arrow
Neprodává v Bazaru

Tak by mě zajímalo, jaké zkušenosti máte s L Carnitinem? Přemýšlím, že si koupím L Carnitin 30000. Od nového roku se držím správné stravy a cvičím, tak bych chtěla to spalování tuků něčím podpořit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak teď jsem na netu objevila ještě silnější L Carnitin Strong - 70000... Poraďte, prosíííííím.

Já bych do něj šla - při cvičení funguje tak, že se více potíš (to potvrdím z vlastní zkušenosti ), více spaluješ... Dává se většinou 1 odměrka cca 1/2h před cvičením, popř. ránoi každý den. Trenéři ve fitkách to pro hubnutí hodně doporučují.

arrow
Neprodává v Bazaru

Sierral
No už jsem tady na netu zkoušela leccos prolouskat, tak jsem rozhodnutá do něj jít, ale nevím jak silný, jestli 70000 nebo 30000. Já ho chci taky hlavně pro výdrž, abych vydržela cvičit víc jak 45 minut, vyčetla jsem si, že právě na výdrž to má také dobré účinky!

arrow
profile_image
andre
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já ho taky piju... vždycky si beru tady tento..grepovy je moc dobrý..piju rano a večer..ale ůčinek..nevím...dá se to nějak poznat?..když dodržuju správný režim..jidla dietní...atd....možná to něco spálí....určitě..pro by takové věci prodávali co?.)))ale já víc peněz do toho fakt nedávám..mněla jsem více spalovačů...ale nevím jestli to fungovalo...
http://obchod.ronnie.cz/s-1753-l-carnitin-30000.ht ml

arrow
Neprodává v Bazaru

andre
Já jsem právě do toho nového roku upravila jídelníček a začala cvičit. Tak to chci něčím podpořit. A jsem přesvědčená, že to při mém stravování bude fungovat. Jen nevím který...

taky ho už několik let piju, ale nevím jestli to má nějaký účinek a ani nevím jak to zjistit, přijde mi, že to je spíš psichycká záležitost a řekla bych, že důležitější je pít iontové nápoje při cvičení

Karolyn
nevím jak silný
Já měla 50000 a ten je údajně optimální - nižší raději nekupovat, čím méně tam je účinné látky, tím nižší cena, ale taky nižší efekt. Mě cca před 2 lety pomohl dát dolu 5kg, které s emi pak nevrátily. Vždy jsem si ho dala 2x týdně (před aerobikem) - nabudí spalování.

arrow
Neprodává v Bazaru

Atanera
Iontový nápoj jsem nikdy nezkoušela. Mně se na tom Carnitinu líbí to, že je to látka tělu vlastní.
Sierral
Určitě ho vyzkouším. Ještě jsem psala jednomu člověku, co je profi fitnessák, aby mi poradil a když to schválí, tak zkusím ten 70000 a pak poreferuju.

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojde, ja brala Carnitin par měsiců vždy ráno a pak tu půl hoďku před cvičením. Přišlo mi, že jsem měla najednou daleko víc energie, zvládla jsem třeba 3různý cvičení za odpoledne..

arrow
Neprodává v Bazaru

columbina
Tak to ráda slyším, kvůli té energii ho právě také chci. A hodně lidí to říká!

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jsem si koupila L-carnitin 30000. Piju ho od úterý a hned v to úterý se mi cvičilo trošku lépe, lépe jsem to udýchala. Dnes budu cvičit zase, tak jsem zvědavá!

arrow
profile_image
Bjetushka
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja mám L-Karnitin v kapslích, beru ho tak 15 min před cvičením a myslím že cvičení má větší účinek a nějak víc se potím

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji columbina: vždy ráno a pak tu půl hoďku před cvičením.

To je správný postup. Nemělo by se to pít vyloženě jenom před cvičením, ale rozvrhnout si to třeba do dopoledne a pak před cvičením znovu. Dělám v laboratoři, kde kontrolujeme jeho složení, jo i v čechách se to vyrábí a náš šéf to vychytával... jezdil denně do práce 20km na kole a přišel na to, že nejlepší je si to rozvrhnout do více dávek za den, než vypít jednu dávku najednou... prostě postupně to upíjet v závislosti, jestli ten den jdu cvičit nebo ne. Ale my vyrábíme jen čistě L-carnitin, když si to koupíte v obchodě, tak k tomu jsou přidaný i různý vitamíny a jiný složky, takže tam se držet návodu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak co holky jaké máte zkušenosti s tím L carnitinem 70 000, chci si ho koupit a mají tam ještě akci nějaký turbo fat killer, myslíte že to můžu společně užívat?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené