arrow
profile_image
Mona1986
od 6. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, jsem tu nová a přišla jsem si pro radu. Zvažuji augmentaci, resp. jsem pro ni rozhodnutá, mám za sebou první konzultaci a další mě čekají. Zajímají mě vaše zkušenosti s těmito lékaři: Dr. Doležal, Dr. Ferra (Perfect clinic), Dr. Hýža (Forme clinic) a Dr. Svoboda (Kolínské sanatorium). Jsem po dětech, prsa jsem měla vždy menší, nyní ale nemají po kojení ani hezký tvar... Má představa jsou přirozené dvojky až trojky, nic přehnaného. Doporučíte?

arrow
profile_image
karade
od 13. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, osobně nejlepší rada si myslím že je: choď na konzultace a rozhodni se podle toho, kdo ti nejvíce sedí, kde ti je nejpříjemněji a pak se podle toho rozhodni. Mně ještě pomohlo mrknout se na fotky před a po na webovkách a projít si už existující diskuze
A pokud by tě zajímalo, tak já mám zkušenosti v Medicomu v Brně (s rhinoplastikou a přes kámošku i s augmentací)

arrow
profile_image
sasha.t
od 17. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarádky byly u MUDr. Zárubové a byly spokojené. Paní doktorka se specializuje jenom na prsa, dělá jich fakt hodně a má krásné před a po. Já jsem k ní chtěla jít také, protože má klinika letní akci, tak jsou ale termíny plné. Byl mi nabídnutý MUDr. Lucák, prý je také velmi dobrý, starší chirurg, je ale opravdu fajn - stará škola. Tak dám pak echo jak to dopadlo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já byla v roce 2011 na augmentaci u pana Dr. Doležala a velká spokojenost. Chystám se na druhou operaci prsou a půjdu znovu k panu Doležalovi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené