arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co se týče "státního příslušenství" prášku, určitě bych raději koupila prášek v DM nebo Lidlu než nějaký jiný, vyrobený pro východní trh. V těch německých je více účinných látek, takže ve výsledku může být opravdu lepší Formil z Lidlu než Ariel vyrobený pro české spotřebitele.

Velké balení v papírové krabici (6 a více kg) již nikdy více !
Napálila jsem se koupí Persilu a téměř celý vyhodila.

Prášek ze začátku ušel, ale pak jsem ho prostě nemohla "vydolovat", byl tvrdý, nerozpouštěl se a vůně? Ta vyprchala společně s mou trpělivostí.

A to se počítám mezi prací maniaky

Prášky (radši gely) se dají koupit v akci a myslím, že balení kolem 3-4kg lze v pohodě koupit od 200,- (myšleno Persil, Ariel, Woolite, Perwoll..)

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já peru v práškách a gelech z Dm, denkmit a jsem spokojená

arrow
profile_image
Linka82
od 15. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já kupuji zásadně prací prášky z německa a pomalu můžu přestat kupovat parfemy, po vyprani to voni ve skrini i 14 dni, nevim jak je to mozne, ale kdyz si stejny prasek koupim urceny pro cesky trh tak zdaleka tak dobre nepere ani nevoni.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maui: a[cituji=darig]A Lanza není vyloženě hrozná. Když tak se dá použít na ručníky, ložní..

Kdysi už je to pár roků zpátky, jsem v Tescu koupila Lanzu právě takovou tu extra velkou krabici, ten prášek mi fakt neskutečně smrděl, prádlo po něm bylo cítit velice intenzivně dospotřebovala to babička, ale od té doby Lanzu ani jedna z nás nemůže ani vidět.

Cituji Maui: ale co se týče obsahu velkých vs. malých balení, tam za "stejnost" dám ruku do ohně.

Jako jestli myslíš klasická balení, která prostě jsou v obchodech stále, tak to určitě jo, ale já bych řekla, že tu je spíš řeč o takových těch XXL krabicích, které ani nejsou celoročně v prodejnách vidět. Prostě stále mají v regálech jak tu malou krabičku, tak velký balík 6kg (a ty mají stejný obsah), ale ty veliké papírové krabice ne furt, a pokud jo, tak jsou právě akční, takže o tom taky pochybuju.
Naposledy jsem měla Ariel, cenově se to fakt "vyplatilo", kvalitou bych neřekla, že je to Ariel, kdyby to nebylo napsané na krabici.

Myslíte, že tohle může být i u gelů? Viděla jsem v Globusu 4 litrový Perwoll za 189,- tj. levnější než všechny menší balení nad ním, včetně toho úplně nejmenšího. U gelů nevím, jak tu kvalitu poznat, u toho prášku bylo na pohled trošku jiné to složení.

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Linka82: Já kupuji zásadně prací prášky z německa

no, asi o tom taky zauvažuju. Jako sice docela absurdní kam to s tou kvalitou všeho tady došlo (když jsem byla malá, tak prádlo vyprané v Arielu taky vonělo i nošené na člověku i ve skříni), ale kdybych bydlela někde u hranic, tak neváhám, a hlavně jídlo, ale i oblečení jezdím kupovat tam. Dokonce i v Paříži mě drtivá většina věcí vyšla cenově lépe, takže na to, kolik tady vše stojí si myslím, že za tu cenu by se snad ta kvalita vyrobit dala.

arrow
profile_image
MartinaValentova
od 5. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já používám prací prášky od českého výrobce a jsem s nimi spokojená. Když se mi narodila dcera, začala jsem o pracím prášku uvažovat mnohem víc. Myslím tím, aby byl nezávadný bez chemikálií, aby vypral i odolné skvrny, nedráždil pokožku, byl cenově dostupný atd. Od té doby jsem začala používat [url=bohemiadrogerie.cz]Batole[/url] a nemůžu si ho vynachválit.

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já kupuju v DM a nebo si kupuju no-name v Německu. Úplně všechno pere lépe než naše předražené a ošizené prací prostředky ... Člověku je to líto, když nás berou jako druhořadé zákazníky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené