Ahojky, ráda experimentuji s make-upem. Mám ráda, když mohu být pokaždé jiné. A také mám ráda výraznější líčení očí. Teď jsem narazila na líčení podle Indek a Arabek. Moc se mi to líbí. Mají fakt bezkonkurenčně nádherné oči.
Co na to říkáte? Přijde Vám to hezké, nebo je to pro Vás již moc?

a tady moje dvě oblíbenkyně Ashwarya Rai a Cladia Lynx - moc hezké ženy

No mě se to líbí moc - hlavně ta ukázka na prostředním obrázku v prvním příspěvku.

Mě se to hodně líbí, ale na denní nošení bych to v mém případě neviděla. Zrovna to prostřední v prvním příspěvku mi připadá hodně výrazné na den, ale je krásné

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě se líbí...ale arabky jak jsou tmavé, tak musí používat výraznější líčení,aby to bylo vidět...myslím si, že na světlopu evropanku se to málo kdy hodí....každopádně holkám na obrázku to sluší moc

arrow
profile_image
bobisek
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se to moc líbí, bohužel v místních podmínkách na denní nošení to asi nebude. Já jsem zrovna ač téměř čistokrevná češka takový tmavší typ, tak mi výrazné líčení očí dost sedne, ale nemám odvahu s tím vyjít ven...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ellodin: a tady moje dvě oblíbenkyně Ashwarya Rai a Cladia Lynx - moc hezké ženy

nádhera, nádhera .. krásné líčení na krásných Arabkách také mě fascinuje jejich úžasně upravené obočí - nevíte někdo jak toho docílit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Líbí, ale málokdo to umí tak precizně udělat. Jinak s těma fotkama, tak tam je strašně moc úprav.Když jsem se já nechala fotit, tak mi dali fotky skoro někoho jinýho. Kompletní retuš, ani jedna vráska a piha, vypadala jsem na fotce jak vosková figurína, pokud chceš něco na fotce upravit, třeba jako chces mít barvu očí jinou, tam zeštíhlit atd tak ti to normálně udělají. Kamarádka,která nemá dle jejích slov souměrný obličej, tak říkala, že když jí tu fotku upravoval, tak viděla, jak jí bere jedno oko a přetahuje ho i na druhou stranu, místo toho druhýho, aby to vypadalo, že má oči stejný a ne jedno menší a druhý větší.

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To líčení je překrásné. Já si linky kolem celých očí dělám už asi deset let, většinou tmavě hnědou tužkou, někdy metalickou zelenou nebo modrou + černé linky do vnitřního víčka, nádherně to zvýrazní oči. Stíny používám spíš na večer. Ale každopádně je to skvělé líčení, stačí se podívat na bollywoodské filmy, tam je inspirace dost na celý život. A Indky jsou fakt moc krásné!

Jéé tak to jsem ráda že nejsem jediná komu se to líbí. Popravdě já nosím silné líčení i přes den. Jako spíš výrazně namalované oči a rty jen přetřené leskem nebo světlou rtěnkou. Mám hnědé oči a docela dlouhé řasy tak mi to sedí. Když jsem na hodně jemno namalovaná tak si přijdu strašně nevýrazná.

Cituji Nour: Líbí, ale málokdo to umí tak precizně udělat.

Jinak holky na fotkách to mají opravdu precizně, ale ono to líčení není zas tak težké.Chce to jen se naučit určité tahy.
Zkusím někdy nafotit svoje očka s popisem a uvidíte že to zvládne i neproseionálka a bude Vám to slušet.

Cituji bobisek: tak mi výrazné líčení očí dost sedne, ale nemám odvahu s tím vyjít ven...

Neboj se a klidně to nos když víš že by Ti to sedlo. Uvidíš jak se Ti mnoho lidí bude dívat do očí. Oni se opravdu hezky zvětší a zvýrazní. Samozřejmě ne asi tak ostré stíny jako mají tady. Ale nějaké hezky kovové s přírodní barvou.

Cituji Tereez: také mě fascinuje jejich úžasně upravené obočí - nevíte někdo jak toho docílit?

Jo a obočí mají opravdu skvělé.

Cituji Jersika: Ale každopádně je to skvělé líčení, stačí se podívat na bollywoodské filmy, tam je inspirace dost na celý život. A Indky jsou fakt moc krásné!

Jo to máš pravdu, herečky z Bollywoodu jsou podle mého nejhezčí. A vůbec celý jejich styl oblékání a líčení. Nádhera. Dokonce si pohrávám s myšlenkou že si na dovču pořídím jedno sárí Jednou vypadat jako princezna, jéééé

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ellodin: Zkusím někdy nafotit svoje očka s popisem

Jůůů,to budu ráda! mě se tenhle styl líčení taky moc líbí,ale namalovat se tak moc neumím,není to prostě ono.A to jsem jinak na makeup a celkově malování+vizáž skoro odborník....no spíš kosmetický maniak co si budem povídat..
Vnitřní linka mi nejde,začnu slzet a je to.A přijde mi,že to na mě vypadá divně.Ale to bude asi tím,že to fakt neumím.

Cituji Luciene1: Vnitřní linka mi nejde,začnu slzet a je to.A přijde mi,že to na mě vypadá divně.Ale to bude asi tím,že to fakt neumím.

No ono záležou na tom jakou máš taky tužku. Já když jsem měla tvrdší, tak jsem taky slzela, ale hezky měkká, podajná která má sytou barvu tak s ní se barví pěkně. A musí to být jen tužka Kajalová, né třeba ty samoořezávací. ještě přemýšlím, že si pořídím přímo ,,kadžal" , to je přímo čená barva na oči co používají Indky, jen se bojím toho slzení. To bych si oči musela podmalovat jako první a pak nanést stíny atd...

Tak já někdy vložím foto

arrow
profile_image
cucumber
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jee tak se těším na fotečky očí,... teďka právě hledám nějaké líčení očí co by mi sedlo a pořád nemůžu najít,...Taky mám ráda hodně zvýrazněné očka, protože jinak by mi v černých vlasech zanikly

Cituji Ellodin: Jéé tak to jsem ráda že nejsem jediná komu se to líbí. Popravdě já nosím silné líčení i přes den. Jako spíš výrazně namalované oči a rty jen přetřené leskem nebo světlou rtěnkou. Mám hnědé oči a docela dlouhé řasy tak mi to sedí. Když jsem na hodně jemno namalovaná tak si přijdu strašně nevýrazná.

Já to mám stejně...výrazné oči a na rty jenom lesk. Bez namalování se necítím ve své kůži.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené