arrow
profile_image
linda-kol
od 5. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, trpím často na mykozy, streptokoky, e coli a další bakterie v pochvě. Streptokok mi bylo řečeno, že se neléčí, ale četla jsem, že je dobré užívat kapky Lichořeřišnice. Tak jsem si je koupila, jenže nepíšou, jak se má používat. Prosím jestli s Lichořeřišnicí máte zkušenosti, to mám nakapat ty kapičky do vody nebo polykat bez vody? Děkuji

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si ji nakapu na lžičku, spolknu a zapiju. Mám to rychleji za sebou :) jinak s ni mám skvělé zkušenosti, když cítím, že na mě něco leze, nebo začnu mít nepříjemný pocit při močení, hned ji nasadím a je po problému.

Přesně, jak píše MalinkaBoo ... Nakapu cca 20 kapek na lžičku a spolknu, když mám zlé tušení, 2 - 3 dny beru a hned je líp.

Měla jsem strašné problémy s ledvinami a močovým měchýřem - běžně jsem co 3 měsíce měla antb. kolikrát i několik za sebou. Pak jsem se začala "léčit" lichořeřišnicí a musím zaklepat, zatím dobré .

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje mamka na tyhle potíže používá spíše olejíček z měsíčku lékařského, účinky jsou dobré Dělá si svůj vlastní, ale má ho v nabídce i např. dědek kořenář.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené