arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím,

už poměrně dlouhou dobu (asi 3 roky) mi trápí krupička na čele-jsou to nejspíš ucpané póry, není vidět černá tečka, ale jsou to malé hrbolky jako pupínky, jen nejsou červené a nemají čepičku. Když si na čelo sahnu - je takové hrubé, na slunci to vypadá jako vyrážka, ale vyrážka to opravdu není.

Kosmetička o tom mluvila jako o krupičce, ale nacpala jsem hrozný peníze za dermabrazi, chemické peelingy a masky a ošetření, nic nezabralo. Máte s tím někdo zkušenosti?
Nerada bych zkusila něco co by mi mohlo pleť podráždit.

Děkuji za Vaše názory a rady

Střeva Takže pít Aloe vera,každě ráno.Nějaké čistící kůry..A hlavně nemačkat!Jo a k té kosmetičce už nechodit.To je kosmetička jako blázen

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já možná budu vypadat jako barbar, ale já jsem přesně tohle měla na bradě a nic mi nepomáhalo (peelingy, masky, mechanické čištění nic) tak jsem si řekla čert to vem a zkusila jsem ten gel od Garnier s čistícím kartáčkem a je to asi měsíc a po krupičce ani stopy! Je to samozřejmě spíš tím kartáčkem, ten gel asi takový zázrak nebude, ale mě to fakt pomáhá a už ho nedám z ruky. Jinak jsem zakládala podobnou diskuzi tady tak třeba ti některá rada pomůže.

Reaguji na bejbee:
Brada neni to co celo .Na brade se projevuji problemy s dolejškem..

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo! Přesně to samí trápí i mě. Takže jsem na rady pěkně zvědavá

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

asi tak, vynech na nějakou dobu nezdravý jídlo a trochu se "detoxikuj", hodně vody, kopřivový čaj, ze začátku se ti pleť možná trochu zhorší, ale pak uvidíš výsledky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkusím to, i když zase tak moc nezdravě se nestravuju, brambůrky, sušenky, sladký limonády nesnáším, proto nechápu, že spolužačky mají čistou pleť a denně se tímhle ládujou.. Zkusím čaje nebo aloe

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si teď přečetla o tý OCM metodě a zaujalo mě to, 100%ně to vyzkouším

na krupičku pomáhá pravidelná péče (hlavně odlíčení a dobrý krém) a peeling a maska (mně na to pomáhá kombinace alverde meruňkový peeling a maska Freeman zelená avokádová) - po tom mi zmizí krupička vždy.

Brada-problémy tam dole, Celo -streva ,zadne masky na tohle nepomůžou,začni se léčit ze vnitř

Cituji Natyy: Brada neni to co celo .Na brade se projevuji problemy s dolejškem..

Cituji Natyy: Brada-problémy tam dole, Celo -streva ,zadne masky na tohle nepomůžou

To je to takhle rozdělený, jo?

Reaguji na petraparis:
Jojo Takhle jsme se to učili / jsem vyučená kosmetička/ a takhle to prostě funguje Každé klientce doporučuji na to čelo Aloe Vera ( pít), každá to měla do měsíce pryč,včetně mě na střední...Trpěla jsem na to dost.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Natyy:
A jaké aloe vera přesně? Dívala jsem se na internet a spousta gelů je složením naprosto stejná a jen se liší ve značce (např. LR a Virde) a ceně.

Cituji Natyy: Každé klientce doporučuji na to čelo Aloe Vera ( pít)

A na bradu doporučuješ co?

arrow
profile_image
makula
od 20. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Miška896: Ahojky, měla jsem stejný problém, je mi 37 let a krupičku jsem měla odjakživa, až teď jsem to začala řešit, nic nepomáhalo, až jsem zašla na kožní, paní doktorka řekla, že je to druh akné, dala mi krém Retin A 0,05 % a bomba, krupička je pryč, maže se ráno a na noc, nesmí se s tím akorát na slunce, což teď nehrozí, akorát je pak po něm trošku vysušená pleť a loupe se ale to spraví jakýkoliv mastnější krém např Nivea. Ten krém je bohužel jen na předpis, už jsem se ptala, kdyby se mi to náhodou vrátilo. Takže doporučuji Retin A

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené