Ahoj, všem projela jsem stránky L´orealu a zaujaly mne přípravky Liss ultime sérum, Liss ultime olej a Absolute repair sérum. Ale teď nevím, jaký si vybrat. Hledám něco, co bych používala na vyhlazení vlasů po umytí. Mám zesvětlené vlasy, které se od poloviny délky krepatí. Poradíte? Jaké máte zkušenosti?

A to jsem ještě objevila z řady Tecni.Art sérum Liss control. To nemůžou mít jen jeden?

arrow
profile_image
lentilka248
od 13. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, zkoušela jsme všechny zmiňované, nicméně nevím, který bych poradila..Já mám jemné vlasy, ale přesušené afro..Absolut reapir jsem používala do konečků, a byl v pohodě, jen jsem měla pocit, že mám větší spotřebu ve srovnání s jinými oleji a do celých vlasů by při větším množství mohl zatěžovat..Liss ultime olej jsme používala na žehlení,ale spíš lehce a pak na finální úpravu, hezky voní, valsy uhladí..Liss ultime sérum mi vyhovovalo nejméně a nedávno jsem ho prodala. S valsama mi to nedělalo nioc a měla jsme takové divné vlny..ale zas na rovné vlasy by moh fungovat dobře..
Mě na uhlazení vlasů asi nejvíce zabírá od schwarzkopf fialová řada-Bonacure Smooth..krém v doze..používám jak před žehlením tak na kudrny, dělá je hezké, nezatížené a nekrepatí(resp.ne moc).
Asi jsme moc neporadila, další případné dotazy vítány.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vim jenom, že ten poslední se hodí fakt jenom na extrémně zničený a suchý vlasy, který se nemastěj, protože mě řekli, že celá řada i šampon atak hrozně vlasy zatížej i když je dobrej tak to neni na častý používání.

Tak já vlasy docela zničené mám, hlavně ty konce. jsou hrubé a bez lesku, Tím že je zesvětluju a ještě se mi vlní. Na druhou stranu se mi zase u hlavy mastí a docela rychle se zatíží v případě používání nějakého nevhodného přípravku. Proto se bojí si něco jen tak pořídit. :-/

Ten fialový se používá při tepelné úpravě vlasů pokud se nemýlím? Nicméně měla jsem oba ...i ten oranžový i ten fialový...Já jsem osobně se značkou od Loreal spokojená. Nedávno jsem si tam objednala spoustu věcí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené