arrow
Neprodává v Bazaru

LAVH - laparoskopicky asistovaná vaginální hyterektomie
Chystám se na LAVH. Jaké máte zkušenosti s LAVH, dobou rekonvalescence a následným životem po LAVH.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
po operaci jsem měla nízký tlak, to bylo nepříjemné, ale dali mi kapačku a mokrý hadr na hlavu (o ten jsem poprosila sama a mladá sestřička v prvním momentě chtěla namočit takovou tu velkou vložku a plácnout mi ji na čelo, ale v poslední chvíli se rozmyslela, to bylo i směšné), potom to už bylo každý den lepší a lepší. Operovali mně v pondělí a v sobotu jsem byla doma. Do práce jsem šla po necelých 6 týdnech. Teď jsem začala už i běhat, ale trochu mně to po běhu bolí. Nezvedám činky. Říkají, že to člověk cítí i rok.
Jsem strašpytel, ale dalo se. Držím Ti palce, nemysli na to dopředu, dobře jez a pij před operací, ať máš sílu a vem si ssebou nějaké dobré čtení.
Ahoj M.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maria: Díky za podporu. Já už mám za sebou 6 gynekologických operací + 2 další. Určitě to zvládnu. Doktor říkal, že budu v nemocnici minimálně 6 dní a pak alespoň 6 týdnů doma, když to dobře půjde. Já jsem zvyklá být stále v pohybu....budu to muset vydržet. Beru jako vždy čtení a křížovky. Ten "strach" je možná spíše psychického rázu. Mám takový pocit, že přijdu o část sebe.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené