arrow
profile_image
babulinka
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky, nevím si rady... strašně jsem si přála nastoupit na střední na hotelovku..bohužel jsem musela na gympl a následně jsem šla na vysokou..sice je super, že ji mám, ale dnes už nemá takovou váhu, jako dřív.Problém je v tom, že bych si jednou chtěla otevřít kavárnu a cukrárnu, miluju pečení, hrozně mě to baví... chtěla bych péct po cukrárnách, dělat dortíčky a tak, akorát nemám praxi a nejsem vyučená. Jak mám začít? Co mám udělat? Když nastoupím do nějakého kurzu, tak stejně potřebuju na něco navázat..a já nemám ty základy, které bych se naučila ve škole.. vím, že to pro někoho zní divně, co tady píšu, ale já si opravdu nevím rady, jak začít.. :/

A co zkusit se jít někam přihlásit jako brigádnice?Myslím do nějaké cukrárny s výrobnou.Nejdříve tedy asi nějaký ten kurz a pak brigádu,aby sis vyzkoušela,jaké to je péct ve velkém.

arrow
profile_image
babulinka
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

to jo, ale nikam mě nevezmou ted je to s prací špatný a navíc čerstvě s kurzem, to asi neprojde už jsem psala, jestli nehledají..asi to chce něco upéct a zkusit přijít s tím

A proč by nevzali brigádnici,z mého pohledu je to výhodnější,nebudeš mít takové požadavky na plat,a zaučí si tě podle svého.
Nevím,jak na tom jsi finančně,jestli máš nějakou podporu nebo ne,ale jedna moje známá se takhle vnutila jako brigádnice s tím,že tam bude pracovat zadarmo.Prostě potřebovala praxi a bylo to ještě v cizině tak i kvůli jazyku.Byla tam tedy jen chvíli,ale moooc tu praxi chtěla.Tak byla ochotná pracovat i zadarmo.Ale třeba to zkusit i tak.Nebo přes známé.A s tím,že jim tam hned přineseš nějaký svůj výtvor,to zní dobře.
To jsou jen takové nápady,nevím jaká by byla praxe.

arrow
profile_image
babulinka
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak já to prubnu, dík za tip já už makám právě..ale strašně si přeju do cukrárny

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené