arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podstoupil někdo labioplastiku?Každá informace je vítána.

arrow
profile_image
Devilian
od 7. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

49

CHtěla bych taky na labioplastiku, mám totiž malé pysky příšerně velké a ošklivé...přečuhují asi o 2-3 centimetry!!!Je to fakt odporné...bojím se že mě kvůli tomu nebude nikdo chtít...že každý ode mě odejde se znechucením...A jako napotvoru ty pysky jsou ještě nahnědlé a tmavé tak to vypadá že jsem nějaká špindíra! Pomoc!

arrow
profile_image
Kelly
od 8. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravim Hani, v prubehu minuleho roku jsi se zde ptala jestli někdo nemá zkušenosti s Mudr. Svobodou z 1. Kolínskeho sanatoria. Tvá kamarádka k nemu mela jit na plastiku malych labií...Jestli uz kamaradka operaci podstoupila mohla bych tez poprosit o reference? Pripadne i nekdo jiny..Dekuji moc.......

Devilian
netrap se takovou blbinou..ja myslim,ze to spoustu chlapu spis vzrusuje..me by envadilo je mit takovy jak rikas (je to sexy)

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jajaja
ja myslim,ze to spoustu chlapu spis vzrusuje
Taky myslím. A taky mám dojem, že porody se ta anatomie trochu změní.
M.

arrow
profile_image
Kelly
od 8. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zajímalo by me od divek, které podstoupily labioplastiku jestli se se zákrokem nenarušila citlivost labií a klitorisu..Máte tam stejne pocity jako před zákrokem?....a jizvy, nejsou videt a cítit na dotyk? Budu vděčná za tyto informace.dekuji moc

arrow
profile_image
woldinghamuk
od 8. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

81

Já mám dojem, že to je jen začátek.. v USA už to jede nějakou dobu .. tenhle typ plastického "vylepšování". Ale někdy pokud to člověku vylepší sebevědomí ..proč ne.

arrow
profile_image
Dolcelidka
od 20. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, co se chystají jít na labioplastiku. Jsem po operaci teprve týden, ale už teď jsem spokojená. Trápilo mne to hlavně po psychické stránce. Měla jsem velkou oporu ve svém přítelovi, se kterým jsem vše samozřejmě konzultovala ( věřte mi, že ze začátku mluvit o tom, pro mne nebylo vůbec jednoduché, ale ve finále jsem to brala úplně suverénně ). Holky, jestli máte stejný problém jako jsem měla já, tak doporučuji neváhejte a na operaci se objednejte. Každému chlapovi se líbí něco jiného. Nikdy se každému nezavděčíte, ale tady nejde o ně, ale přeci o Vás.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky všem!!!!!! Labioplastiku jsem podstoupila před 2 dny...takže zážitky jsou čerstvé.....
Nemůžu pořádně sedět,s bídou chodím......a doporučuju se raději ani nekoukat jak " tam dole " vypadáte!!!!!!!!!
Nicméně......dívky,ženy,dámy......kdo máte stejný problém,tak neváhejte a běžte!!!! Už tu bylo psáno,že to děláte především pro sebe a ne pro chlapy!!!!!! Kdybych měla dát na doporučení mužů.....tak všichni mi to vymlouvali!!!!!!!!!!!
Ale asi každá žena chápe,že když se postaví před zrcadlo a kouká co ji to " visí " mezi nohama......tak udělá téměř cokoli,aby vypadala jako " normální " ženská!!!! To byl můj problém a důvod proč jsem se asi po 5 letech k tomuto zákroku odhodlala!!!!! Bylo to čistě z estetického hlediska!!!! Občas jsem chodila i na nuda pláž a bylo pro mě velmi nepříjemné,když mi každý chlap koukal mezi nohy a i dámy se na mě koukaly podivně!!!!!!!
Zákrok mi prováděl Mudr. Lucák a s veškerou péčí na jeho klinice jsem byla spokojena.
Jak už jsem psala......na labioplastice jsem byla před 2 dny.....za týden můžu napsat víc!!!!!!!

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj Mirko, je už lépe ?Jak to snášíš v horku?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,
...no blbě......ale parádo trp,že jo!!!!!!
Každopádně nelituju i přes vzniklé potíže s mykozou.....právě díky vedru!!!!!

Kvůli dvěma centimetrům bych na to nechodila. Myslela jsem, že je to pro těžší případy, nebo třeba po nějakých horších porodních poraněních...

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mirka 38 - může se zeptat - kde a za kolik ?To by asi zajímalo více holek, je tu zrovna obdobná diskuse.Můžeš vůbec sedět ? To musí ale bolet, takové citlivé místečko.

arrow
Neprodává v Bazaru

Operaci mi prováděl Mudr. Lucák v Ostravě a cena byla 8 tisíc.
Je to obdobné jako po porodu.......sedět se moc nedá,sotva chodíš......můj syn to docela vystihl...řekl mi ,že vypadám jak naprcanej kačer!!!
Pokud to jen trochu jde...je lépe chodit bez kalhotek....
Ted mám 10 dnů po operaci....a lepší se to!!!! stehy se pomalu vstřebávají,otoky lehce splaskají,sedět se dá celkem v pohodě.....a co je pro mě největší úleva...konečně zase můžu nosit kalhoty!!!! Sice volnější...na džíny to ještě není...ale sláva!!!!
Já totiž apsolutně sukně nenosím a byl to pro mě oříšek!!!
Na tu plastiku bych nešla kvůli 2 cm!!! Na jedné straně jsem měla navíc 5cm a na druhé 6cm!!!!!!Trápilo mě to v podstatě tak 10 let....z toho poslední 3 roky docela zoufale!!!!!! Musela jsem překonat i určitý ostych,protože jsem si naivně myslela,že mě s tím vyhodí a budou si myslet...zase nějaká bláznivá ženská co neví co s penězi!!!! Já vůůůbec netušila,že se s tím dá něco dělat a že je to tak běžný zákrok!!!!!!
Byla to pro mě pouze estetická záležitost...jinak jsem neměla žádný problém. A co se týče můžů.....????....nenašel se nikdo,komu by to vadilo!!! Právě naopak!!!! nejraději by byli,kdybych si to nechala ještě zvětšit!!!! Takže dámy....my se vidíme nějak....ale muži nás vidí přesně naopak!!!!!! Dokonce i můj gynekolog se velmi podivil,že jsem něco takového podstoupila a chytal se za hlavu se slovy" Proboha proč????"
Když jsem mu vysvětlila,že se mi to prostě nelíbí....tak mi řekl,že mě se to líbit přece nemusí.....hlavně,že přítel je spokojený!!!! Mimochodem...ten o tom nemá ani tušení.....je na 3 měsíce v zahraničí a vůbec netuší,že jsem něco takového měla v hlavě.
Jizvičky samozřejmě ještě svědí.....sprchovat se musím stále velmi často a opartně....a na kontrole mi Mudr. Lucák řekl,že tak 3 měsíce to bude dostávat finální podobu,takže mám po tuto dobu počítat ještě s otoky,jizvy budou tvrdé,citlivost bude slabší,kůže bude zvrásněná. Ale už teď ,když se na sebe podívám,jsem docela spokojená a stálo to za to!!!!!!
Takže asi tak.....

arrow
Neprodává v Bazaru

...ještě bych snad jen tak na okraj dodala perličku......
Když jsem se na operaci objednávala,tak jsem byla tak strašně nervozní,že jsem to v poslední minutě změnila. A jelikož konzultaci se mnou prováděla Mudr. Lucáková...tak jsem si nejdřív nechala píchnout botox /...fakt jsem nevěděla jak začít o tom mluvit... / a u toho jsem teprve začala s tím hlavním,proč jsem vlastně přišla.... Bylo to pro mě jednodušší mluvit o tom se ženou.....ikdyž její manžel je skutečně výtečný chirurg a o své pacientky se skutečně velmi stará.
Na tento pokec jsem narazila čistě náhodou...právě při hledání informací o labioplastice.
Musím říct,že se svým vzhledem příliš nezabývám.....kromě běžné péče.....ale celkem s chutí tady chodím občas relaxovat!!!! ))
.....ikdyž ...občas,milé dámy,nemám nejmenší tušení o čem vlastně mluvíte.... ))
...i ten botox jsem znala pouze zběžně a vůbec jsem netušila,co se se mnou bude dít.... ))
Zastávám docela názor,že stárnout se má přirozeně.....ikdyž uznávám.....proč....v 21století...tomu trošku nepomoct!!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené