arrow
profile_image
Dante Alighieri
od 15. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, mezi diskuzemi jsem nenalezla žádnou, kde by se podrobněji rozvíjely zkušenosti s liposukcí 4.generace na Sono styleru. Jedná se o další ultrazvukovou bezbolestnou liposukci. Jsem na tento "zákrok" objednána v pondělí 15.7., neb se ani zdravou výživou a cvičením nedokážu zbavit bochánku pod pupíkem a tzv. madel lásky. Pracovnice v salonu, zkušená fyzioterapeutka (mám vyzkoušeno), mi řekla, že úbytek měl naprosto každý. Prý 2 až 3 cm po jednom ošetření. Ještě před samotným ošetřením jdu dvakrát na skořicový zábal a ošetření na Vacustyleru, prý jsou pak výsledky tutovka. To celé, s těmi zábaly i liposukcí, mě vyjde na 3.400 Kč. Bude-li zájem, svěřím se pak, jak to dopadlo. A co vy, byly jste na tom nebo někdo z vašeho okolí?

Reaguji na Dante Alighieri: Já myslím, že je to drahé na to, že výsledek je nejistý a není trvalý. Klasická liposukce, která se dělá v lokální anestezii, stojí u dr. Janečka v Hradci kolem 8-9tis. a je to trvalý zákrok(když se hlídáš a neztloustneš, nový tuk se netvoří).

arrow
profile_image
flaneska
od 12. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na wovel: a je to trvalý zákrok(když se hlídáš a neztloustneš, nový tuk se netvoří).
nesouhlasím, sice ti ubyde pár tukových buněk, ale zase tukové buňky mají tu vlastnost, že se mohou zvětšovat. takže ty sice nějaké ubereš, ale stávající se mohou zvětšit, takže pokud se nebudeš hlídat, vrátíš se, kde jsi začala. všechny metody předpokládají změny v jídelníčku, jinak jsou k ničemu.

arrow
profile_image
Dante Alighieri
od 15. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě naprosto každá metoda vyžaduje se posléze hlídat. Ptala jsem se i na kryolipolýzu, pak na tuhle "liposukci" 4.generace a pokaždé mi v oněch salonech bylo řečeno, že pokud se potom budu přežírat, špeky se samozřejmě vrátí. Pokud bych věděla, že nebudu schopná dodržovat nějakej režim (jídlo + cvičení), peníze bych nevyhazovala ani za UTZ liposukci, ani za tu tumescentní. Ale já žiju zdravě už nějakou dobu, jen několik bochánků se mě prostě nechce pustit. Mám pěknou postavu, jen to hnusný břicho mi furt trčí do prostoru jak když jsem v tom.
No a přesně - mam jednu známou, která byla na operativní lipo, jenže pak hned nečekaně otěhotněla a kila jsou zpátky, ani po porodu je neshodila. U těchhle zákroků bych o trvalým výsledku nemluvila vůbec. Spíš o tom, jestli vůbec nějakej výsledek bude (a pak je na každým, jak si s tím naloží). Což se v mým případě ukáže za pár dnů.

arrow
profile_image
flaneska
od 12. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Dante Alighieri: správně, jsi realista já kdysi chodila na starou verzi a před tím jsem měla masáž nějakým vakuovým přístrojem a neshodila jsem nic, jen se mi zpevnila pokožka, takže celulitida vypadala kapku líp
podle mě jsou všechny tyhle zázračný metody k ničemu. kdyby fungovaly, nevymýšlí dokola pořád nové a nové - to je jen tahák pro lidi na peníze.
být tebou, tak si pořádně zpevním břicho. nevěřila bys, jak pevný břišáky stahnou ty bůčky k sobě - výsledek pár cenťáčků dole. a pak bych zkusila, jestli ti jde jen o plošší břicho, upravit jídelníček tak, aby se ti pořádně rozhýbala střeva a neulpívalo v nich jídlo. jakmile budeš mít prázdnější střeva, bříško se zase bude zdát plošší. to si musíš ale v jídelníčku vypozorovat ty, které potraviny se ti "zasekávají". u mě to je například pečivo, ale i těstoviny a další i zdravé a doporučované věci. prostě když se jich najím, jsem jak válec a nemyslím přežraná, že mám vyvalený žaludek. jo a určitě jíst malý porce, ale třeba i sedmkrát denně.

arrow
profile_image
Dante Alighieri
od 15. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na flaneska: Když já mam bohužel pocit, že mi břicho stoupne úplně po všem, i po melounu nebo vodě. Jím 6x denně. Na zpevnění břicha pracuju, zároveň i na zádech - protože pokud jsou povolený záda, visí i břicho. (teda samozřejmě cvičím celý tělo, ale na tyhle partie se zaměřuju obzvlášť)

Sama jsem k těm zázračným metodám skeptická, tak nevim, proč to musim dokola a dokola testovat. Každopádně se mi bude lépe žít, pokud po tom UTZ trochu splasknu, a pak si to budu jen udržovat. Sama ta poskytovatelka UTZ liposukce mi řekla, že můj typ břicha je způsoben povoleným spodním břišním svalstvem (ten bochan pod pupíkem). Tam musim kromě toho zákroku i posilovat. Ale je to fuška, já cvičim už několik let!

arrow
profile_image
Dante Alighieri
od 15. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle této diskuze se zdá, že je úplně jedno, jak si salon svůj zákrok nazve a jaký typ ultrazvuku používá, pravděpodobně vždy jde o to samé - takže jsem možná tuto diskuzi nemusela zakládat. No, v každým případě je tam většina ohlasů kladných. Já už se tady úplně třesu, snad to nebude vyhození peněz... Kdyžtak hodím výsledky i tam, ta diskuze je mnohem rozsáhlejší, akorát delší dobu bez příspěvků.

arrow
profile_image
Dante Alighieri
od 15. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na wovel: Četla jsem v oné diskuzi i tvůj příspěvek, že ses na UTZ kavitaci chystala.. Takže výsledek u tebe nebyl? Kolik jsi měla úbytek a jak dlouho to vydrželo?

Reaguji na Dante Alighieri: U kavitace jsem žádný úbytek nezaznamenala, akorát jsem byla naštvaná, kvůli vyhozeným penězům. U liposukce je efekt trvalý a to už 2,5 roku, v jídle se nijak nehlídám.

Jinak ten důležitý rozdíl je v tom, že u liposukce se buňky odeberou a je jich menší počet, samozřejmně pokud někdo žere, tak i po zákroku může přibrat, protože do těch buněk, co zůstaly, se tuk ukládá(nové buňky se netvoří), ale je to velice málo časté. Osobně neznám nikoho(ani sem to nečetla), komu by se to stalo, že by po lice přibral. U kavitace-lipolýzy a podobných nesmyslů se tukové buňky neodebírají, pouze "splasknou", ale počet je pořád stejný. Když už je výsledek, tak tě tyto "stroje" většinou pouze odvodní a pak se to rychle vrátí do normálu. Když je někdo tlustý, musí zhubnout celkově, liposukce je na tvarování těla(např. pokud jsi hubená, ale trápí tě pořád boky).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené