arrow
profile_image
lizzietka
od 1. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Absolvoval jste někdo nějaký kurz angličtiny v Brně?
Chci si ho udělat, mám jen základy, ale jich tolik že se nemohu rozhodnout,
tak bych byla ráda za jakékoliv zkušenosti od Vás. Děkuji

arrow
profile_image
Nelie
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kamarádka si pochvala jazykovou školu Pelikán... teď nevím, jestli je to zrovna to, co máš na mysli teď, ale prý je dobrá. I naše univerzita s ní zřejmě nějak spolupracuje, atd.
Ona teda byla na výuce po maturitě, protože se nedostala na vejšku, tak aby byla nadále student, platila si jazykovku. Měla to tuším po-pa od 10:00 - 14:00. Lektoři prý super, na záčátku test, který tě rozřadí podle úrovně
Možná nabízí i vyloženě jenom kurzy, například jednou týdně

arrow
profile_image
raketka
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já chodila na Šumavskou do Perfect english -záleží jak se trefíš s vyučujícím. Měli jsme tam na supl jednu slečnu, chválí i angličtinu na Křenové- není moc drahá a prý není špatná. taky jsem párkrát navštívila kurz v miramare, ty mi přišly taky fajn. Záleží jakou máš představu. (kolik peněz chceš dát, kam chceš chodit- zda je ti jedno jestli pojedeš přes celé město, nebo chceš něco v okolí....)

arrow
profile_image
inna128
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak Pelikán rozhodně ne! Jsou tam přeplněné třídy a ze spousty slibovaných rodilých mluvčích se vyklube sotve 1.
Já jsem k Pelikánovi měla jít a po přečtení pár diskuzi jsem tam naštěstí nešla, zatímco kamarádka ano a moc si tu školu nechválila.
Však koukni na učitelský sbor. Učitele co mají jen FCE nebo CEA nebo státníci z aj (raději ani nepsanou jestli nižší nebo vyšší úroveň) podle mě kdovi jak kvalitní vzdělání neposkytnou.

Já můžu osobně na 100% doporučit Jazykovou školu s právem státní jazykové zkoušky na Kotlářské. Jsou tam zaručeně kvalitní vyučující s vystudovanou angličtinou a s dlouholetou praxi, spousta rodilých mluvčích. Navíc jsou to lidí, které to nepůsobí že tma učí jen kvůli platu, ale protože je ta angličtian baví. Škola má již několik let své učebnice, které jsou vypracované tak, aby tě připadně připravily na státnice nebo mezinárodní zkoušky. Navíc se škola podílí na přípravě státních zkoušek a je tam spousta materiálů ke zkouškám, možnost si vyzkoušet testy z minulých let a atd, takže o kvalitě si myslím nelze pochybovat. Já jsem ráda, že jsem loni dala na dooručení a šla zrovna an tutao školu, opravdu se moje angličtina zlepšila neskutečně (a to jsem se ani doma skoro neučila).
Mají na výběr různé kurzy, např.konverzace, přípravy na státnice, přípravy na mezinárodní kurzy atd. Mají tam i pomaturitní studium (denně od 8:30 do 11:45), nebo kurzy, které bývají nej několikrat týdně třeba odpoledne nebo večer.
Kdyžtak internetové stránky zde: http://www.sjs-brno.cz/o-nas/ucitele.html

arrow
profile_image
Nelie
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na inna128: Tak to si asi kamarádka nechtěla utrhnout ostudu a vychvalovala přehnaně. Původně měla jít jinam, ale kvůli nížší ceně šla na poslední chvíli do Pelikánu. Byla trochu zatrpklá z toho, že se nedostala na VŠ
Aspoň teď vím, že Pelikán nemám doporučovat

arrow
profile_image
inna128
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Nelie: No já tam chtěla jít také kvůli poměrně slušné ceně. Ale v den, kdy jsem měla odesílat platbu jsem narazila někde na diskuzi a zvolil aradší právě tu kotlářskou.
Kamarádka další decka od nác z města co tam dojížděli právě řikali, že jim bylo slibováno, že jich bude kolem 15 a nakonec jich bylo přes 30 ve třídě, takže ani moc nemluvili v hodinách aq rodilého mluvčího měli jen jednoho.
U nás jsem měli v týdnu 8 různých učitelů, z toho 4 rodilé mluvčí, takže s každým jsme museli komunikovat trošku jinak a aji lektoři-češi s námi mluvili na 99% anglicky, tim pádem jsme si tu řeč osvojili docela snadno když jsme každý den půl dne komunikovali výloženě v aj. Ale já jsem byla na pomaturitním studiu a v nejpokročilejší skupině. Známá, která chodila do méně pokročilé skupiny řikala, že s nimi mluvili i česky, ale snažili se také anglicky jen používali méně náročné fráze.
Každopádně učitelé byli vemli vstřícní a bylo vidět, že rozumí tomu, co učí. vždy nám byli schopní všechno učivo dobře vysvětlit.

arrow
profile_image
lizzietka
od 1. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den, děkuji za informace někdo tu zmiňoval Křenová, to by pro mne bylo nejblíž. Našla jsem Eurolingua mají i dobré ceny, máte někdo zkušenost?

arrow
profile_image
pepe86
od 26. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

máte někdo zkušenost s http://guteidee.cz/jazykova_skola.php ?

arrow
profile_image
Kubajz
od 15. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na inna128: Vzhledem k tomu, že jsem studoval na Jazykové škole PELIKÁN a vzhledem k tomu, že Vy ne je při nejmenším neslušné je tu pomlouvat a taky si myslím, že bezpředmětné. Nemohu říct něco o něčem, co jsem sám nepoznal. Lektoři jsou kvalifikovaní s praxí, takže nechápu, kde je z Vaší strany problém. Co se týče obsazenosti ve třídě nás tam bylo 15 a studoval jsem kombinaci dvou jazyků, kde ve druhém nás bylo 8 a v žádné třídě nás nebylo 30, což je kec. Dále jak můžete posuzovat učitelský sbor, myslím, že mladí lidé dají studentům víc než starší učitelé, kteří nejsou otevřeni novým způsobům výuky. Jelikož je škola za pojena do mnoha projektů za podpory EU je přístup ke studentovi moderní a především se snaží ho rozvíjet, např. škola vydává svůj vlastní časopis, kde se studenti mohou realizovat a rozvinout tvůrčí psaní, což si myslím, že je pro každého přínosem.
Jestli se chcete přesvědčit, že je nesmysl 30 lidí ve třídě, podívejte se na FB na stránky školy, kde vidíte fotky pomaturitního studia.
Nemohu proti této škole říct špatného slova, byl jsem maximálně spokojen. A ještě jednou neříkejte a nepomlouvejte školu, kde jste nikdy nestudovala. Je to trapný!

Státní jazyková škola na Kotlářské je opravdu vynikající, díky ní jsem si po maturitě hodně zlepšila angličtinu, udělala státnice, FCE a dostala se na vysokou na angličtinu.

Cituji andreika.r: Nemyslím, že mít osm lektorů během jednoho týdne je nějáká výhra

Jestli tím myslíte, že během týdne se střídají učitelé, tak na tom nevidím nic špatného. Je to jako ve škole, kdy na češtinu, matematiku, dějepis atd. máte někoho jiného. Každý učitel má totiž svůj osobitý styl výuky, takže si každý najde to svoje a taky si zvykne na různé druhy výslovnosti (ostatně v Británii, USA atd. lidi taky mluví různě, že), a zjistí, co od učitelů může čekat při skládání ústní zkoušky. Já teda byla absolutně spokojená a kdyby to šlo, ten rok bych si ráda znovu zopakovala.

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky a co byste doporučili jen na doučení AJ? Nemůžu si časově dovolit pomaturitní kurz. Jen nějaký odpolední, ale nechci zbytečně vyhazovat peníze a nic moc jazykovku - tu už se mi stalo :-/ Hlavně potřebuji konverzaci, gramatiku mám celkem slušnou.

arrow
profile_image
rysa
od 21. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pro děti od 2 let, seniory a dospělé začítečníky doporučuji Mortimer English Club v Žabovřeskách. Angličtina se tam vyučuje zábavnou formou a děti tak získavají dobrý základ a vztah k jazyku. U dospělých je kladen důraz na mluvení a využití v praxi. (http://www.mortimer-anglictina.cz/anglictina-neje n-pro-deti/Nase-centra/?mesto=43)

arrow
profile_image
zelenasmoulinka
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak Pelikána bych radši neriskovola. Stačilo mi vidět tohle video.
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/zkousky-cizincu-vy volavaji-pochybnosti-neumi-dostatecne-cesky.html

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem vyzkoušela zážitkové kurzy angličtiny englishbrno.cz a musím říct bomba. Hrozně mi to pomáhá a cítím posun. I přes pro mě (studentku) vysokou cenu jdu i do dalšího kurzu. Takže toto mohu jednoznačně doporučit!

Ahoj, já jsem dělal pomaturitko na Masarykově v Eurolingua. To bylo ok za ty peníze - nemůžu si stěžovat. A.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené