arrow
Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
Je mi přes 50 let a ráda bych postoupila lifting. Hodně jsem četla o Macs liftu a slibovaný efekt, průběh atd. u mě zatím vedou. Byl jste někdo v Praze? Popř. u konkrétního lékaře? V mém případě je možné i Brno, mám tam dceru (a asi by to bylo výhodné v tom, že bych po zákroku byla rovnou u ní a měla péči).
Četla jsem o klinice Arte, ale moc toho v diskuzích není, tak nevím (www.arteclinic.cz) Nechci být nějak uměle vypnutá, ale opravdu už vypadám „strhaně a starší“ . Budu moc ráda, když mi někdo z vás, kdo zákrok podstoupil, pošle popř. na mail ********************* fotky. Chápu, že je to důvěrné, sama bych asi neposlala, ale kdyby někdo byl ochotný. Mám obavy a strach.
V říjnu jedu do Brna, tak nevím, zda si domlouvat konzultaci tam, nebo radši v Praze. Máte zkušenost?
S pozdravem Radka

arrow
profile_image
Tresnicka60
od 5. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobré dopoledne, Radko,
já mám zákrok Macs lift na Arte v Brně za sebou. Ráda předám něco ze zkušeností.
Nevěděla jsem, který zákrok konkrétně zvolit, takže jsem pročítala diskuze jako vy. Nejlepší je ale zajít rovnou na konzultaci, já jsem první svoje foto poslala online a už tehdy mi bylo doporučeno, co a jak by se dalo kombinovat (chtěla jsem už posoudit, zda má osobní konzultace cenu). Poté jsem jela na osobní konzultaci, kterou jsme zvládli naplánovat velmi rychle. Asi je lepší nechat si konkrétní metodu doporučit od profesionálů, já měla načteno dost i o Serdevu, ale vysvětlili mi, proč jsem vhodnou kandidátkou právě na Macs.
Já osobně jsme z výsledku nadšená. O zákroku vědí jen moji nejbližší, ale všichni mi říkají, že je vidět, jak se mám asi dobře, že mi to sluší. Jakýsi ostych mi ale brání v tom prezentovat vše svému okolí.
Byl mi doporučen ještě přenos tuku pro vyplnění (název teď hledám a bude to to Sefi) - takže to je to, co chci řešit v brzké době. Jestli máte dotazy, klidně zodpovím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Moc děkuji za dlouhou odpověď (konečně někdo, už jsem přestávala doufat). Mohu se zeptat na bolest a dobu hojení? Zatím jsem se neodhodlala, ale ten nápad se zasláním fotky online se mi líbí. Třeba mi doporučí nakonec něco jiného. A byla jste tedy přímo v Brně na té Arte? Děkuji moc za odpovědi

arrow
profile_image
Tresnicka60
od 5. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ano, já byla přímo na klinice Arte v Brně. Co se týče bolesti, není se čeho obávat. Připravovala jsem se na nejhorší a mile mě překvapilo, že jsem se rychle dokázala zapojit do procesu doma (bohužel, rodina mi moc oddech nedala, ale opravdu nic hrozného). Vše se dělo v lokální anestezii, jak jste asi četla, takže se není čeho bát. Bylo dost vidět modřiny, to mě překvapilo, ale vše šlo zamaskovat a nakonec zmizelo a zůstal krásný výsledek Já měla na zákrok volno 14 dní, ale určitě by se dalo vrátit do práce i dříve.
Je pravda, že se mi modřiny obecně dělají více (dlouho jsem se léčila warfarinem a tehdy to byl skutečný extrém), takže dle mě to radši nesuďte. Jinak jizvy nejsou vůbecvidět, povislá kůže se vypnula, ale vážně nevypadám nějak uměla (jak už jsem psala, v okolí jsem neprozradila, že jdu na plastickou operaci.) V budoucnu bych ještě chtěla osvěžit oči ( já bych pořád nějaké zkrášlování chtěla), takže pak bude efekt ještě lepší. Napište, jak jste dopadla a co vám doporučili. Držím palce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené