arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky holky,
jsem z Prahy, proto by pro mě bylo nejlepší navštívit nějakou kliniku v Praze. Dle fotek před a po na různých stránkách klinik se mi nejvíce líbila prsa po augmentaci na klinice Medicom, ovšem dle fotek pouze od pana MUDr. Pachmana. Celou dobu (cca rok) jsem plánovala jít právě k tomuto operatérovi, ovšem nedávno jsem zjistila, že pan doktor Pachman operuje pouze na klinice v Brně a Jihlavě, nikoli v Praze. Bohužel se mi nechce absolvovat cesta z Prahy do Brna na konzultaci, na předoperační vyšetření + poté na operaci a hlavně poté po zákroku, kdy mě bohužel nemá kdo odvézt. Proto teď koukám po jiném doktoru v Praze a nejvíce mě zaujal pan doktor Payer případně pak pan Doležal. Nevíte, v jaké cenové výši se tak operace pohybuje? Doležal na stránkách žádné ceny uvedeny nemá a u pana MUDr. Payera je cena uvedena mezi 65 000 - 93 000 Kč, což je celkem velké rozpětí. Vím, že záleží na druhu implantátů, nemáte náhodou zkušenost, pokud bych měla zájem o kulaté Motiva případně Mentor? Také by mě zajímalo, zda nevíte, jak dlouhá je čekací doba na konzultaci a poté čekací doba na zákrok. Děkuji moc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Každý doktor to má jinak. Nejlépe to zjistíš, že zavoláš a objednáš se. Já volala myslím že v květnu, konzultaci jsem měla v červnu a operaci na vyžádání v září, aby se mi to vešlo mezi dovolené. Ke Kufovi bys čekala déle, je to vedoucí lékař a všechny zákroky má dražší. Takže faktorů je opravdu hodně, navíc každá klinika používá jiné typy implantátů. Ve finále je jedno co v podprdě nosíš, visačku nikdo nevidí Některé jsou měkké, některé tvrdší, jiné zas lehčí ..., čert se v tom vyznej.

arrow
profile_image
Beautybar
od 27. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já byla tento týden v Perfect Clinic u Dr. Frajera, konzultace za 14 dní, zákrok v únoru. Medicom by mě zajímal, jak je to aktuálně s čekáním na zákrok, pokud některá víte?

arrow
profile_image
enny525
od 18. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já byla na augmentaci 23.10. 2018 v Canadian Mediacal u paní doktorky Šatánkové. Myslím že jsem platila kolem 70 tis - mám kulaté Motiva Ergonomix, 10. 10 jsem byla na konzultaci a na 23. 10 jsme se už dohodli na termín operace )

arrow
profile_image
ziziandzuzu
od 7. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, pokud se ceny nezměnily, tak u Doležala kulatý vychází na nějakých 71 tisíc a anatomy na 85 tisíc..ale jsou to ceny 3 roky zpátky..ale okolo těch 80ti tisíc je to všude stejný

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, Perfect clinik tento měsíc. Augmentace s modelací a anatomy 94 tis.

arrow
profile_image
karade
od 13. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo tak ty ceny nejdou moc nahoru.. teď sem se dívala na medicom a okolo 95 tisíc kulaté

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené