arrow
profile_image
Maudík
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem
Zkoušela jsem tu hledat nějaké takové téma, ale nenašla. U mě je docela problém sehnat dobré tenisky, co vydrží dýl, jak jednu sezónu. Když už se mi nějaké líbí, mají vždycky lepenou podrážku. V lednu jsem si pořídila ve slevě tenisky Firefly s kožíškem uvnitř, takže nositelné spíš jen na zlomku zimy a jara. Všehovšudy jsem je měla na sobě snad jen 7x a to ještě ne na dlouhé trasy a v jednom místě se mi začla podrážka zboku odlepovat. Půjdu je reklamovat, ale o to nejde. Když se teď koukám po nějakých teniskách, co by se daly nosit k normálnímu oblečení (džíny a kabátek) a s kabelkou, tak jsou to převážně takové lepené a já tomu už nějak nevěřím. Loni jsem měla jedny z deichman, ty už se letos nosit nedají, všude po krajích jsou odlepené. Hodně se mi líbí botky z Bonprix, ale opět lepené a bojím se do toho dát i těch 500 ( Tak nevíte někdo o nějakých podobných botech, co vydrží déle jak jednu sezónu bez rozlepovaní? Nebo máte někdo zkušenost s těmi z Bonprix?

arrow
profile_image
Mikayla
od 22. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus Rieker nebo Vagabond. Botky tam stojí okolo 2000,- ale vydrží dlouho, jsou velmi pohodlné a nedeformují nohu Jinak zkušenosti s botami Bonprix nemám, ale na botách si myslím, že jde kvalita vidět, takže je kdyžtak můžeš poslat zpět né? PS: Ty boty si ke kabátku nedokážu vůbec představit, nejde to dohromady..

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podobné jsem měla z Bronxu, snad 8 let bez vady. Ten Vagabond je taky držák co vím.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Já už mám 3. rokem boty Diesel a stále jsou pohodlné a v pořádku. Ale taky byly dražší, stály skoro 4000. Asi se vyplatí do bot více investovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené