1. . .567891011. . .1819

Jinak já jsem si na svého prvního psa vydělávala na brigádách...po tom, co o psech vím, by mě nikdy nenapadlo koupit si bezpapíráka. Pes je zdravý, čilý. Pro všechny v rodině jsem byla magorem, jelikož mí příbuzní krmí psy zbytkama od oběda a naprosto se netají tím, že až jim pes onemocní, utratěj ho a koupěj si novýho. Tohle normálně říkaj.

Každopádně ti rozumější, když viděli, jak je můj pes krásný, zdravý, jak se o něj hezky starám a jak nás navštěvuje odpovědně chovatel a jezdíme na různý akce..tak uznali, že jsem udělala správně...

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lisa: Máš asi v oblibě odsuzovat lidi viz

Cituji Lisa: ale pochybuji, že kupuješ kvalitní konzervy plný masa, to bys asi psa krmila jinak..

Prosím, když už jsi tady z nás ta nejchytřejší, tak o tom napiš knížku + odsuď všechny pejsky žijící na ulici bez PP a taky to, že jsou rádi za to, když najdou něco k snědku na ulici.
Takové zastánkyně mám nejradši. Promiň, ale už mne tvoje příspěvky otravují, neustále kritizuješ ostatní za to, jak se starají o svého pejska nebo že si nejsme schopni připlatit za PP. Asi jsem staromódní, když se držím toho, že největší odměna je spokojený pejsek.

Já si jen dovolím dodat, že ať s PP či bez PP, je velmi vhodné být v kontaktu s chovateli. Znají (měli by znát) specifika plemene, což je velmi důležité. Také se hodí (nedejbože v případě závažnější nemoci) být v kontaktu s majiteli sourozenců od štěněte, může to třeba urychlit léčbu případně varovat před možným onemocněním.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mrkvovastava: můj PP je zdravej..

To je dobře ! Já jsem přišla na to, že chci psa, až když jsem viděla fotku toho svého v osmi týdnech kdesi v annonci, a najednou mě napadlo, že by se u nás měl dobře ( skoro furt je někdo doma - děláme na střídavých směnách, apod. ) Tehdy mi bylo PP / nePP naprosto jedno a nevědela jsem to, co dnes.
Dnes bych už množitelku nepodpořila, ale přesto jsem ráda, že mám zrovna toho svého psa : když si představím, že by se dostal někde jinde a třeba by jej tam krmili rohl ... no, víme asi čím

Reaguji na kacii_: nj, tak to tvůj pejsek bude moc spokojený, až mu odejdou ledviny z koření a nebo až bude kulhat, neboť maminka měla hnusné klouby....Jo, to bude přímo zářit štěstím.

Pro tvoji informaci se velmi intenzivně zajímám o výživu psů a knihu sepisuji

Reaguji na kacii_: jinak já osobně jsem v životě žádné psy neodsoudila, naopak je miluji...odsuzuji tu množitele...což ti asi nejde pod nos, tak mi akorát překrucuješ příspěvky. Moc dobře sama víš, žy my tady psy moc milujeme na to, abychom je odsuzovaly

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lisa: odsuzuji tu množitele

Jsem pořád mimo, množitel je ten, co psy různě množí a pak je vydává za čistotné a má je vlastně jen proto, aby na nich mohl vydělávat??

Reaguji na Klariska1241:
Já za množitele považuji člověka, co množí štěňata (koťata) bez ohledu na kondici feny, zdraví feny a psa, povahy feny a psa a jen pro peníze.
Pak jsou tzv. "mazlitelé" , kteří mají třeba papírového psa, papírovou fenku, udělají všechna potřebná vyšetření (klouby, apod.) a de facto ztrátově chovají štěňata bez PP. I takový pár znám, ale je to jehla v kupce sena.

Reaguji na Klariska1241: množitel je někdo, kdo rozmnožuje psy, ačkoliv ví, že mohou přenášet nemoci na štěňátka. Nestará se o řádný chov, protože je to obtížnější (kontroly rodičů, kontroly štěňat) a na bezpapírácích se obvykle více vydělá

Silvie to popsala lépe

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lisa: O čem pořád mluvíš? Máš vymyšleného nějakého imaginárního psa od množitele ? Jinak stále nechápu, proč tady pořád taháš, že matka má špatné klouby atd.

Reaguji na kacii_: a jak ty víš, jaké klouby má matka tvého štěněte? Či jak je zdravá a jak zdravé má předky? Jak víš, že to vlastně skutečně ukáže matku štěňat?

Já ti jen píšu, imaginárně, co ti může hrozit

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: tpo je zbytečný, nepochopí to.

Psa bez PP bych si já osobně nikdy nekoupila. A kupní smlouva je snad samozřejmost. A taky bych nikdy, nikdy, nikdy nekrmila psa lidskou stravou.

arrow
profile_image
Rajána
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tři zaručená témata,kdy se lidi pohádají:
1.krmit granulovanou nebo přírodní stravu
2.koupit psa s pp nebo bez
3.kastrovat nebo nekastrovat(dříve kupírovat nebo ne)

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lisa: A jak to můžeš všechno tak dokonale vědět ty? Navíc přestávám chápat, proč se zachází až tak daleko, když jsem se ptala pouze na kupní smlouvu.

Cituji Lisa: Já ti jen píšu, imaginárně, co ti může hrozit

Ano, píšeš, ale v podání, jako by už taková situace nastala a o to opravdu nestojím.

Cituji Rajána: 2.koupit psa s pp nebo bez

Z mého tématu o kupní smlouvě do takové roztržky bez PP x PP.

Reaguji na kacii_: když o to nestojíš, tak to neriskuj ne? Jo a když píšu o pravděpodobnosti, neznamená to, že něco vím...

Reaguji na Rajána: sice barfuju, ale nemám pocit, že by granule byly takový zlo. Teď už teprve ne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené