arrow
profile_image
xxx121
od 2. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám problém, že se mi na obličeji objevilo několik kruhovitých červených flíčků. Objevil se nejdříve jeden malý pod okem a na tváři, no a během dvou až tří dnů, kdy jsem si myslel že to je jen nějaká odřenina tak jsem se ráno probral a ty dva flíčky měli 2krát2 centimetry a ještě k tomu se mi objevili dva malé flíčky pod nosem a další na tváři. Přes noc jsem to namazal tekutým pudrem a žádný flíček se mi už díkybohu nezvětšil. Ale vůbec nevím co to může a nebo čím to může být. Nic podobného jsem nikdy neviděl. Vypadá to jak nějaká odřenina,kterou když si vymyji ve sprše je celá zarudnutá. Nevíte někdo náhodou o co se jedná nebo co na to pomůže?

arrow
profile_image
Aneett
od 4. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Může se jednat o podráždění nebo alergii kůže na nějaký přípravek. Nepoužil jsi během tohoto týdne něco nového? (tedy jestli něco používáš ) Rozhodně bych to nevymývala vodou a nepoužívala žádné přípravky, kůže se tím může ještě více dráždit a už vůbec bych nešpekulovala, co na to "napatlat" apod., a pelášila bych ke kožnímu. Ten bude vědět nejlépe, z čeho to může být

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To také někdy mám .. většinou přesušené ze zimy .. mazat, mazat a mazat (vazelína, tepezcohuite, olejíček ..) a je klid

arrow
profile_image
layxa
od 30. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Také se mi na tváři objevil kruhovitý červený flíček v průměru asi 1 cm. Je ohraničený a uvnitř světlejší a jakoby mírně zvrásněný. Ano, vypadá přesně jako odřenina a nesvědí. Objevil se mi už před 1,5 rokem. Kožní doktorka mi na něj dala hormonální mast, která však vůbec nezabrala, ačkoliv jsem se s ní mazala dle rad. Vyzkoušela jsem už různé jiné masti a nic. Už jsem z toho byla zoufalá. A asi před 3 týdny ráno po probuzení jsem zjistila, že mi k tomu jednomu flíčku přibyly další dva. Ten druhý o něco výše na tváři a ten třetí v obočí. Stejné červené fleky, stejného kruhovitého tvaru. A všechny se vybarvily do krvavě rudé barvy. Během 2 dnů pak zase vybledly do "růžové" podoby s tmavším kruhovým zabarvením. Včera jsem byla opět na kožním a doktorka mi řekla, že je to ze slunce. Z jakého slunce?!? Říkám jí, že to ze slunce není. Na to mi znova oponovala, že je to ze slunce a zároveň, že je to věkem.! A že už to nezmizí. Takže dle mě neuměla vůbec stanovit diagnozu a já nevím, co to na obličeji mám. A hlavně nevím, z čeho to mám. Dostala jsem nějakou namíchanou mast, dvakrát jsem aplikovala a svědí mě po ní kůže. Takže budu muset vyhledat jiného kožního lékaře.

arrow
profile_image
Moninel
od 12. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím vás, potřebovala bych nutně poradit.Také se mi na tváři přes noc objevily dva takové sušší flíčky , když je roztáhnu zdají se být i lesklé . Mažu asi tři dny Imacortem a zatím nevidím změnu. Pokud s tím máte někdo nějaké zkušenosti , tak prosím o radu. V pondělí budu muset stejně navštívit kožní , ale i přesto vás prosím. Předem děkuji za odpovědi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené