Chtěla jsem se přihlásit do kurzu sportovních masáží,ale když jsem se informovala na škole ,tak se jedná o smíšené kurzy s převahou žen ,ale skoro vždy je tam i nějaký mužský a praktická výuka probíhá v jedné učebně ,tak že se masírují kurzysti navzájem.Nechce se mi skutečně svlíkat a vystavovat své prsa při masáži hrudníku pohledu cizím mužským a proto ,bych ráda tam kde jsou v kurzu pouze ženy a to Brno a okolí.Jestli máte nějaký tip nebo radu ,tak ji přivítám.Díky

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak prsa se nemasírují, pouze dekolt, tudíž je nikdo nemusí vidět A kurz pouze pro ženy podle mě není.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Teď čtu to tvoje předešlé téma a nedivím se, že máš obavy, ale bylo to zřejmě výběrem školy..

arrow
profile_image
MADILENA
od 6. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nevím zda někde existuje kurz sportovních masáží a to jen pro ženy,ale sama jsem dělala tento kurz a byli jsme tam 6 žen a 2 muži.Je spíše náhodou ,že se do kurzu přihlásí pouze ženy a žádný muž,proto by jsi se měla informovat na škole a pokud na to nespěcháš počkat až se ti poštěstí a budou tam jen samé ženy,ale taky to může dlouho trvat.Nevím proč máš obavu s přítomností mužů a svlékání.Vše záleží na lektorovy ,pokud je na úrovni tak bude zachovávat intimitu a ne že si vybere na ukázku masáží hrudi ženu na kterou budou civět i muži.Poloviční pravda je ,jak se píše nahoře ,že prsa se nemasírují pouze dekolt.Celá prsa u žen a bradavky u mužů se při sportovní masáži nemasírují ale hrudník ano, tudíž prsa žen jako taková pro lepší pocit mohou být zahalena a k tomu stačí pouze překrýt bradavky nepatrným kouskem látky nebo si přiložit košíčky s opalovaček,které jsou menší nepřekáží a zakryjí to co mají. Právě bradavky mají tendenci ať chladem nebo drážděním se ztopořit a to je ta situace ,která může vyvolat rozpaky stejně jako když se muži ztopoří úd byť bez erotického podnětu ,ale přesto jde o choulostivou situaci když na Vás v tuto chvíli civí cizí lidi a uvažují zda je to zimou nebo jste vzrušená s jejich pohledů na vaše prsa..U nás to proběhlo na kurzu docela diskrétně ukázka na muži a při praktickém nácviku vršek s opalovaček i přesto vím ,že hoši se velmi rádi koukli na vedlejší stůl ,když jsme se připravovali ,ale jinak měli smůlu.

arrow
profile_image
rhiannon82
od 13. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já právě absolvuji tento kurz, jsme tam samé ženy, jen jeden muž, ale spíš bývá mužů více..Lektora máme také muže. Při masáži hrudníku máme u nás prsa žen vždy zakrytá - masáž muže a ženy se v hrudníku liší. U mužů se učíme obkružovat celá prsa, u žen nikdy, masíruje se pouze horní část hrudníku. Vždy se vyhýbat - byť jen minimálním kontaktem - bradavkám. Nikdo s tím nemá problém. Ve vedlejším kurzu mají mužů asi 5 a opravdu nikdo nic neřeší. Pokud ale máš nepříjemnou zkušenost, chápu to. U nás ve škole se dělá i individuální kurz - masérský rekvalifikační, ale podrobnosti netuším.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené