Ahoj. Já se také přidávám ke kladným hodnocením. Letěla jsem s nimi sice jen jednou, ale vše bylo v pohodě, personál příjemný, let bezproblémový, pilota bych oznámkovala na jedničku s hvězdičkou - celkem pozvolný vzlet i přistání, takže ani žádné nevolnosti, tlak na uši a tak.

arrow
profile_image
pandička
od 9. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sára2: jej můžou posadit kdekoliv vyjma nouzových východů

tak to je mazec,pěkně tě odbyli,ptz to vůbec není pravda,sice u každé společnosti je to trochu jinak,ale nouzový východ se může např.u travel servicu dávat od 12let a to je nejnižší věk s jakým jsem se zatím setkala,jinak je to většinou až od 18.ptz ono není vůbec jednoduché takové dveře otevřít je to docela dřina v případě,že by v nouzovém východě sedělo dítě tak je asi po všech..s tím by měl problém i normální dospělý člověk,natož dítě,proboha!to jsou fakt blázni.je pravda,že si člověk nemůže dyktovat jaké sedačky chce,ale zase na druhou stranu děti musí sedět alespoň s jedním dospělím z rodiny,to je v pravidlech,takže pěkný blafy ti navykládali

arrow
profile_image
ZuzkaZ
od 28. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, minulý týden jsem se vrátila z Řecka...Letěli jsme travel servisem a vše v nejlepším pořádku...Zpoždění žádné, letušky profesionální...snad jen trochu unavené mi připadaly..

My jsme s Travel Service letěli loni do Řecka, a nemůžu si stěžovat. Všechno bylo v pohodě, letušky byly moc milé a s úsměvem nás obsluhovaly.

arrow
profile_image
Pekackova
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Před týdnem jsem letěla s Travel Service a jsem max. spokojená a mám s čím srovnávat.
Jediné co mě kapku naštvalo, tak že nebyl dostatek přikrývek na spáteční cestě - trochu jsem v letadle klepala kosu.

Co se týče nerudných letušek, tak se jim ani nedivím, v době, kdy maj lidi sedět připoutaný na sedadlech, tak se hrabou v taškách v zavazadlových prosterech, píšou sms apod. Absolutně nerespektují pravidla a svých chováním ohrožují ostatní.

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Pekackova: Co se týče nerudných letušek, tak se jim ani nedivím,

No jo, ale je to jejich práce. A nevím, proč např. já, která dodržuju pravidla a pokyny do puntíku, bych se měla dívat na nerudný oblečej letušky. Naštestí jsem žádné extra protivné nezažila (snad jen jednou u ČSA).

Já taky nemůžu být na všechny klienty protivná, jen proto, že mě před tím někdo z nich naštval nesmyslným požadavkem (a ani na toho nemůžu být protivná).

Ale nemají to holky lehké, někdy mi připadá, že práce letušky na českých charterech = práce servírky ve IV. cenové nebo ošetřovatelky někde v pomocné....

Je zkrátka potřeba vědět, co práce obnáší a práce s lidma není lehká nikdy a v tomto omezeném prostoru už vůbec ne.

arrow
profile_image
kofii
od 4. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem se dnes vrátila z Tuniska s Travelem a musím říct, že bylo vše o.k. ! Odlet z Prahy a přistání v Monastiru jak v peřince, personál na palubě příjemný, bašta dobrá a bez zpoždění. Dnešní cesta zpět 1,5 hoďky zpožďo, ale i přesto let příjemný i když to s náma nad Prahou pěkně zaházelo díky turbulencím.... Celé osazenstvo letadla pak tleskalo jak šílené, že je rádo, že nás v pořádku dovezli domů. S Travelem klidně i příště

arrow
profile_image
Dája
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

10.8.jsme se vrátily z Kréty,taky s Travelem a musím říct,že oba lety jak tam tak i zpátky byli v pohodě.Žádné spoždění vše na čas.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené