arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím,
dalo by se říct, že "trpím" na záněty močových cest. Spíše si za ně můžu sama. Beru brusinky s kombinaci D-Mannosy a dalších rostlin jako doplněk stravy, tedy na prevenci. Jsem spokojená. Ale objednala jsem si suchý extrakt (forma léků) z této rostilny, lichořeřišnice větší. Četla jsem, že je to silné přírodní antibiotikum, že se při potížích účinky dostaví do 2 hodin apod. Chtěla bych se vás zeptat, zda je vhodné brát lichořeřišnici jako prevenci? Každý den 1 tabletu. Tím bych nahradila dosavadní brusinky, které mi dochází. Děkuji!

arrow
profile_image
pidalka
od 14. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak toto je zajímavé. Před těhotenstvím jsem měla stejné trable. Porodem mám klid. Ťuk ťuk na čelo. Čímž teda neříkám, že lék je otěhotnět Frejo, nevzpomeneš si zdroj této informace? Zajímalo by mne to také. Díky!

arrow
profile_image
basti
od 10. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já lichořeřišnici užívám. Doporučila mi ji léčitelka. Měla jsem nedoléčený zánět močáku a trochu to prý odnesly ledviny. Takže 3x denně po jídle 10 kapek.

Freja
s lichořeřišnicí v prášcích zkušenost nemám, ale kupuju si lichořeřišnici jako kapky a ty perfektně zabírají, takže ty můžu určitě doporučit, nedokážu říct jestli zaberou do dvou hod. je to přece jen přírodní lék, ale do dvou dnů budeš bez bolestí a nepříjemných pocitů, pak už se to bude stále zlepšovat. preventivně bych to asi neužívala spíš v prvopočátcích nějakého zánětu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

barborie
na prevenci ne? sakra

Freja
když tak se zkus podívat na tyto stránky www.nadeje-byliny.eu/ tak najdeš o lichořeřišnici víc i třeba to jestli jde preventivně použít nebo raději ne, když tak jim i napiš dotaz oni ti ochotně odpoví, já mám jenom dobré zkušenosti....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ji teď používám asi měsíc v kuse, protože i přes dobrání antibiltik se mi začal zánět pořád vracet, navíc dost trpím na gynekologické záněty a teď jsem měla i chřipku a díky lichořeřišnici jsem byla za 2 dny zdravá. No pomohla mi dost, doufám že tedy nevadí že ji beru dlouhodobě.

arrow
profile_image
NinaRii
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, myslíte, že když mám streptokoka v pleti, můžu to také použít? jako kapky

arrow
profile_image
NinaRii
od 22. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

děkuji

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nemám teda urologické potíže, ale včera jsem začala cítit obtíže při polykání...čehož jsem se docela děsila, protože před dvěma týdny jsem měla masivně rozsáhlého streptokoka v krku, takže penicilinek na celý týden. Říkala jsem si, že k dr. bych stejně mohla až zítra a do té doby už budu mít v krku knedlík a skončím zase s antibiotky (čemuž se snažím vyhnout, pokud není zbytí). Prubla jsem tyto kapičky s lichořeřišnice, co máme doma. Nestačila jsem se divit, že po dvou použitích jsem krk přestala cítit, dneska celý den poctivě kapu a po bolesti v krku ani památky.
Příjde mi to jako zázrak, že to zabralo tak rychle. Sice nemohu vědět, jestli to byl zase streptokok, ale nepravděpodobné to není. Myslím, že je budu kapat ještě celý týden pro jistotu (navíc u nich napsáno: "Má významné antibiotické a antibakteriální účinky, zejména v oblasti urogenitální a oblasti dýchacích cest. Užívá se pro podporu růstu vlasů, proti jejich vypadávání, proti lupům.", což se taky hodí a hlavně by mi stejně za chvíli prošly (máme je doma už nějakej pátek), takže už by nemělo cenu je skladovat na "někdy příště")
Tak to tak vidím, že se budu snažit mít doma vždy flaštičku, protože tak rychlou pomoc za pár kaček a bez chemie jsem nečekala a minimálně za zkoušku to stojí, pokud člověk nemůže ihned k dr.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené