 30. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

antirouges jsem si vzala vzoreček v lekarne, protože mívám červený obličej (jsem atopik).. na chvilku mi to červenou barvu stáhlo, ale žeby pár hodin, to ne..jinak konzistence příjemná, nevysušoval.

arrow
profile_image
levhardova
od 11. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Efca: spálené vrchní vrstva kůže..ono to ani nějak nebolelo..nebo bych to přirovnala, jako dys by jses škrábla a strhla vrchní kůžičku nebo mačkala pupínek a strhla tím okolní kůži..
nebo kámoška měla takovou reakci po depilaci nad rtem, strhlo jí to kůžičku vrchní
myslím, že mi rozumíš

Jj rozumím Mě naopak "popálení" od Diacnealu bolelo fakt hodně. Musela jsem v té době upustit od čištění pleti gelem. Místo toho jsem používala jen čitící pletovou vodu pro citlivou a podrážděnou pokožku od Avene a na hydrataci Physiogel krém, ale stejně to na obličeji pálelo.

Cituji Efca: jak jsi to léčila?

Od kožní jsem dostala kortikoidní mast Locoid a Zyrtec nebo Zodac (ty dva si pořád pletu).

Cituji levhardova: Jj rozumím Mě naopak "popálení" od Diacnealu bolelo fakt hodně. Musela jsem v té době upustit od čištění pleti gelem. Místo toho jsem používala jen čitící pletovou vodu pro citlivou a podrážděnou pokožku od Avene a na hydrataci Physiogel krém, ale stejně to na obličeji pálelo

no jako ze začátku to pálilo, ale jako pak dobrý..cca po pár dnech
já na to měla nějaký kortikoidy od kožní ale jen chvilku(na obličej jsem mohla max cca týden), jinak na strídačku cicalfate od avéne a kalciovku mažu stále
a tobě to taky vysmahlo kůži?
jak dloho jsi to léčila?než byla kůže jako dřív?prostě odrudlá, jako před "zkrášlováním" diacnealem

arrow
profile_image
levhardova
od 11. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kortikoidy jsem se mohla mazat jen v začátku, kdy to bylo nezbytně nutné (asi první 3-4 dny). Pak jsem je nahradila hydratačním krémem Physiogel. Ale to se týkalo jen stavu po Duac gelu a dávala jsem jej dohromady přes 2 týdny určitě, přičemž ten první týden byl vizuálně nejhorší, Postupně se rudá barva kůže změnila na takovou nepřirozenou pomerančovou a teprve pak to začalo blednout.

Diacneal mi kůži taky vysmahnul, ale bylo/je to jen v začátku použití. Tak jej vždy vysadím na tu dobu, než to šílené zarudnutí zmizí a obličej přestane reagovat pálením na jakýkoliv neškodný krém nebo čistící přípravek. Pak Diacneal začnu zase mazat a kůži mi už nespálí - jen se olupuje a je sice narůžovělá, ale naštěstí ne už rudá. A takhle to mám pořád dokola - tomu počátečnímu popálení se prostě nevyhnu.

Ahoj,tak dneska jsem si donesla Antirougeus z lékárny/vybrala jsem si ho jako výrovek z kartičky z a čárové kódy/a první dojmy:kráááásná jemná vůně,mám richie,tak trochu výživnější konzistence-na zimu super,a je lehce nazelenalý,tak bude tlumit tu červenou...pořádně vyzkouším a napíšu sem dojmy
Jinak Diacneal používám já i dcera na pupínky a neudělalo nám to nic...

Tak po měsíci používání musím říct,že je to fajn krém na zimu pro lehce načervenalou pleť,myslím že větší žilky to úplně nezakryje,ale jinak spokojenost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené