Cituji dol: Momentálně se nejnižší ceny pohybují kolem 35000

To myslíš na kolik osob?

arrow
profile_image
dol
od 17. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ansey: Celkem 2 dospělí + 1 dítě na týden. V této ceně se teď pohybují nejlevnější zájezdy all inclusive. Proto mě zajímá, o kolik výhodněji se dá sehnat last.

Cituji dol: Celkem 2 dospělí + 1 dítě na týden. V této ceně se teď pohybují nejlevnější zájezdy all inclusive. Proto mě zajímá, o kolik výhodněji se dá sehnat last.

Podle mě budou zlevňovat o dost a určitě se dá něco najít. My taky budeme čekat na srpen, ještě nevíme přesně kam, jestli Turecko, nebo Tunis, nebo tak. Taky chceme určitě all in.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Michaelle: mamina posledních 5let každý rok + v Egyptu střídala to a doporučila mi právě Turecko a nikdy nic jí nehrozilo

jenže to tam nebyla situace co je ted. Taky jsem v Turecku byla a vše ok.

Cituji Siiri: jenže to tam nebyla situace co je ted

Stejně, jestli se bude kupovat Last Minute, tak do srpna se může všechno změnit a uklidnit se to tam. Pokud ne, může se vybrat jiná destinace na Last.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ansey: Stejně, jestli se bude kupovat Last Minute, tak do srpna se může všechno změnit a uklidnit se to tam. Pokud ne, může se vybrat jiná destinace na Last.

To určitě, ale at tady někdo nepíše, že před 5 lety to tam bylo ok, takže i letos to bude fajn. Kolegyně byla před pár lety v Syrii a taky super dovolená.

arrow
profile_image
dol
od 17. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ansey: Přesně tak, my bychom byli klidně i pro Bulharsko nebo Španělsko. Spíš mě fakt zajímalo, zda se dá bez problému dostat pod tuto cenu.

Reaguji na dol: Podle mě určitě, navíc jestli bude i nějaká sleva na dítě.

arrow
profile_image
beunella
od 14. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro rodinu s dětmi vřele doporučuji hotel Gardenia Beach, Okurcalar, Turecko. Za 13 dní all in jsme dali 31 000,-, 2 dospělí, 1 dítě 4 roky, cestovka Bucher (přehlasovaný u ), je součástí cestovky Thomas Cook; letěli jsme z Mnichova (tam a zpět nás zdarma dopravila Student Agency, přes kterou objednáváme u německých cestovek (nechtělo se mi unavené po příletu z dovči 6 hodin v kuse řídit až domů). 2 bazény pro dospělý, 2 bazény pro děti, 4 klouzačky pro děti, 3 tobogány, výborná strava, čisté moře, uklizená pláž, super pokoje i bezvadnej personál. Dal by se vybrat i levnější hotel, ale vždy koukám na hodnocení na Tripadvisor.com, kterým se řídím víc, než cenami.

Reaguji na Siiri: Ale bylo, pokaždé něco bylo jak v Turecku, tak v Egyptě teď je momentalně v Egyptě a protože tam teď nic nehrozí tak se vstekala na vyšší ceny zájezdů než byly, když tam něco bylo. Jednou měli dokonce u pláže policisty co je hlídali, ale nikdo je nijak neohrožoval pouze preventivně . Možná tam nebylo to co tam je teď, ale za to se válčilo a měli tam jiné problémy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené