arrow
profile_image
barvička
od 19. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mishka999: Myslíš tedy linku čistě ve vnitřním koutku anebo myslíš linku na tzv.waterline, což je ta ploška nad spodními řasami?

Myslím tu ve vnitřním koutku.

barvička
Tak to asi nepomůžu Ale tekuté linky můžou držet líp než tužky.

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji barvička: Myslím tu ve vnitřním koutku.

Mně se taky linky dřív dost rozmazávaly, vypozorovala jsem proč - proto jsem taky psala, že mám jiné tužky na linku do vnitřního víčka a jiné na linku kolem oka. Kajalové ořezávací tužky jsou prostě moc měkké, sice krásně vykreslí linku do oka a nepoškrábou ho, zato se ale dost rozmazávají všude jinde . Výjimka je již zmíněná tužka od Avonu, ta drží docela dobře nad i pod řasama ..Takže na linku kolem oka používám vysouvací "samoořezávací" tužky, ty jsou sice zase naopak nevhodné (moc tvrdé) pro linku do vnitřního víčka, zato orámování kolem oka drží a nerozmazává se.

No je to fakt krásný tenhle styl líčeníjá osobně se takto také líčím- moc se mi to líbí.Ale né každému se to líbí a tak si myslím,že i pomlouvá ale to mě je jednokdyž se mi něco líbí tak to prostě vyzkouším co by ne.Já používám tekuté linky na oči,protože mi to dlouho vydrží a nerozmazávají se.Oční stíny používám jemnější a obočí si také líčím tmavou tužkou.Prostě je to moje image a patří to ke měMimochodem na spodní linku pod okem používám také tekuté linky,protože si nemaluji přímo linku do oka ale těsně pod.v oku používám tužku.Rty si také maluji docela sytě..ale né pokaždé.-))

Tady příspěvek

51.gif

Líčení dle stylu Haifa Wehbe

A něco dalšího v arabském stylu:

všechny očka namalovaný parádně, kéž bych to taky uměla..to druhé video nemá chybu.

krásný líčení, jen ho umět....já se maluju jen stínama a řasenkou,ale neumím stínovat, tak většinou jen jedna barvička...ale toto je krásný, i když si myslím, že se spíš hodí k těm tmavým typům.......ale fakt krásný...taky mám raději nalíčený očka a pusu už třeba jen leskem a nebo ničím....

arrow
Neprodává v Bazaru

a další...

Tak konečně přikládám slíbené foto mých oček ve stylu Arabic - je to denní líčení, takže spíše je jen kladený důraz na zvýrazněné oko kajalovou tužkou, kterou jsem na horním i dolním víčku rozmazala - na pěnový aplikátor jsem nanesla černý stín a tím pak lehce rozmazala linky, když nechcete aby to bylo příliš výrazné použijte hnědý stýl v barvě espresso. Tak též vnitřní linky jsou udělané kajalovou tužkou. Na horním víčku je udělaná linka tekutýma linkama, přes nalepené řasy - měla jsem je poprvé a naposledy bez nich se cítím lépe Ve vnitřním koutku je linka udělaná tenká a pak se rozšiřuje, kdo má méně husté řasy opticky linka dělá dojem hustých. Stíny jsou - vanilková pod obočí, tělová střední stín a véčko u oka stín do meruňkova - bohužel na fotu stíny nejsou vidět. Pak už jen růžový lesk

arrow
profile_image
barvička
od 19. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ellodin

moc Ti to sluší...

Cituji barvička: moc Ti to sluší...

děkuji

arrow
profile_image
mishiii
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tak to je fakt krásný to se mi moc líbí to poslední očko s tou zelenkavou....

Ellodin
krásné,opravdu....

Cituji Ellodin: Cladia Lynx

Teda nemít jasno ve své orientaci, tak jsem se snad zamilovala... Ta její prostřední fotka nahoře na první straně je tak krásná, že bych na ní koukala celý den. Jen se pak nesmím podívat do zrcadla. Mě fascinuje to obočí.
Já si můžu dělat linku jen dole, nahoře mi to vůbec nesluší, i když na ostatních se mi to líbí.

arrow
profile_image
Tydýnka
od 11. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedávno jsem viděla návody v češtině na streamu:

URL

URL

Ten výsledek mi příjde ale spíš takový přehnaný, klaunsko-komický

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené