arrow
Neprodává v Bazaru

Chtěla bych jít na kurz němčiny. Poradí mi někdo dobrý kurz v Praze kde se opravdu naučím dobře německy? Nejlépe měsíční kurz.

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kurzy jsou na nic. Nemají čas věnovat se inviduálně, tudíž se tam opravdu nic nenaučíš. Já i moji známý mají zkušenosti a vesměs negativní, hodně peněz za málo muziky. Doporučuji soukromé doučování, je sice trochu dražší, ale dá ti mnohem víc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na citeria: Na kolik to tak vyjde?

Doporučuji Goethe institut.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na WercaK: Jak dlouho ten kurz trvá? neumím vubec německy.

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hoďka na 2-3 stovky. Ale profesor se věnuje jen tobě, probírá to, čemu nerozumíš, na to ti potom zadává domácí úkoly a cvičení, které by měl opravovat ve svém volném čase. Ještě není špatný chodit ve dvou, můžete spolu konverzovat, stačí se Vám dostatečně věnovat a zaplatíme každá půlku

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na WercaK: Chtěla bych se zeptat na jakém kurzu jsi byla ty? Taky si nic z němčiny neuměla?

Ahoj, záleží jaký typ kurzu si zvolíš. Ted jsem chodila na tzv. extenzivní kurz, ty trvají 3 měsíce. Já už jsem Německy docela uměla, ale nakonec jsem zkončila v začátečnících, kde jsem teda všechno uměla, ale nelituji toho. Ted budu chodit zase. Je to fajn, protože se naučíš rozumnět a taky se přestaněš tolik bát mluvit. Nepromluví tam na tebe Česky, takže i gramatika a slovíčka jsou vysvětlovaná v Němčině, ale nemusíš mít strach, dělají to tak dobře, že to chápali i úplní začátečníci. Někteří lektoři jsou navíc Němci, takže s Češtinou nepochodíš. Podle mě je to rozhodně lepší, než individuální český lektor, který si s tebou bude vyprávět o všem možném a ještě Česky, od těch jsem se z aj nikdy nic nenaučila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na WercaK: A co když jim nebudu nic rozumět? já neumím ani slovo německy... kde si budu psát překlad? budu mít i nějaké učebnice nebo jak to tam chodí?

arrow
profile_image
hambala
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LAretka: A co když jim nebudu nic rozumět? já neumím ani slovo německy... kde si budu psát překlad? budu mít i nějaké učebnice nebo jak to tam chodí?

Od toho tam jsou, aby se to naučili i začátečníci. Napiš si tady na omlazení do vyhledavače goethe institut, vyjedou ti zkušenosti ostatních

Nemusíč se bát, učebnici si budeš muset koupit a ta je Česky, vážně ti tam všechno dobře vysvětlí a zjistíš, že to chápeš, mě osobně to pomáhá mnohem víc než čeští lektoři například nová slovíčka si pamatuji z hodiny aniž bych se je musela doma učit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na hambala: Děkuji moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na WercaK: Já mám přítele němce ale komunikujeme jen anglicky mě prostě němčina nejde do hlavy. když něco chci říct tak se mi vybaví jen slovíčka v angličtině

Reaguji na LAretka: Tak já to mám zase obráceně. Aj se učím asi 9 let a Němčinu teprve rok, když chci ale něco říct nejsem toho v aj vůbec schopná, neustále mi naskakují německá slovíčka a občas i ve škole na Aj se mi stane, že učitelce odpovím nein.

arrow
profile_image
annayz
od 26. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co třeba ve Zlíně? Má někdo zkušenost s NJC? Německé jazykové centrum mi doporučila známá, prý jsou úplně zázračný, naučí i věčné začátečníky, konverzovat, gramatiku zkrátka všechno. Chci to tam zkusit ono ve Zlíně beztak asi nic lepšího neexistuje, mají hodně kladných recenzí, ale máte s nimi někdo osobní kladnou zkušenost? Nebo i zápornou? Budu ráda za jakékoliv poznatky. Nerada bych utrácela za něco co nemá smysl.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené