arrow
profile_image
Lu83
od 18. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s lékem AMITRIPTYLIN. Jak ho snášíte, vedlejší účinky? Jak je to s přibíráním na váze? Předem díky.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

73

Ahoj, vedlejší učínky jsem naštěstí nezaznamenala, naopak si myslím, že právě tenhle lék byl krok správným směrem - jeho účinky mě velmi potěšili, rozhodně bych z toho neměla strach! Nepřibrala jsem a jestli ano, pak maximálně 2 kila - ale těžko přisuzovat Amitriptylinu..

arrow
profile_image
Lu83
od 18. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vicky děkuju, já se toho docela bojim, tak snad to bude v pohodě.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

já napíšu svou zkušenost s tímto lékem... dostala jsem ho v září na neurologii k léčbě migrény, která byla zapříčiněna psychikou, v té době jsem také začala dost aktivně cvičit, jenže jsem nehubla, spíš naopak měla jsem hrozný hlad a byla jsem schopná sežrat cokoliv. Ve finále byl tento problém to nejmenší, protože jsem si na amitriptylinu vypěstovala slušnou závislost a brala ho na uklidnění i dopoledne a po obědě, jen abych byla utlumená a řešila tak veškeré problémy. Tělo potřebovalo vyšší a vyšší dávky, přesto jsem měla problémy s usnutím a tak jsem kombinovala s Hypnogenem na spaní, po náročném stresovém dni, jsem si dala svou dávku na noc, druhý den hned ráno dva amitriptyliny, po obědě další dva, chtěla jsem si pospat, protože byl víkend, tak jsem si dala jeden Hypnogen a spokojeně usnula. Probudila jsem se v neděli ráno na ARU, přítel mě našel v bezvědomí a rozbitou hlavou, naštěstí včas, oživovali mě teda v sanitce, byla jsem zaintubovaná a na plicní ventilaci, volali mi psychiatra s podezřením na sebevraždu. Celá situace mě dost vzala, takže jsem teď na antidepresivech, ale úplně jiných... nejsou návykové, nepřibírá se po nich a nehrozí špatná kombinace léků tak, že mě to zabije TAKŽE ZA MĚ AMITRIPTYLIN UŽ NIKDY... I PSYCHIATRIČKA CO MĚ TEĎ LÉČÍ MI ŘEKLA, ŽE TO JSOU LÉKY STARÉ - PRVNÍ GENERACE, CO SE VYUŽÍVALI DŘÍV A MAJÍ SPOUSTY NEŽÁDOUCÍCH ÚČINKŮ

arrow
profile_image
Lu83
od 18. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

crazzpi, také děkuji za zkušenost. Ja ho mám předepsaný od ortopeda na bolest ruky, ale už jsem ho přestala brát, protože jsem se po něm necítila moc dobře. A ty vedlejší možné účinky mi za to nestojí, i přesto, že jsem se na ně doktora ptala, konkrétně i to přibírání, tak mi řekl, že tenhle lék žádné nemá, max sucho v ústech a zácpa, což se prý srovná tak do týdne. Tak ještě jednou děkuju a přeju pevné zdraví.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené