Iva ; Jak se mas? Kde jsi se toulala? Amanda

Milá děvčata - Amando a Pumpičko,

jsem hotová, myšleno pracovně )))

Jinak ale taky...
No, makám, makám, makám....

Já mám skoro plnou schránku. Musím odpovědět holčinám.

Některým )))
Amando, jdeme na svatbu, víš o tom?
Já už si koupila kostýmek. Jsem ráda, že Pumpkin mne pozvala, ale myslím, že do června pozve i Tebe. A to místo obřadu - nádhera!!!! Strašně se těším.

A ty jsi Amando kde? Myslím zemi na Zemi...
Iva

Jo a proč zrovny VY DVĚ lezete na LIPOSUKCI ?

Jste jak šťovky....

Minulý týden jsem sháněla těhotenské oblečení. Ale nic jsem nekoupila. Není třeba.. Huráááááááááá!!!

Pumpkin - SUPER!!!! A v páááááááááááek bude Olomouc na všechny způsoby. Mňam!

Proč nejsme na foru starém????

Myslím pro mne - jako pro strou? Mne liposukce nesvědčí, jsem vyzáblá...

Jo, musím Vám napsat, co se mi stalo: Soráč, pane Vodičko, ale přeneseme e určitě jinam.

Včera jsem byla v Karlových Varech, Chebu a tak... A světe div se. Zase se na mne nalepil takový pitomec. A Rusák. Voněl nějakými "duchami", měl vše na míru šité, byl ulízaný, zřejmě značkový gel na nastřelené vlasy, Určitě měl botox, - neměl skoro mimiku. Oni si poitrpějí na SILNÉ dávky všeho!!!
Oblečení tedy ušlo, ale ta postava - klasický mužik. Jménem Sergej Vasilhevič... Vot tak. Já bya mrtvá. Kdybyste viděli, jak jedl - hnus. /Je to jeden z obchodních partnerů potencionálních/, takže jsem to musela vydržet,, samozřejmě prseny, řerězů několik - ach jo, Pumpkin, a teď se podržte, měl s sebou psa!!!! Malého maltézáka. Ten byl hezčí, než pán, ale pozor !!!! Měl obojek a na něm nějaké kameny. Jsem si jistá, že to byly právé kameny.... Pes s námi seděl u stolu.....
Inu i Serjoža govoril i govoril, já se smála v duchum, pak i normálně, třískala jsem se jak hovado - pardon - a představovala jsem si jej v holinách, jak se dívá do zrcadla a říká si - "musím se pochválit - jsem chlapec, jak má být"... A já si připadala jak "krásná" Marfuška, pk jsem raději chtěla utéct zlévat pařez, ale nešlo to. Prostě pracovní schůzka, na kterou se nzapomíná. A považte - nezadaný!!!! Padesátník!!!!! Luxusní vůz - lepší než já ((((, a dům - piznal jeden - ve Varech. Partie. Pumpkin - nechala jsem mu Tvou adresu )))))

Zval mne na dovolenou, že prý jede brázdit moře...Neřekl kam...No, tak si myslím, že kyž mne viděl, ozvalo se v něm svědomí a chtěl přispět na charitu )))
Holky, to byl zase zážitek.
Zítr bude nuda, budu doma a budu makat doma. Konečně, nemohu mít denně takové zážitky....
Bože, ten byl al H n u s n e j !!!
Iva

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, tak už jsem zase v práci, doma nemám net. Všechno v pohodě, lokál jsem taky přežila, dr. Janeček super. Lipka probíhala v pohodě, od 16.30 do 21.00 nakonec jsem se rozhodla pro vnější stehna a za tři týdny na boky. Teda, ale ta noc po byla příšerná, nemyslela jsem, že to tak šíleně poteče, ale ráno už to bylo v pohodě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Gaba,
Co říkáš na Janečka, že jsem nepřeháněla, když jsem říkala, že je nejúžasnější? A co ti všechno odsával? Bylo Ti špatně nebo proč byla noc hrůza?

arrow
Neprodává v Bazaru

Pavka
ne nebylo mi nic, jen jak to šíleně teklo. Připadala jsem si jak, když jsem spala ve vaně Asi jediná nevýhoda oproti CA. Jinak to skoro vůbec nebolelo, až trošku ráno, ale jsem 5 den po a chodím uplně normálně. Nechala jsem si udělat oblast trochanterů (vnější stehna). Bral mi cca 1100 ml z obou stran (z toho asi 200 ml roztok). Řadím se také mezi spokojené Mám teda pěkný modřiny a dost oteklé nohy až ke kolenům, ale i tak mám o 6 cm menší obvod přes boky, takže paráda. Fotečky sem dám později, až ten rozdíl bude dokonalej...A jakpak ty?

arrow
Neprodává v Bazaru

sisinka

Jakpak jsi dopadla ty?

holky ja stale cekam na termin jak nam dr.J. rikal...už jsem jak na trní, kdy to bude.

arrow
profile_image
sisinka
od 14. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gaba
Gábi,že se taky ozveš,už jsem myslela,že jsi někde pryč,ale Ty jsi tady a spokojená a to je super.Já jsem taky moc spokojená,ikdyž jsem pak trochu zvracela,ale já mám nějaký slabší žaludek.Jinak odsál 1650ml.ještě mě to bolí při ležení když se otáčím a když vstávám ze židle,při chůzi vůbec.Tak se opatruj dobře hoj a zse písni. pa pa Sisi

arrow
profile_image
sisinka
od 14. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

fialka hanka
Hani já mu o termín zavolala,vím,že s těma mailama zápasí,tak nechceš mu zavolat na mobil,já s ním všechno vyřídila po telefonu.Tak at se brzy dozvíš termínek pa pa Sisi

sisi: ... no prave to jsem si taky myslela, ale rikal, ze napise...a pak ho chapu, ze toho ma hafo...tak vydrzim. kdo si pocka, ten se docka...

arrow
Neprodává v Bazaru

sisinka
Tak to mě to taky bolí, na boku spát moc nejde, ale břicho bylo o hodně horší. Na čem jsi vlastně byla?

arrow
Neprodává v Bazaru

fialka hanka
Bavila jsem se s doktorem o tom kolik má práce a říkal, že je toho až moc. Určitě bych se připomněla spíš tím telefonom.

uz jsem to zkousela, ale hovořil....tak až tak se mi "prudit" s terminem nechce. právě, že toho má tolik. No, je to tak..chceme být krásné do léta .

bolí hodně spodní břicho (to co je pod pupikem dolu)?
na bokach jsem nemohla spát cca mesic, pak už ano.ale pro spokojenost a krasu se to vydržet dalo a dá, bude muset.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené