Ahoj holky, právě si hledám nového praktického lékaře a vzhledem k tomu, že najít někoho kdo přijímá nové pacienty není vůbec jednoduché, rozhodla jsem se hledat na internetu, kde jsem narazila na stránku moje @mbulance, kde je okruh praktických lékařů, kteří neustále nabírají nové pacienty. Chtěla bych se proto zeptat, zda s nimi máte někdo zkušenosti? Vyskytují se více městech, tak by mě zajímalo, zda jsou opravdu kvalitní

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já hledám na znamylekar.cz - je tam i hodnocení a infok, zda přijímají nové pacienty...

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přítel do moje @mbulance chodí a je hodně nespokojený. Chce přejít jinam - právě kvůli lékařům, kteří jsou podle něj otřesní a neumí se k pacientům chovat.

Ahoj, já chodím do Mojí ambulance aspoň 5 let a jsem velmi spokojená. Líbí se mi, že je prac. doba až do 19 hodin, kdykoliv přijdu bez objednání, tak jsou velmi vstřícní, rychlí..navíc jsem měla pár věcí od nich zdarma ( např. potrav.průkaz atd.) takže si nemám nač stěžovat.

já už bych tam nikdy znova nešla, jsem tam registrovaná dlouho, pokaždé jiný doktor, nezájem totální, prostě jak kus zboží mě vždy "prohlédli" , dost odfláknutě - asi jim běží čas, ...až najdu normálního lékaře mizím odsud

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Taky jsem tam a dost nespokojenost. bohužel. Když mi bylo špatně a sestřičce jsem v čekárně řekla, že mám nejspíš zánět močových cest a pospíchám do práce, tak me tam nechala m,inimálně pů hodiny čekat, div, že jsem si nezauzlovala močák. A vždy je tam jináý doktor, který mě ani nestihne poznat. Sice se vathují tím, že ordinují 12 hodin denně, ale je tam dlouhá čekací doba a už několikrát se mi stalo, že mi sestřička řekla at jdu domů, že tam neni žádný doktor. Neskutečný. A do tohohle blázince neustále na metru apod. nahánějí noý a nový pacienty.

arrow
profile_image
Exex
od 11. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikississ: že ordinují 12 hodin denně, ale je tam dlouhá čekací doba a už několikrát se mi stalo, že mi sestřička řekla at jdu domů, že tam neni žádný doktor

S tím mám bohužel tu samou zkušenost. Sice mají dlouhou ordinační dobu, ale málo doktorů a vždy jsem dlouho čekala. Už tam nechodím.

Děkuji za reakceTakže tuhle možnost lékaře okamžitě zavrhuji

Reaguji na Nikississ:

To nahánění je šílený...u nás jsou v obchoďáku a loudí z lidí osobní údaje (rodné číslo,adresu...). Pokud jim je nějaký člověk poskytne, okamžitě ho automaticky přeregistrují k nim...strašný chování. Na mě to taky zkoušeli, nedala jsem jim nic určitě nikomu na potkání nedávám rodný číslo

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Rozhodně ne!
Při náborové akci ti neřeknou, že tím, že se u nich upíšeš, tak opouštíš svého praktika a návrat je pak skoro nemožný, ptž. jich je málo.
Náborové akce, ordinování v obchoďáku, vykořisťování lékařů - taková trochu degradace povolání. Lákají na dlouhé ordinační hodiny, ale je jasné, že se nejedná jen o jednoho lékaře - zrácí se vazba pacient x lékař.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Reaguji na Lency: Reaguji na Doudou:
Bohužel, je to tak

arrow
profile_image
MyTurn
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už taky nevím,ke kterýmu doktorovi jít. Když jsem chytla meningokoka,tak jsem si diagnozu musela urcit sama,jinak bych do rana pošla! Když jsem měla neustále zanět močáku,tak jsem si antibiotika taky dávkovala sama,protože nikdo nebyl schopnej s tím něco za 10 let udělat. Přešla jsem k obvodnímu ke svýmu známýmu,myslela,že to bude lepší,že budu mít nějaký výhody,ale asi jsem mu přišla nějaká labilní,že mi dal na zánět močák antidepresiva.Pak mi pomohl volně prodejný lék za 450 korun.Když někam vlezu,tak mi přijde,že je akorát obtěžuju. Když jsem chtěla změřit hladinu testosteronu na endokrinologii,tak mi pani řekla ,že na to nevypadám a když jsem rekla,že mam černý chlupy na bradě,tak mi řekla,že to mám po tátovi. Tak jsem blázen já nebo kdo! Bohužel mi došlo,že jsou doktoři taky jen lidi a když je to nebaví,tak to flakaji stejně jako prodavačky.Takže hodně štěstí přeju

Holky, to by mě zajímalo, kam chodíte. Já jsem opravdu velice spokojená (pobočka Olomouc). Dnes jsem tam potřebovala vyřídit nějaké papíry a i když jsem si ráno v 7 zavolala s tím, že to potřebuji dnes, tak nejdřív, že nemají volno, ale opravdu jsem nutně potřebovala, tak mě tam ochotná sestřička nějak vecpala a dokonce jsem ani dlouho nečekala a to byla plná čekárna

arrow
profile_image
Jezzi
od 27. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem u nich registrovaná už cca dva roky, chodila jsem na Hostivař, kde ze začátku nebyl žádný problém objednat na ten samý den, sestřičky i doktorky milé. Teď jsem se přestěhovala a přeregistrovala se na Novodvorskou. Dnes jsem se chtěla objednat, protože jsem přes víkend ležela (asi angína) a v pondělí mi nabídli termín na čtvrtek! Tak jsem musela sestřičku doslova ukecat s tím, že mám akutní problém a ona mi poradila, že teda mám přijít dnes odpoledne, ale že nebudu objednaná a budu asi delší dobu čekat. Ale co se dá dělat, když mi není zrovna nejlíp a potřebuju co nejdřív do práce.

Reaguji na Doudou: Tak když je to náborová akce doktora, dalo by se odvodit, že budeš přeregistrovaná, ne? Přijde mi to logické a pokud nechceš měnit doktora, nemáš jim dávat údaje.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jezzi: Reaguji na Doudou: Tak když je to náborová akce doktora, dalo by se odvodit, že budeš přeregistrovaná, ne? Přijde mi to logické a pokud nechceš měnit doktora, nemáš jim dávat údaje.

No to právě bohužel spoustu pacientům nedojde. Při tom náboru jim neřeknou, že se už nebudou moct vrátit k tomu svému praktikovi. Využívají hodně starších lidí, ty jsou kolikrát zmatení. Neuvědomí si, že můžou být reg. jen u jednoho mudr.
Tohle mi právě vadí. Kdyby to řekli narovinu, tak o.k.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené