arrow
profile_image
Daniela1701
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jde mi o to, že po zakoupení jsou asi všechny clip in krásné, ale se kterými jste spokojené i po delší době nošení (barvení, mytí atd.), doporučte prodejce, u kterého byste koupily znovu (a důvod), a u kterého byste už nenakoupily.

arrow
profile_image
Naughtycat
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já a sestra jsme toho vyzkoušely docela dost.
Garden3(prodejce na aukru) - Vlasy nevydržely moc dlouho, neměly až tak dobrou gramáž a zpětně se mi zdály drahé
Ashleees(prodejce na aukru) - Vlasy vydržely dlouho, ale hodně "vypelichaly", šly i dobře nabarvit bez toho, aby utrpěla kvalita. Cuchat se začaly po cca 2 letech.
Top vlasy - hustota naprosto úžasná, vypadávat začaly po roce a půl, pak šla dolů i kvalita, začaly se cuchat, životnost 2 roky při dobré péči. Na začátku opravdu krásné. Asi nejlepší, co jsem zatím měla.
Delsi-vlasy.cz - Nejdřív jsem se lekla barvy, která mi přišla, byla do žluta, ale stačilo jedno umytí v silveru a žlutý nádech ustoupil. Vlasy neuvěřitelně lesklé, nejlesklejší, co jsem měla. Hustota nic moc, co se týče gramáže, mohli by se polepšit. Cuchají se trochu, mám je 7 měsíců, až jim bude rok, bude nutná obměna.

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, měla jsem dvoje z hot-style, co se týče hustoty, dobrá, řekla bych, že nevypadl ani vlas Ale ta kvalita mi přišla slabší, po umytí zdrsněly a cuchají se i přes různou péči. Takže suprový, heboučký byly měsíc. Pak jsem nevydržela a umyla, i po druhé U té druhé sady, kterou jsem dostala, jsem se zařekla, že nebudu vůbec mýt, ale při denním nošení jsem to nevydržela. A opakovalo se to, zhoršení kvality. No mám je doteď, používám jen občas pro zahůštění zadní partie hlavy, ale po pár hodinách musím sundat, rozčesat, nandat.. Takže asi tak..

Ahoj, no já mám vlasy také z hot-style. Středně hnědé z odkazu, barvila jsem si je potom na tmavší. Kupovala jsem si je před rokem a půl a pořád jsou stejně pěkné. Jednou jsem je i stříhala, dalo to práci ale výsledek super. Umývala jsem je asi každý druhý týden. Teď už je nosím jen občas protože mám vlasy do poloviny zad. Kdyby jsi chtěla, mohu ti sem potom hodit i fotku. No a česání nejlepší kartáčem z kančích štětin nebo s umělými vlákny.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené