arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na M_martina:

Na "běžným opotřebením" poškozené vlasy by to bylo určitě super, ale jestli odbarvuješ na blond, asi bych té péče ještě trochu přidala. Přecejenom je to pro vlasy celkem záhul a docela se ztotožňuju s názorem, že chemicky narušeným vlasům zase pomůže nejlíp chemie . Panthenol i Wonder mám taky - oba jsou fajn. Ale nejvíc mi pomáhá maska od Loreal - Absolut repair (chystám se dokoupit ještě pár přípravků z téhle řady). Pak taky střídám se šamponem a kondišem od Tigi - Dumb blonde. Však pohledej, na tohle téma je tu toho spousta.

A abych se vrátila k tématu, jedna 1021 se mi doma ještě válela, tak jsem jí zase po delší době zkusila. Tmavě hnědý (zatím docela malý) odrost stáhla na hezky světle hnědou - žádná zrz a zbytek se pěkně sjednotil, takže jestli zase nebude po prvním mytí pryč, asi u ní ještě chvilku zůstanu. Ten dlouhý rozestup od posledního barvení (navíc ještě o stupeň tmavším přelivem) je znát a chytla zatím nejlíp ze všech pokusů. I když na holky tady nemám, pořád jsem dost tmavá .

Reaguji na Rain:

Cituji Rain: odrost stáhla na hezky světle hnědou

fotku, fotku, fotku

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, můžu doma nějak zkusit ten odrost vyfotit, ale nevím jak to bude vypadat , každopádně jak říkám, svoje vlasy mám celkem dost tmavé, normálně před barvením zesvětluju, ale teď se mi ještě nechtělo.

Reaguji na Rain:
dobře . budu se moc těšit. Alespon budeme mít další "vzorek" do sbírky Blond Castingů.

arrow
profile_image
HairyGirl
od 17. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrolejkaa:

Právě, že mi to ani nějak moc zrzavé nepříjde, vypada to hodně přirozeně. Teď váhám, jestli ji mám taky vyzkoušet. V lednu jsem měla hrozně zrzavý odrost po barvě od garnier. Potom jsem vyzkoušela Syoss, na již odbarvené vlasy mi to chytlo dobře, odrosty byly taky o něco světlejší než po té garnierce, ale pořád to není ono. Do nějaké silně vyžírací barvy se mi taky moc nechce, protože ty mi vlasy devastují. Fakt nevím, co mám dělat.
A jak dlouho jsi tuhle barvu nechala na hlavě?

Reaguji na HairyGirl:
A jakou Garnierku sis kupovala? Z Garnieru bych doporučila leda ty přelivy( color and shine). Jinak bych se asi bála. Syossu bych se asi taky bála, všeobecně se o této značce netradují moc dobré recenze.
jednou jsem zkoušela stáhnout barvu melírem od Decoré, vždy mi udělal krásně platinový melír, ale mou hnědou barvu za nic nestáhnul, vypadala jsem jak pitomec . Kačenkovsky žlutá, fuj.
Zkus na to tu 1021. Já věřím tomu, že ti udělá moc hezkou barvu.A z téhle blond řady je nejsvětleší, takže pokud máš tmavé odrosty, mělo by to stáhnout. Jinak jsem nechala působit 20 minut jak bylo psané na krabičce a pak jsem ještě navlhčila rukavice a jako napěnila na hlavě a nechala působit dalších 5 min.
Koukala jsem k tobě do galerky, pane jo , doporučila bych tak 3 balení. To je délka! Nemyslím si, že by byla vyžírací a má ještě nějaké ovocné složky, pokud si dobře pamatuji.
Po zkušenosti s odbarvováním mám tedy teď nejlepší zkušenosti právě s tímto Lorealem...

Cituji Petrolejkaa: A za jak dlouho zase přebarvuješ?

Já už pak nepřebarvuju ... tak za tři měsíce po barvení jdu zase na melír, měsíc po melíru barvím .. a takhle pořád dokola

Reaguji na Bailley:
jo, tak přesně tohle jsem měla na mysli . takže cca 1x za 4 měsíce dáš 1010

Reaguji na Petrolejkaa: nějak tak

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak teda dávám fotku, ale moc chytré z toho asi nebudete - já taky nejsem. Zkoušela jsem toho hodně - blesk/bez, denní "světlo"(dneska je zataženo)/zářivka a na každém diametrálně jiná barva . Přiště si počkám na sluníčko . Jenom znova připomínám že podklad byl barvený, tmavší blond.

Reaguji na Rain:
wow, to denní šero vypadá úžasně! umělé světlo stopro zkresluje. Naprosto luxusní barva!

Reaguji na Rain: Moc hezká barvička povedlo se

arrow
profile_image
HairyGirl
od 17. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petrolejkaa:

Použila jsem Garnier 100 heřmánek. Momentálně mám teda ten Syoss a teď mám vršek hlavy něco mezi zrz a zlatou, ale na zbytek vlasů mi to chytlo pěkně. Naštěstí mi obě barvy nijak nezničily vlasy, což se nedá říct o Palettkách, které jsem používala předtím. Chtěla bych nějakou šetrnější barvu, ale právě takové barvy si neumí poradit s mými odrosty. Ukážu ti, jak mi chytl ten heřmánek a Syoss:

Cituji Petrolejkaa: ýborná maska na vlasy je od Palette

Holky, kecám... není to maska pro barvené vlasy Palette, ale Pantene . Omlouvám se za chybu. Dneska jsem to zjistila, když jsem si myla vlasy. Jinak po této masce jsou vlasy jemné a nadýchané, paráda

Reaguji na HairyGirl:
koukám, že ten odrost máme ve stejné barve ( myslím ten s Garnier )
Na ty odrosty bych zkusila nejsvětlejší z řady Loreal- tedy 1021... vsadím 2 páry novejch bot, že to bude ok

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené