arrow
profile_image
jája25
od 4. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chystám se jít na labioplastiku a nevím, která anestezie je lepší, lokální nebo celková. Dost se toho bojím, každý doktor má jiný názor a já tápu. Jaké máte zkušenosti?

arrow
Neprodává v Bazaru

jája25
která anestezie je lepší, lokální nebo celková
Tak to těžko říct, četla jsem názory několika lékařů, každý se v podstatě dívá na to jinak.
Ale ve většině klinik to jinak než v celkové nedělají, jeden MUDr. napsal, že má své pacientky rád, proto tento zákrok dělá pouze v celkové.
Já osobně půjdu na CA, když si vzpomenu na šití po porodu, tak Ti upřímně řeknu, že to raději prospím

arrow
profile_image
Chicabella
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se na labio chystám a dokor mi doporučil celkovou anestezii. Lokální se používá velmi vyjímečně a při lokální to dole dost oteče a je těžké to pak udělat hezky. V lokální bych do toho navíc teda ani nešla...

arrow
profile_image
Monique07
od 2. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já byla v lokální a bez problémů, injekce jsou sice nepříjemné, ale je to v podstatě to jediné mínus, s výsledkem jsem spokojená...

arrow
profile_image
bilatvar
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky. Byla jsem na labioplastice v lokální anestezii a vůbec to nebylo tak drastické, jak jsem si představovala, a vlastně jsem sama sebe děsila a připravovala se na nejhorší bolest. Dnes mám jeden den po operaci a jsem ráda, že jsem na to šla. Samotné píchnutí je velice rychlé a cítila jsem to, jako by jen tenoučkou jehličkou a né do hloubky, jak jsem si myslela. Trošku to nepřijemné je, to ano, to je jasné ale hraje tam spíš velkou roli samotny strach z toho, co bude dál. Dál nebylo nic, ležela jsem, nic necítíla, a byla na sebe hrdá, že jsem se konečně odhodlala. V závěru jen jako bych byla zarostlá a někdo se mi v chloupkách jemnounko prohraboval a trošilinku jemně potáhnul za chloupek-to bylo šití. Já jsem dost velký posera a jsem hodně citlivá na bolest a dala jsem to-psychicky. O bolesti nemůže být řeč, jinak bych řvala jak tur. Celkovou anestezii bych na tento zákrok nedoporučovala...není proč se nechávat uspat. Zákrok je rychly a nic necítíte. Odpadají jakékoli možné komplikace, které jsou s celkovou anestezií-to ví každý. A při představě, že by se mi ještě k tomu po probuzení mohlo udělat špatně od žaludku... nooooo to snad není potřeba, když jde o takový "kousek masa".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené