Reaguji na Kaja555:
Zkus se poohlédnout po nějakém maličkém kadeřnictví, nejlépe vesnickém, ale i městském, prostě malém no name značky , protože ty velké známých názvů bývají většinou moc drahé! Najdi nějaké a zeptej se, s jakou kosmetikou tam pracují, jaké značky dělají melír. Pokud používají aspoň Subrínu nebo Alcinu, zkus to tam. Tyhle melíry nejsou drahé a chytají pěkně. Já platím 480 Kč (se stříháním něco málo přes 500 Kč), ale když jsem chodila na melír od Londy, dávala mi jej kadeřnice po celé hlavě, většinou tam se mnou strávila 4 hodiny a platila jsem 650 Kč.

Cituji Catyy: Zkus se poohlédnout po nějakém maličkém kadeřnictví, nejlépe vesnickém, ale i městském, prostě malém no name značky

no jo, to jsem chodila dřív, ale ty výsledky. Chtělo by to něco osvědčeného. Budu pátrat.

Reaguji na Kaja555:
Njn, ono to hodně záleží spíš na kadeřnici, než na kadeřnictví! Holky si tu dost stěžují na značkové kadeřnictví Klier, ve kterém platí tisíce a jsou nespokojené s tamními kadeřnicemi, a pak jsou i malilinkatá levná kadeřnictví, ve kterém může pracovat poklad! Chce to hledat ... Souhlasím ale s názorem, že převážná většina kadeřnic = !

arrow
profile_image
Petarda
od 17. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj děvčata.Po přečtení vašich diskuzí o barvách Glossy blond reaguji takto:mám melíry a tmavě hnědou barvu svých vlasů.Vyzkoušela jsem tuto barvičku 1010 a mám radost že konečně při odrůstání mých vlasů není tolik vidět ten můj černý odrost.Barva vlasů byla zcelená a vynikly melírky.Odrost samozřejmě chytí u takto tmavých vlasů do medova,ale příjemně do medova,žádná zrzka.Barvila jsem se jednou,nyní před vánocema bych barvila znovu.Myslim, ze ten odrost co je do medova chyti na ten odstín světlejší co je na krabičce.Po barvě mám lesklé vlasy,oproti melírovaným vlasům.Doufám,že tato barva mi vlasy dá dokupy,nez ten melír po kterém mi vlasy slábnou a lámou se,uvidíme.Každopádně bych to viděla tak,že jednou za 4 měsíce slabě promelírovat,aby barva byla zajímavější.Tak to asi vše.

arrow
profile_image
blond-komtess
od 12. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Catyy:
dopadla jsem stejně...barvy už fakt ne:/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené