arrow
profile_image
xtiina
od 27. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
po předchozích zkušenostech (poslední boty mi vydržely měsíc a půl a neuznali reklamaci) jsem se rozhodla, že si koupím tenisky. Vyhlídla jsem si jedny O´neill, ale nemám s touto značkou zkušenost a nerada bych, abych vyhodila peníze za boty, které budu mít opět měsíc a půl. Máte zkušenosti s botami téhle značky? Vydrží? A jak to je s reklamací?
Děkuji

Reaguji na xtiina: ....Ahojky, obnovuji diskuzi, poněvadž mám také vyhlídnuté tenisky této značky O ´Neill, prosím o info, zda se v tom potí nohy, roztáhnou se např. látkové tenisky této značky? Potřebovala bych také zjistit všechny informace, ale na netu jsem nic nenašla..... Také, poněvadž, pokud by se roztáhly, vzala bych si např. o číslo menší a pokud se neroztáhnou, aby zas nebyly malé, však to znáte, také by mne zajímalo, jak je to s reklamací, pokud si objednáváte přes e shop O ´Neill.....děkuji za informace

arrow
profile_image
xtiina
od 27. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na annett.annett: Ahoj, boty tehle značky, skoro jako každé jiné mi vydržely opět dva měsíce (ale to je možná jen můj problém, hodně chodím pěšky, ale nevím no). S reklamací ale nebyl vůbec problém, vrátili peníze (kupovala jsem na prodejně přímo). Teď mám nike a nemůžu si je vynachválit, ale tak někomu jinému můžou O´neill sedět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené