arrow
profile_image
Mrs.Stylish mojeid
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V poslední době pozoruji, že se moje kvalita vlasů po použití Silveru výrazně zlepšila. Vždycky jsem měla z důvodu odbarvování konečky vlasů suché, nepoddajné, vlasy nedržely tvar, ale po posledních pár použití Silver šamponu pozoruji, že vlasy jsou na dotek jemné, hebké a vypadají vlasy.
Jsem trochu na rozpacích, protože vím, že každý koho se ptám, nebo kdo šampony používá mi tvrdí, že má vlasy strašně přesušené a že se mu lámou.
Jak to máte s kvalitou vlasů vy? Máte taky jakoby lepší kvalitu vlasů a nebo je to jen můj pocit který si vsugerovávám...

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ty bláho, jestli máš doopravdy takové vlasy nebo i vsugerovaný pocit, tak je to fajn. To já po silver šamponu (Matushka nebo Loreal) mam vlasy hrozně suché, drsné. Děs běs. Když musím silver použít, tak se mi do toho moc nechce. Asi se to dělat nemá, ale vždy tam kápnu ještě nějaký šampon.

arrow
profile_image
Mrs.Stylish mojeid
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sophia: To já po silver šamponu (Matushka nebo Loreal) mam vlasy hrozně suché, drsné.

Po Matuschkovi jsem to měla taky, ale teď jsem začala používat Schaumu Silver Reflex, protoze mi Matushka došel, takže jsem potřebovala rychle nějakou nouzovku a musím říct, že právě po té Schaumě mám vlasy úplně jiné - krásně se mi lesknou a na dotek jsou opravdu strašně hebké a jemné. To se mi nikdy po Matuschkovi nestalo ať jsem použila sebelepší masku potom.

Reaguji na Mrs.Stylish:
Jj, po Schauma Silver mám vlasy taky super.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já používám od z.one concept a taky mám vždycky super vlasy

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám doma momentálně 2 Silvery, oba vámi zmiňované (Matuschka i Schauma), a vyhovuje mi i Matuschka, nemám po něm nějak extra vysušené vlasy. Po L´Orealu jsem mívala na hlavě přímo koště, po Dusy to samé, ale Matuschka je úplně v pohodě. Schaumu jsem na vlasech měla zatím jen 1x, takže nemohu posoudit po jednom použití.

arrow
Neprodává v Bazaru

Loreál byl šílenej. Měla jsem vlasy jeden velkej chuchvalec. Na Schaumu si docel brousím zuby. Nedělá moc fialový vlasy?

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nad tím sem dneška přemýšlela, že mám vlasy pružnější po silveru, ale zároveň splihlý

Cituji VeronikaEma: Nedělá moc fialový vlasy?

Neboj, vlasy mají po něm krásně ledově bílý nádech.

Cituji agnesa: Používám platinový šampon Medavita-profesionál, je na přírodní bázi, maximální spokojenost.

Jj, ten jsem taky měla, ale je srovnatelný právě se Schaumou, jen je o mnoho levnější.
Medavita - 250ml/320 Kč a Schauma - 250/40 Kč.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem měla obyčejný z drogerky Swiss O-Par. Stál asi 80Kč a poprvé byly vlasy po něm uplně hrozný. Vysušené, zacuchané, prostě děs. Musela jsem si je znovu umýt a udělat si masku ( Wonder ). Pak už jsem si dávala pozor, a při mytí tímhle dryákem používala co nejmenší množství. Rozhodně jsem nikdy němela pocit, že by po použití byly lepší

Mě třeba silver od Matuschky vlasy ani nezlepšuje, ani nezhoršuje. Působí na mé vlasy zkrátka jako jakýkoli běžný šampon, jen stahne ten žlutý nádech. Ale nemám po něm ani roztřepené konečky, ani suché vlasy.

arrow
profile_image
Evax
od 29. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s názory, že Silver šampon zvlášť od Schaumy je výborný a vlasy vylepšuje. Tedy já ho používám kvůli tvrdé vodě, navzdory jejímu působení mám po Silver šamponu vlasy lesklé. Přestal mi účinkovat Garnier a náhodně jsem našla tuto mnohem lepší alternativu. Špatný není ani Silver Balea, stejně tak tentýž Balea balzám. S ničím jiným typu Silver zkušenosti nemám. Pro pořádek nejsem platinová blond, vlasy mám dlouhé, suché konce. Jde mi v první řadě o lesk a nevysušené vlasy, obojí splněno

arrow
Neprodává v Bazaru

Hmmm, tak já pro něj fičím

Používala jsem od Swiss o par a vlasy byly vždycky děsný, jak koště, takže jsem ho pak vyhodila.

Reaguji na True: Reaguji na Mrs.Stylish: Když říkáte, že po něm vlasy nejsou vysušené, tak možná dám ještě silveru druhou šanci. A jak chytá? Jak dlouho ho necháváte působit?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené