Holky všímám si těch příšerně zmalovaných prodavaček v Sephorách jen já nebo i vy? Chápu, že prodavačky jsou zároveň jakýmsi reklamním prostorem pro předvedení líčidel, kt. je tam k dostání.....ale proč tak nevkusně? Modré třpytivé stíny, tuny řasenky a červené rty a přitom upatlaná a sepraná černá trička a "tepláky"... Popravdě mě jejich líčení spíš děsí - rozhodně bych se jich nikdy nezeptala, co to mají za krásné oční stíny, že bych si je taky koupila, když vidím jak jim to sluší (a že tak by to asi mělo být, ne?)...nebo u Vás chodí prodavačky nalíčené v Sephoře vkusně?

ještě pochopím tu hostesku co chodí po obchoďáku v růžovým vlasech a rozdává slevové nebo reklamní kuponky, ta je vždycky taky zmalovaná až hrůza, ale chápu, že ta musí být výrazná, aby v davu lidí všichni věděli, že není návštěvníkem (kupujícím), ale že je reklamou na Sephoru

Reaguji na Ziralka:

jo to mě je jasné, že si to samy od sebe nevymyslely, ale co si o tom myslíš? Tobě se to jejich líčení líbí?

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fashion victim: Mě to líčení nevadí. Sice to maj splácaný pátý přez devátý jak z bordelu, ale namalovaný docela pěkně ne jako pubert'ačka, která si na sebe naplácá poprvé maminčina líčidla. Mě spíš štvou ty jejich hostesky v parukách jak pořád otravujou v jednom obchodáku mi za odpoledne cpaly 3krát ten jejich letáček.

arrow
profile_image
DekadentniMisa
od 6. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se to docela líbí. Je to způsob reklamy.

arrow
profile_image
maora
od 20. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě je to totální vrchol! Tak se nemalují ani k.... . Celý marketing management Sephory bych vyrazila na hodinu, jestli se opravdu takto musí líčit. I výrazné líčení může být vkusné, ale tohle do toho má hodně daleko.
Na mě to funguje jako pravý opak, v životě bych si nenechala poradit v líčení - líčidlech od takové maškary!
Můj přítel se díky tomu prodavaček v Sephoře bojí a když mě chce obdarovat parfémem, jde radši jinam.

arrow
profile_image
bobkova
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

styl líčení je strašný, ale pokud to mají v pravidlech proč ne. mě spíš dostávají chyby v líčení jako:
rtěnka na zubech
příliš tmavý makeup
tvářenka, jak facka od Marfušy
přepudrované obočí

všechno toto snad nemají v pracovním manuálu "jak se nalíčit pro skvělý den".

já jsem si nikdy nevšimla, že by byly nalíčené strašně. výrazně nalíčené jsou, to jo, ale že by to vypadalo až tak hrůzně, tak to se mi nezdá. ale já nakupuji v Brně, tak nevím. já si vždy všimla jen těch rtěnek výrazných

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem zatím narazila na výrazně, ale vkusně nalíčené konzultantky - brýlatá slečna a slečna Lidka z City Parku Jihlava, konzultantky na Chodově.
Jinak pro mě je výrazný make-up taky spíš na škodu, chápu, že prodavačky v parfumerii musí být upravené, ale méně je někdy více. I když jak píšu výše, s vyloženě zmalovanými jsem se ještě nesetkala.

arrow
profile_image
Moomee
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ThinkTwice: já si vždy všimla jen těch rtěnek výrazných

taky jsem viděla rudé rty, ale slečna k tomu měla jen řasenku a sedělo jí to, tak jsem se inspirovala

arrow
profile_image
Ivet.L
od 13. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[cituji=redmary] Mě spíš štvou ty jejich hostesky v parukách jak pořád otravujou v jednom obchodáku mi za odpoledne cpaly 3krát ten jejich letáček.

Občas vidím nevkusně zmalované, občas jim to sluší. Bohužel to mají ale nařízené, že musí být výrazně namalované. Stejně tak hostesky, které mají zároveň nařízené ty letáčky opravdu aktivně rozdávat a bohužel kolem nich během odpoledne projdou stovky až tisíce lidí, a není možné pamatovat si komu byl letáček nabídnut a komu ne. Takže se občas stane, že jeden člověk dostane letáček třeba třikrát. Takže asi tak.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivet.L: Stejně tak hostesky, které mají zároveň nařízené ty letáčky opravdu aktivně rozdávat a bohužel kolem nich během odpoledne projdou stovky až tisíce lidí, a není možné pamatovat si komu byl letáček nabídnut a komu ne. Takže se občas stane, že jeden člověk dostane letáček třeba třikrát. Takže asi tak.

Jo, ale už díky tomu tam nemam chut' něco kupovat akorát tim odrazujou jak sou vlezlý i když za to může náký pako co jim to nařídilo.

Cituji maora: I výrazné líčení může být vkusné, ale tohle do toho má hodně daleko.

no přesně, pokud přeci zvolí výraznou rtěnku tak prostě pravidlem je, že už nebudu mít barevné stíny, max. třeba černou klidně tlusnou linku nebo megařasy...

já si myslím, že ony mají nařízené využít každé líčidlo-tzn. musejí mít na obličeji full package:korektor, make-up, pudr, tvářenku, rtěnku, řasenku i oční stíny....ale i toho všechno jde sladit, vezmu jen jemný nahý oční stíny, když už musí být výrazná rtěnka a nebo naopak vezmu nahou barvu rtěnky a velmi výrazné oční stíny......

moc této nevkusné strategii nerozumím.

úplně mi je trapně za ty holky, já bych u nich nechtěla pracovat, pokud bych ze sebe musela dělat maškaru....

ale uniformitu jako takovou bych v určitém ohledu asi čekala a uvítala.......ale s ohledem na to, že líčení je dost subjektivní záležitost a má se vybírat tak, aby ladila k té dané ženě(jejímu typu) a právě prodejna líčidel by mě měla být ispirací v pozitivní slova smyslu, tak bych raději viděla jen uniformitu v tom oblékání

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A není to spíše vina těch prodavaček, že se neumí správně namalovat? Můžou dostat od vedení příkaz k výraznému líčení, ale ne každá to umí správně pojmout a pokud se malují samy, tak to může dopadnout zle. Jiná věc je, pokud je líčí nějaká sephorácká vizážistka, to už je horší, protože to je vizitka firmy.

Takovou jednu zmalovanou jsem potkala v AFI v Pardubicích na jezdídích schodech - výrazné oči, rudá rtěnka, oranžové tváře. Pak jsem se šla do Sephory podívat na nabídku Benefitu, a když jsem si tak v klidu prohlížela tvářenky, tak se tady ta Marfuša u mě potichoučku objevila a zeptala se, jestli nepotřebuju poradit. Když jsem se po ní otočila, málem jsem šokem nadskočila Opravdu si myslím, že nalíčit se výrazně, ale s vkusem versus styl ala Marfuša je rozdíl. Od takovéto prodavačky bych si rozhodně poradit nenechala.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sakra, mrzí mě, že nemám poblíž Sephoru

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené