arrow
profile_image
pilulka
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, budu moc ráda, za doporučení, kam jet do Řecka na dovču, když máme s kamarádkama jsko hlavní cíl protančit noci až k ránu.Nejsme už nejmladší, tak kolem 35, tak prosím tipy vhodné pro naši věkovou skupinu. Moc díky všem za rady.

Ahoj, ja doporučuju Rhodos hlavní město, dvě moře, nádherné památky, super disca a bary, v noci to žije jak ve strarym, tak v novym městě, já tam byla těd dva roky po sobě a klidně bych jela znovu, byla jsem i ve Faliraki, ale to je slabý odvar. Vřele doporučuji

Já doporučuji Hanioti na poloostrove Chalkidiki. Městečko je úžasné, v noci to tam rozhodně žije a nudit se nebudeš, je tam plno obchůdků, barů, restaurací ... prostě vše. A pláž je krásná. Byla to moje první dovolená v Řecku, je to skoro 10 let zpět ale nikdy na to nezapomenu

arrow
Neprodává v Bazaru

Ja odporúčam ostrov RhodosHlavne mesto je naozaj super, kde to večer naozaj žije. Dá sa ubytovať aj priamo v meste, my sme boli cca čkm od hl. mesta Rhodosu a dochadzali sme taxikom za par korun.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já doporučuji Leptokaria, nebo ostrov Korfu, ono celé Řecko je nádherné

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejrušnější letovisko, které jsem v Řecku navštívila, byl Ipsos na Korfu. Co vím, jezdí se tam večer bavit i lidi z hlavního města a žije to tam až do rána.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Gedzitka: byla jsem i ve Faliraki, ale to je slabý odvar

Tak já musím říct že podle mých zkušeností to bylo i ve Faliraki dost divoké.Na nervy mi pěkně lezli všudypřítomní ožralí angláni kteří se chovají jak když jim to tam patří.

arrow
profile_image
Anekame
od 2. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem na Krétě letovisko Stalida na ktené navazuje letovisko Malia a tam to opravdu žije

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené