arrow
profile_image
Svatavasty
od 5. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

LIFTOSKIN. Máte některá zkušenost? Vypadá zajímavě, cenově také dostupný, ale už jsem tolikrát naletěla, že si vždy ověřuju nové věci v diskuzích. A o liftoskinu nikde nic, tak zakládám.

arrow
profile_image
jar444
od 18. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Složení neoslňuje - Obsahuje:

Lysin - jedná se o aminokyselinu, která zvyšuje produkci kolagenu a hraje roli při hojení, opravách a omlazení kožních buněk.
Allantoin - hraje roli při zlepšování * hydratace pokožky, která zvyšuje * těsnost a elasticitu pokožky, stejně jako uklidňující záněty, uklidňuje pokožku a zlepšuje tón pokožky.
Hydrolyzovaný kolagen a elastin - přispívá k obratu, hydrataci a eliminaci poškozených kožních buněk. Také zlepšuje * těsnost pokožky a zároveň snižuje * škody na pokožce, takže vám poskytuje sálavou a atraktivní pleť.
Extrakt ze zeleného čaje - je nabitý antioxidanty, které hrají roli při ochraně pokožky před volnými radikály, UV zářením a stresory životního prostředí. Pomáhá také při odstraňování toxinů při revitalizaci vyčerpané nebo stárlé pokožky.
Centella Asiatica Leaf Extract - hraje roli při zmírnění zánětu pokožky, pomáhá v boji s vráskami a jinými viditelnými místy stárnutí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené