1. . .4567
arrow
profile_image
biglik_happy
od 12. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Erinka:
Konečně někdo komu to taky vadí!
Nesnáším slovo penízky, podle mě jsou to jednou peníze a když to někdo nazve penízky, tak to nic na hodnotě nezmění. Nevím jestli to má evokovat nižší cenu nebo co.
Penízky mě opravdu vytáčí, ikdyž při ptaní se na clip in slovo vlásky moc nemusím, tak "penízky" je vrchol!

Cituji biglik_happy: Konečně někdo komu to taky vadí!

Jo, penízky mě taky iritujou. Je to jak v mateřský školce, když se dítěti rozbije prasátko. Ale nejvíc mě vytáčí užívání slova hold (správně holt). Děvčata zde stále vzdávají hold
hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)

holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“

Dva příklady na použití hold a holt
•Musíme mu vzdát hold. (vzdáme poctu)
•Není to lehké. Holt, co se dá dělat. (inu, povzdech)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gigglik:

Někdy taky nevím, zda se prodává nějaké oblečení, nebo to co z toho leze Na Aukru je dotyčná slečna, která skupuje oblečení od 1,- a pak to prodává jako nové nebo minimálně nošené a ještě z dovozu. Na fotkách pomalu není vidět, jak ta věc vypadá ale hlavní jsou její vnady. Věřte tomu, že prodá vše i přes udělené negativy v hodnocení.

arrow
profile_image
Anya
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

abmuz: si asi myslí, že si to pak vezmou a budou vypadat stejně na hezký holce vypadá dobře všechno

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anya:
No právě, doma zjistí, že ji to tak nesluší a nevypadá to tak jak na té fotce. Co pozoruji, tak opravdu se prodá daleko více, pokud to má taková slečna oblečené.

arrow
profile_image
verr
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Erinka: některé uživatelky ani nevědí, že nějaké hodnocení existuje.

Tak to je přesně můj případ, koupila jsem tady pár věcí, ale nikdy jsem žádné hodnocení nedala, protože vůbec nevím, že se tady něco takového dělá..

Cituji Kusbab: zde holčiny nabízejí "málo" nošené kalhotky

a holky nějak jsem nepřišla na to, jak prodávající posunou svůj inzerát nahoru aniž by tam pod to psaly nějaký komentář.. stává se to docela často, vidím to jeden den a za 2 dny je to tam zase a bez komentáře, který by to posunul nahoru.. to mi hlava nebere..

arrow
profile_image
Mikky6
od 15. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

taky jsem docela zaražená z obchodování tady. nabízela jsem lodičky z Tesca za 300kč i s poštovným , měla jsem je jednou na sobě a začla mně bombradovat jedna slečna..Že prý, jestli sní nechci něco vyměnit(měla 3 věci v bazaru), pak mi psala že by je strašně chtěla ale nemá peníze..atd. Za 1 den mi poslala kolem 20 zpráv a tak to trvalo skoro týden.. několikrát jsem jí odepsala že nemám zájem o výměnu a že pkud nemá peníze, tak a´t se pak ozve.Znechucuje mně, když tu někdo nabízí kalhotky, asi to není ani hygienické.Snažím se věci dát za takovou cenu, jakou si myslím, že mají hodnotu.

a ještě moje mínuska..nakupovala jsem od slečny myslím kabelku a odeslala jsem peníze na účet, pořád nedocházely, tak jsem zašla do banky a tam mi zdělili, že prý podpis nesouhlasí, přitom byl stejný jako vzor. Dopis mi přišel 2 dny na to, slečna to naštěstí pochopila..
A nebo teď jsem prodávala boty co jsem si dovezla z dovolené, dala jsem je na poštu minulý týden v pondělí, slečna mi teď v pondělí psala, že boty pořád nemá, tak jsem se šla zeptat na poštu a prý mají rekonstrukci nebo co, takže balíky odesílají pomaleji. To nevěděli předtím?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené